Gönderen Konu: 1 genel Ekim 1 düzeltme ve sıklaştırma ekimi yaşadım. Bir Ekim daha çıkar mı  (Okunma sayısı 1175 defa)

Ahmet28

• Yeni üye
  • *
28 yaşındayım. Kellik tipim fotolardan da görüldüğü üzere çok agresif seyreden N 7 tipi. Genç yaşımda kel ya da seyrek saçlı gezmemek için İlk olarak 26 yaşımda 3000 greft Ekim yaptırdım. Yan boşluklar kapatıldı çok az olarak tepe bölgelerine ekim yapıldı. 26 gün önce kenarda kalan boşlukları kapatmak için bir düzeltme ekimi yaptırdım. Bu Ekim sırasında bir miktar tepe bölgelerine de destek verildi. Şu an şok dökülme yaşadığım için yeni saçların bir çoğu döküldü. İleride ekime yine ihtiyacım olacak bu çok açık. Sizce kaç greft daha donör alandan alınabilir. Sakallarım gür sizce sakaldan alınıp tepe bölgeye serpilebilir mi ihtiyaç olursa. Tıraşsız Ekim yaptırmayı düşünüyorum artık o saç kazıma ve ekim sonrası yaşadığım psikolojiyi tekrar yaşamak istemiyorum. 2 defa yaşadım yeeter. 

secretservice

• Hero Member
dostum bence finas kullan bu saçları korusan yeter, uzunken seyrek gözükmez ki bu saç 3 numarayken bile gayet dolu dolu

Ahmet28

• Yeni üye
  • *
Teşekkür ederim finasterid nasıl kullanacağım eczane ile mi görüşeyim

secretservice

• Hero Member
Teşekkür ederim finasterid nasıl kullanacağım eczane ile mi görüşeyim

forumda bir sürü konusu var satın alacağınız yer eczane, proscar 32 lira bunu alırsanız 5e veya 4e bölmeniz lazım

propecia var bunu bölmeden kullanabilirsiniz ama fiyatı 100 liranın üstünde bildiğim kadarıyla

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
forumda bir sürü konusu var satın alacağınız yer eczane, proscar 32 lira bunu alırsanız 5e veya 4e bölmeniz lazım

propecia var bunu bölmeden kullanabilirsiniz ama fiyatı 100 liranın üstünde bildiğim kadarıyla

Doğru 100 liranın üstünde ama 200 liranın da üstünde : )

secretservice

• Hero Member
Doğru 100 liranın üstünde ama 200 liranın da üstünde : )

tam hatırlamıyorum hocam ilgilenmediğim için propecia ile :D

proscar adamdır  |-onayisareti-|

Facebook Twitter Instagram