Gönderen Konu: EKİM ÖNCESİ VE SONRASI İÇİN FİN  (Okunma sayısı 664 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: EKİM ÖNCESİ VE SONRASI İÇİN FİN
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2020, 18:48:50 »
Ekimden daha fresiz iyi bir sonuç alman için kullanırsın bırakınca kendi saçlarında dökülme varsa devaö eder
Global Moderator

Drkobra3563

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2020, 21:02:13 »
Ekimden daha fresiz iyi bir sonuç alman için kullanırsın bırakınca kendi saçlarında dökülme varsa devaö eder
demek istediğim bana donör bölgem güclensin diye finas önerildi  şimdi bu güçlenen donör finas sayesinde gelişti  ekimde  o finaslı saçları ekilcek fınası bırakınca o ekilenler finası kestiğim için dökülmicekmi 

pcd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2020, 22:01:52 »
Yaşın genç olduğu için ekilen saçlarının dökülme olasılığı daha yüksek. Bu yaşta ne finas ne ekim düşünme bence. Sana bu yaşta ekim yapan yer, her önüne gelene yapıyor demektir ve öyle yerlere güven olmaz. Minoxidil, dermaroller, masaj vs dene. işe yararlarsa bir süre daha böyle devam et, sonrasında finasa başlayabilirsin. Tabii, yan etkilerini araştırarak.

Drkobra3563

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2020, 16:11:13 »
Abi xpecia ve dermaroller + bitkisel yaglar   ve hergun sac masaji dusunuyorum    yani minoxidil cok kullanmak istiyorum fakat herkes pismanliktir diyor    bu sekilde kurtarmayi deneyecegim 3 ay sonra bisi goremezsem minoxidile gecmeyi dusunuyorum. Finasla beraber  napicagima cidden karar veremedim tam   ilk olarak hastaneye gidiyimde bi 😂

pcd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2020, 16:20:35 »
Xpecia'nın içinde finas var diye bir söylenti vardı, ne kadar gerçek bilemem ama varsa genç yaşta tehlikeli. Bir şekilde, saç dökülmesini yavaşlatıp, ekim ve finas zamanı gelene kadar idare etmen gerekli. N6'ya gidecekken N2-3'te bile durdurabilsen, çok işine yarar ekim yapacağın zaman.

Facebook Twitter Instagram