Gönderen Konu: SAÇ EKİMİNE DAİR BİRKAÇ SORU  (Okunma sayısı 255 defa)

fatihdemir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
SAÇ EKİMİNE DAİR BİRKAÇ SORU
« : 23 Aralık 2022, 17:21:57 »
Öncelikle merhabalar
Herkese sık ekilmiş saçlarla dolu bir gün dilerim.
26 yaşındayım gerek genetik gerekse stres derken saçlarımız ile erken vedalaştık.
Çok şükür arka yan ve üst kısım yoğun olsa da ön taraflarda aşağıda sunduğum görsellerde de görüleceği üzere tatsız bir açılma mevcut.
Sigara içmiyorum, alkol nadir içerim, spora haftada 2 de olsa mutlaka giderim, köklerde sağlamken dedim ben bi saç ekeyim.
Burada bulunan birçok insan benden bu konuda daha tecrübeli birçok başlığı da okudum genel prosedürü de biliyorum ancak harici bir başlık ile de sizlerin görüşlerini almak istedim.
İlk sorum şöyle ekim yeri için 10 senedir ekim yapan ve şuanda maltada ekim yapan bir arkadaşımın tavsiyesi ile birini buldum. Kendisi gop medistate hastanesinde ekim yapan halihazırda isveç ve başka ülkelere ekime giden birisi.Hastaneye çok takılmıyorum çünkü anladığım kadarıyla bulduğu başka yerde de ekim yapıyoru. Tanıdık vasıtasıyla gidiyorum bu durum hoşuma gidiyor. Neticede diğer türlü standart bir hizmet alacağım ancak tabi referans noktası bu anlamda daha zayıf oluyor .Ekecek arkadaşın adı Şükrü Taşçı tanıyanlar var mıdır bilmiyorum.
Sizce bu durum riskli mi yani herkesin gittiği örneklerini bol bol bulabileceğim bir yerde mi yaptırmak mantıklı yoksa sağlam referanslara sahip yurtdışında ekim yapan ama işte çok yorum bulamadığım birine mi ektirmek mantıklı?
İkinci olarak biraz kepek sıkıntım var ekim için sıkıntı olur mu?
Ekim için toplam 15 bin Tl anlaştık az gibi geldi bana sizler ne düşüyorsunuz ?
Bu saça ekim nasıl olur ?
Son olarak saç çizgisini nasıl yapmalıyım ?
Teşekkürler iyi günler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ EKİMİNE DAİR BİRKAÇ SORU
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2022, 12:32:19 »
Geriye doğru net göremiyorum ortalarda seyreklik var mı?
Global Moderator

fatihdemir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2022, 12:43:33 »
Yok hocam orası da yoğun ışık girmiyor maşallah. 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2022, 16:49:05 »
O zaman ön frontal alana saç ekimi yaptıra bilirsin ön bölgede incelmiş saçlar varsa onlar dökülür zamamla ekim sonrası sık bir ekim iyi bir adım olur
Global Moderator

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2022, 01:47:11 »
Öncelikle merhabalar
26 yaşındayım gerek genetik gerekse stres derken saçlarımız ile erken vedalaştık.
Çok şükür arka yan ve üst kısım yoğun olsa da ön taraflarda aşağıda sunduğum görsellerde de görüleceği üzere tatsız bir açılma mevcut.
Sigara içmiyorum, alkol nadir içerim, spora haftada 2 de olsa mutlaka giderim, köklerde sağlamken dedim ben bi saç ekeyim.
Burada bulunan birçok insan benden bu konuda daha tecrübeli birçok başlığı da okudum genel prosedürü de biliyorum ancak harici bir başlık ile de sizlerin görüşlerini almak istedim.
İlk sorum şöyle ekim yeri için 10 senedir ekim yapan ve şuanda maltada ekim yapan bir arkadaşımın tavsiyesi ile birini buldum. Kendisi gop medistate hastanesinde ekim yapan halihazırda isveç ve başka ülkelere ekime giden birisi.Hastaneye çok takılmıyorum çünkü anladığım kadarıyla bulduğu başka yerde de ekim yapıyoru. Tanıdık vasıtasıyla gidiyorum bu durum hoşuma gidiyor. Neticede diğer türlü standart bir hizmet alacağım ancak tabi referans noktası bu anlamda daha zayıf oluyor .Ekecek arkadaşın adı Şükrü Taşçı tanıyanlar var mıdır bilmiyorum.
Sizce bu durum riskli mi yani herkesin gittiği örneklerini bol bol bulabileceğim bir yerde mi yaptırmak mantıklı yoksa sağlam referanslara sahip yurtdışında ekim yapan ama işte çok yorum bulamadığım birine mi ektirmek mantıklı?
Teşekkürler iyi günler

bu hikayenin benzerlerini saç ekimi yapan tanıdıklarımdan yüz defa duymuşumdur hiç birininde saçı doğru dürüst çıkmadı bence sizde düzgün bir saç ekimi sonucu istiyorsanız seçim yaparken bu mantıktan ve izlediğiniz yoldan vazgeçin ve çok net söylüyorum o kişiye saç ektirmeyiniz.

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 25 Aralık 2022, 16:57:59 »
Öncelikle merhabalar
Teşekkürler iyi günler

hocam ekime girecek ekibi sorun kimin ekibi gelecek benim bir arkadaş geçen sene ekim merkezinin birinde nişantasında 7 bin gibi bir rakama ektirdi başta gülüyordum lakin ekimine girenler  Ahmet Tosun The Hair Clinic çalışanları olunca fıstık gibi sonuç aldı mesela profesyonel ekimci sonuçları aşırı tatlı yani özetle başka türlüsü zor

Facebook Twitter Instagram