Gönderen Konu: yakın zamanda emphair de ektiren oldu mu ?  (Okunma sayısı 339 defa)

torturer33

• Newbie
  • *
yakın zamanda emphair de ektiren oldu mu ?
« : 29 Ağustos 2020, 16:35:51 »
merhaba arkadaişar yaklaşık 7-8 ay önce yaptıgım araştırmalar ve tavsiyeler sonucu istanbul emphair saç ekim merkezinde saç ektirmeyi düşünüyordum mesut çevik,ferit karakaya gibi internet fenomenleri burada ektirdikleri için dikkatimi çekmişti lakin araya uzunca bir zaman girdi corona vs hiç araştıramadım tekrardan, yakın zamanda bu ekim merkezinde saç ektiren olduysa olumlu olsumsuz tüm düşüncelerini merak ediyorum, saygılar iyi forumlar.

ax

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: yakın zamanda emphair de ektiren oldu mu ?
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2020, 23:11:34 »
Başka yerlere bakın forumda iyi sonuç alan kişiler var.emphairde saç ektiren dost kayaoğlu'da var oyun incelemeleri yapar.onun saçlar operasyon sonrasında daha da kötü hale gelmiş.riske girmeye değmez daha iyi bir yer tercih edin...

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2020, 23:25:54 »
Başka yerlere bakın forumda iyi sonuç alan kişiler var.emphairde saç ektiren dost kayaoğlu'da var oyun incelemeleri yapar.onun saçlar operasyon sonrasında daha da kötü hale gelmiş.riske girmeye değmez daha iyi bir yer tercih edin...

Evet onun ekimi çok kötü
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ... Lütfen mesajlarımda forum yönetimi tarafından düzenleme yapılmasın , kurallara aykırı bir durum varsa mesajım tamamen kaldırılsın .

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2020, 00:01:34 »
Reklamlara  inanmayin  youtuber tv göz  önünde  olan insanlar  gösterililen  ilgi  titizlik  Size gösterilmez. 

torturer33

• Newbie
  • *
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2020, 20:20:00 »
yanıtlar için teşekkürler dostlar şimdi yeni bir yer bakıyorum.

Facebook Twitter Instagram