Gönderen Konu: ekim sonrası ilk yıkama ve sonrasına dair birkaç soru  (Okunma sayısı 632 defa)

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
merhabalar. bugün ilk yıkamam yapıldı. (doç.serdar gökrem'in hemşiresi tarafından) ilk yıkamada yalnız antiseptik ile yıkadı. donöre ise pomad sürdü. 2 günde bir postop ile yıkamam gerektiğini söyledi. forumda hemen herkes ekim sonrası her gün yıkama yapıyor. sizce iki günde bir yıkama yapmanın bir dezavantajı olur mu?

ekim sonrası minoxil ya da finasterid gibi takviyelere ne zaman başladınız?

alındaki şişliği önlemek amaçlı gün içinde -artık açık halde olan- donörün üzerine yatmak mı yoksa yürüyüş yaparak izotonik sıvının daha erken boşalmasını sağlamak mı mantıklı?

teşekkürler :)

iraquois

• Jr. Member
  • **
Ynt: ekim sonrası ilk yıkama ve sonrasına dair birkaç soru
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2021, 13:22:04 »
Bence bir süre daha yatman mantıklı bana öyle demişlerdi. Yıkama için ise ger gün 1 kez kesin yıkamam gerekiyordu. Bana söylenenler bunlardı. Ama serdar görkem iyi bir ekimci sonuçta bence bir danışabilirsiniz tekrar emin olmak için.
  • Ekim Tarihi: 21.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Evocapil Tablet

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ekim sonrası ilk yıkama ve sonrasına dair birkaç soru
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2021, 13:36:58 »
Bence bir süre daha yatman mantıklı bana öyle demişlerdi. Yıkama için ise ger gün 1 kez kesin yıkamam gerekiyordu. Bana söylenenler bunlardı. Ama serdar görkem iyi bir ekimci sonuçta bence bir danışabilirsiniz tekrar emin olmak için.

Teşekkür ederim. Yarın sabah soracağım kendisine. Yatış için de kurduğum sistemin fotoğrafını atıp onay aldım. Sizinle de paylaşayım.

Facebook Twitter Instagram