Gönderen Konu: SAÇ EKİM MERKEZİ TAVSİYE VE BAŞKA ÖNERİLERE DAİR YAŞ:25  (Okunma sayısı 623 defa)

kelmeşeodunu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle değerli forum üyelerine selamlar.
25 yaşındayım ve kelleşmenin psikolojik ağırlığını çok fazla hissediyorum. Saç ekimine kararlıyım fakat endişelerim var.
En önemli iki endişemden biri donörüm ziyan olur da bir ömür kel yaşamak zorunda kalır mıyım? diğeri ise kötü bir ön çizgi olur da keşke saçsız dolaşsaydım der miyim?

Vaziyetime dair bilgi vermek gerekirse;
18-19 yaşından beri saçlarımda eksilme var ve hiçbir zaman da sırma saçlı değildim alnım açık yapıdaydı. Saçlarım kıvırcık/dalgalı olduğu için ve uzun kullandığım için bu durumdan şikayetçi değildim ancak son 2 senede agresif dökülmeler sonucu çok rahatsız olmaya başladım. Ekim kararı verdim ama karar vermekle bitmiyor araştırmaya başlayınca derya deniz olduğunu gördüm. Köklerin nasıl alınacağından kullanılacak ilaçlara kadar birçok etkeni bu forum sayesinde farkettim.

Bütçem max 50-60 bin olabilir bunu da zorlayarak yapabilirim. Asmed'de ektirmek istiyordum fakat açıklığım arttığı için bütçem oraya yetmeyecek. Birçok merkezle wp üzerinden konuştum sibel hanım 4000-6000 grefti bir günde ekebileceğini diğer merkezler ise 4000-4500 greft ekebileceğini söyledi (asumanhair-serkanaygın-ahd)
not: Çok pahalı olmasına rağmen HLC'ye de sordum uygun fiyatlı ekim (bir fikrim yok nasıl bir şey olduğundan) için sizi arayıp bilgilendirebiliriz dediler 3 gün oldu aramadılar bütçeme uygun olsa bile artık orayı düşünmüyorum ekimden önce iletişim sıkıntısı oluşan bir yerin ekimden sonra beni çok umursamayacağını düşünüyorum

Buraya 19 yaşındaki fotoğraflarımı ve şimdiki halimi koyacağım bu saçlı halime en yakın şekilde ekim yapabilecek yer sizce neresidir? ve
Bana şuan için ne önerirsiniz her fikir ve tavsiye benim için önemli ve araştırmaya değer olacak esirgemezseniz çok müteşekkir olurum şimdiden teşekkürler

kelceko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum yaptığın liste gerçekten çok iyi yalnız sibel ulusan senin için uygun olmayabilir çünkü dalgalı saçta bazen iyi sonuçlar alamadığını düşünüyorum onun dışında  saydığın merkezlerin çok kolaylıkla açıklığının üstesinden geleceğini düşünüyorum .tedavi anlamında kullandığın yada denediğin şeyler varmı bilmiyorum ama bir şeylere ihtiyacın olduğu kesin çünkü dökülmen devam edecek gibi görünüyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donör güzel hatta harika bir donörün var 1 ekimle çok iyi sonuç alırsın kardeşim
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2022, 01:06:31 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

kelmeşeodunu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
dostum yaptığın liste gerçekten çok iyi yalnız sibel ulusan senin için uygun olmayabilir çünkü dalgalı saçta bazen iyi sonuçlar alamadığını düşünüyorum onun dışında  saydığın merkezlerin çok kolaylıkla açıklığının üstesinden geleceğini düşünüyorum .tedavi anlamında kullandığın yada denediğin şeyler varmı bilmiyorum ama bir şeylere ihtiyacın olduğu kesin çünkü dökülmen devam edecek gibi görünüyor.

Yazmayı unutmuşum kusura bakmayın. Geçen yıl gittiğim dermatologun önerisiyle  prirorin ve vitamin kullandım birkaç ay sonra bıraktım. Ben de serkan hocayla asuman hanım arasında gidip geliyorum son zamanlarda

kelmeşeodunu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donör güzel hatta harika bir donörün var 1 ekimle çok iyi sonuç alırsın kardeşim

Teşekkürler hintell. asumanhair tek ekimle kapanmaz dedi sanırım tepe bölgesindeki eksilmeyi de göz önünde bulundurarak söyledi. Ben 2. Operasyona da acılarına da okeyim yeter ki 1,5-2 sene içinde aynayla barışayım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkürler hintell. asumanhair tek ekimle kapanmaz dedi sanırım tepe bölgesindeki eksilmeyi de göz önünde bulundurarak söyledi. Ben 2. Operasyona da acılarına da okeyim yeter ki 1,5-2 sene içinde aynayla barışayım

Tepe de varsa işin içinde değişir o zaman evet
Aşamalı ekim düşünürsen zaten doğru olan olur ama ön orta güzel olur zaten ilk ekimde
Global Moderator

kelmeşeodunu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tepe de varsa işin içinde değişir o zaman evet
Aşamalı ekim düşünürsen zaten doğru olan olur ama ön orta güzel olur zaten ilk ekimde

Serkan aygınla asuman hair arasında gidip geliyorum. Geçen bir başlıkta serkan aygında ekim yaptıran arkadaşı gördüm hocayı hiç görmemiş bile bu durum kafamı karıştırdı. Yaş ve saç tipim, ikinci bir ekim de gerekeceği göz önünde bulundurarak nereyi önerirsiniz

baldLion

• Hero Member
Serkan aygınla asuman hair arasında gidip geliyorum. Geçen bir başlıkta serkan aygında ekim yaptıran arkadaşı gördüm hocayı hiç görmemiş bile bu durum kafamı karıştırdı. Yaş ve saç tipim, ikinci bir ekim de gerekeceği göz önünde bulundurarak nereyi önerirsiniz

Asuman hair.

kelmeşeodunu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba serkan aygından randevu aldım 20 şubata fiyatın şuan anlaştığımız rakamda kalacağını (35bin) söylediler. Saat 2 buçuktan sonra ekime başlanacağı söylendi biraz geç değil mi yeterli bir süre mi sizce ve fiyat konusunda güvenebilir miyim ne dersiniz forumda bir arkadaş gittiğinde fiyat değişikliği yaptıklarını yazmıştı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba serkan aygından randevu aldım 20 şubata fiyatın şuan anlaştığımız rakamda kalacağını (35bin) söylediler. Saat 2 buçuktan sonra ekime başlanacağı söylendi biraz geç değil mi yeterli bir süre mi sizce ve fiyat konusunda güvenebilir miyim ne dersiniz forumda bir arkadaş gittiğinde fiyat değişikliği yaptıklarını yazmıştı

Sen sanırım forumdamyazılanları biraz yanlış anlıyorsun kardeşim
Zam yapıldığı zamanli mesele o günlük fiyat değişmiyor anlaştıysan bittti ama bu gün anlaşıp seneye gidersen o zaman fiyat tabi değişir.

Saat kaçta olduğunun bir önemi yok 2 de girdin diye yarım mı bırakacaklar saç ekimini :)

Yani biraz enteresan seylere kafayı takmışsın:)
Bence daha önemli durumlarla ilgilen dostum.

Güzel kaliteli bir saç ekim merkezi hayırlı olsun
Global Moderator

kelmeşeodunu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ EKİM MERKEZİ TAVSİYE VE BAŞKA ÖNERİLERE DAİR YAŞ:25
« Yanıtla #10 : 05 Kasım 2022, 13:39:36 »
İleri derece anksiyete bozukluğum var  tedavi görüyorum ama yine de böyle. ondan kaynaklı bazı şeylere evhamlanıyorum mazur görün beni

kelmeşeodunu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Kasım 2022, 17:46:11 »
saç ekimi randevuma 3 ay var bu zamanlarda yapılmasını önerdiğiniz bir şeyler var mı ekim merkezi bir şey söylemedi bu konuda?
Bir de dhi ve fue ekim şeklini merkezler kendisi saça göre mi belirliyor bize de fikrimiz/tercihimiz soruluyor mu?

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 18 Kasım 2022, 02:37:30 »
saç ekimi randevuma 3 ay var bu zamanlarda yapılmasını önerdiğiniz bir şeyler var mı ekim merkezi bir şey söylemedi bu konuda?
Bir de dhi ve fue ekim şeklini merkezler kendisi saça göre mi belirliyor bize de fikrimiz/tercihimiz soruluyor mu?

saç masajına başla ve günlük düzenli olarak ekime kadar yap.finasterid kullanacaksan eğer onada şimdiden başla.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Kasım 2022, 14:09:57 »
İleri derece anksiyete bozukluğum var  tedavi görüyorum ama yine de böyle. ondan kaynaklı bazı şeylere evhamlanıyorum mazur görün beni

estağfurullah kafana takma her şeyi
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram