Gönderen Konu: Saç ekiminde kararsızım  (Okunma sayısı 584 defa)

clubber_1985

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminde kararsızım
« : 03 Eylül 2020, 12:43:18 »
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. Yaşım 35 dökülme olayım yaklaşık 1 senedir durdu gibi birşey saçlarım ince telli sizce ekim yaptırsam bir işe yarar mı değerli fikirlenizi paylaşırsanız çok sevinirim Bir kaç yerle whatsapp üstünden görüştüm genel de 2 seans diyorlar

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekiminde kararsızım
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2020, 14:54:53 »
Evet 2 seans doğru. Yalnız çok zayıf donörün, bu şekliyle iyi sonuç alman çok zor.

clubber_1985

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2020, 15:07:59 »
Ne yapmam lazım

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2020, 15:31:40 »
Açıklık epey var, en iyi ihtimalle 5000 6000 greft gider toplam 2 ekim 1 yıl arayla. 4000 ilk ekim, 2000 civarı 2 ekim. Üst ve vertex tam kapanmaz ön orta taraf yoğunluklu olur. Finasla saçlar güçlendirilebilir, ama tavsiye olarak algılama kendin iyice araştırıp karar vermelisin. Bu haliyle başarılı olacağını sanmam hele bu açıklıkta.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Eylül 2020, 16:18:24 »
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz,

Çok karanlıkta çekilmiş fotoğraflarınız, bu şekilde donör bölgesinin durumunu anlamak mümkün değil. Daha gün ışığında fotoğraf ekleyebilirseniz net yorumlar alabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram