Gönderen Konu: Saç ekim için önerilerinize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 2355 defa)

Onur Y?ld?r?m

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekim için önerilerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #15 : 26 Kasım 2020, 17:28:42 »
Hocam yorumunuz için teşekkürler düşünüp yazmışsınız ama ben şunu merak ediyorum. Arkadaşın dökümü belli ki genetik dökülme DHT olayı yani bu olaya dışardan finasterid ya da minox haricinde hiç bir şekilde çözüm yok. Senin söylediklerin Vitamin minareller yani büyük olasılık bu arkadaşa hiç bir olumlu etki sağlamayacak hadi farzedelim sağladı ekimden önce bunları uygula öyle ekime gir yazmışsın böyle yapsa bu neyi değiştir ki ? yani bunları uygulamayı kestiği an gördüğü etki eskisinden daha kötü olarak geriye dönecek yani yine sil baştan elde var 0. yanlış anlama bunlar benim düşüncem yani genetik dökülmeyse ne yaparsa yapsın o saçlar gidicek yani hiçbir uygulama yapmayıp kendiliğniden dökülmesi azalana kadar bekleyip sonra ekim yaptırması daha normal değil mi ?

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
Ynt: Saç ekim için önerilerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #16 : 14 Ekim 2021, 00:35:44 »
Merhabalar yaşım 25 şuanda, her zaman saçlarım ince telliydi ve herkes iler ki yaşlarda bu sorunu yaşayacağımı söylemişti , 23-24 yaşıma kadar saçlarımla aram süperdi. Hatta söyle diyim çevremdeki insanlar nerde traş oluyorsun felan diyip bana özenirdi saçım seyrekti ama iyidi.neyse yaş 25 e yaklaştı şekil verememeye başladım artık sprey wax la zar zor tutuyordum saçı yine iyi oluyordu . Yaş 25 oldu bir anda kötü seyrek görüntü başladı ve 9-10 ayda artık herkesin farkettiğim kötü görüntüm oldu . İlk atacağım foto 24 yaşında ,diğerleri 25 yaşında .kafami bilerek biraz ıslattım ki hersey tam net belli olsun , diğer türlü anlasilmicak durum yoksa, doktorla resimli görüştüm sadece 3600 greft sıkılaştırma yapalım dedi , dr Ertuğrul seyman / Antalya   5500 TL hersey dahil. Tavsiyelerinizi bekliyorum sabırsızlıkla, bu arada psikolojimi anlatsam bir litre rakı gömersiniz bu gece
Bu hayatta ne oldum değil ne olacam diyecen işte aga...
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

Facebook Twitter Instagram