Gönderen Konu: Traşsız saç ekimi önerilerinizi bekliyorum.  (Okunma sayısı 3283 defa)

kadirakd

• Yeni üye
  • *
Traşsız saç ekimi önerilerinizi bekliyorum.
« : 23 Eylül 2020, 12:54:56 »
Merhabalar! Saç ektirme kararı aldım ama gerekli hiç bir bilgiye sahip olmadığımdan dolayı önerilerinizi bekliyorum. Kendi çapımda yağtığım araştırmalarda çok fazla olumsuz yorum alan yerleri tespit ettim ama sonuçların ekim yapılan yer, kişi yada ekim yapılan kişiden kaynaklanan sorunlardan mı kaynaklı olduğunu anlayamadım. izlemem gereken yollar ve merkezler hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum. Hermest Saç Ekim Merkezi ile ilgili neredeyse olumsuz bi yorum göremedim ama eminde olamıyorum. Whatsapp üzerindne yaptığım görüşmelerde verdikleri teklifi ve yolladığım fotoğraflarımı ekliyorum. Bu konuyla alakalı yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

36 yaşındayım neredeyse tüm hayatım boyunca alın bölgesindeki o seyrek alanım vardı ama bu son yılda baya bi açıklık oluştu. Aşırı bi dökülme gözlemlemiyorum ama artık o bölgeleri kapatmak istiyorum. Herhangi bir rahatsızlığım yok alkol ve sigara ( 3 yıl önce bıraktım ) kullanmıyorum.

Merkezden gelen yorum:

Maksimum Greft Ekimi

*İlk ücretsiz muayene ( Pandemi döneminde telefondan fotoğraf alınmadan randevu yapılamıyor)
*5 yıldızlı otel konforunda ki Hastanede Saç ekimi.
*Mikromotor ile FUE (Follicular unit extraction = Foliküler birim çıkarma) yöntemi
*PRP (1 seans)
*Medikal ürünler (yastık, losyon, şampuan)
*İlaçlar ( Antibiyotik, Ödem Atıcı, Ağrı kesici, Kan Sulandırıcı)
*Lokal anestezi ile ağrısız anestezi işlemi.
*Kan tahlilleri
(HIV, Hepatit B ve C)
*Ömür Boyu Geçerli Yazılı Garanti Belgesi
(Senede 2 kez prp yaptırıp, sağlıklı yaşamaya dikkat ettiği taktirde geçerlidir.)
*Operasyon sonrası 7/24 sağlık danışmanlığı hizmeti

Dhi: 9.500 TL
(Sadece donör bölümü tıraş edilerek yapılıyor)

(Tek seans, nakit ödeme)

(hastanedeki tüm masraflar bu fiyata dahil olup size hiç bir ek masraf çıkmayacaktır)

kadirakd

• Yeni üye
  • *
Ynt: Traşsız saç ekimi önerilerinizi bekliyorum.
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2020, 12:56:44 »
Ek resimler

kadirakd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2020, 12:58:11 »
ek resımler 2

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #3 : 23 Eylül 2020, 13:20:29 »
Dostum, bahsettiğin merkezi bilmiyorum, Forumda pek dikkatimi Çekmedi Açıkçası, Belki iyidir Belki Kötüdür, Ama önemli Olan şu, Forumda öğrendiğim kadarıyla ve Bazı araştırmalardan sonra öğrendigim şekilde Şunu belirtebilirim, Hangi merkez Olursa olsun, Bölgesel kısmi traşlı ekim 1-2.000 Yada maximum 2.500 greftlik Ekimler de sağlıklı Olabilir,

Dar bir alandan greft alınacağı için daha fazlası o bölgenin seyrek Görünmesine yol açar, Ve Senin ön sağ sol ve ortadan vertex'e Doğru açılma var, Yani gördüğüm Kadarıyla 4.000 greftten Aşağısı kurtarmaz, Ve traşlı Olarak Donörün tamamından Orantılı greft Alınması sağlıklı Olur..

Ama sen dersen Ben saçlarımı kestirmeden Bu işin içinden Çıkabilirmiyim, Evet tek bir şansın var, O'da 2.000 Enseden Kısmi traşlı 2.000 de kesinlikle sakal destekli Ekim yapılabilir, Yada 2.500 Enseden 1.500 Sakaldan.. Hem donör bölgeden bölgesel traşlı Alım yapılan yer sırıtmaz.. Bunlar Benim kendi Fikirlerim Daha tecrübeli Arkadaşlar Yardımcı olur Size Yine, Bol Şans Dilerim.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

kadirakd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Eylül 2020, 13:50:58 »
Yorumun için teşekkür ederim. Peki saçlarımın tamamını kazıtıp kazıtmamam arasında bi fark var mı? Şu anda iyi kötü kapatabiliyorum ve tamamen kazıtmakta istemiyorum. uzun süre saçsız kalmayı çok istemiyorum açıkcası.

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 23 Eylül 2020, 14:12:54 »
Yorumun için teşekkür ederim. Peki saçlarımın tamamını kazıtıp kazıtmamam arasında bi fark var mı? Şu anda iyi kötü kapatabiliyorum ve tamamen kazıtmakta istemiyorum. uzun süre saçsız kalmayı çok istemiyorum açıkcası.

Traşlı ve traşsız Ekimde Senin için Olumlu Yönde Psikolojik fark Olur Tabi, 9.10. aylara Kadar Ekim Sonlanacak hatta 12 ay.. Sonra Saçlarını Yine Bu şekilde Uzatabilmen belki 2 yılı bulur Belki daha fazla, Ama Ekim yapacak olan Kişiler İçin Sakal Desteği Olmayacaksa, Sadece donörden Lokal olarak, Atıyorum 4.000 greft in alınması Ve saçlı Alana ekim yapılması daha zahmetli Olur ve Zaten kücük bir alandan 4.000 greft almak O bölgede sanki saç kıran olmuş gibi seyrek bir görüntü oluşturur, Kısmi traşlı ekimler, Resimlerdeki gibi küçük operasyonlar için Geçerli olur bence ve Sizde saçların arasına girilecek, Traşlı ekimde ekim Merkezi için Tabiki boş bir çalışma alanında operasyon daha kolay ve sağlıklı olacak..

Resimlerdeki daha kolay operasyonlar, zaten açık alanda olan bölgelere Ekim yapılıyor, Sizinki sıklaştırma Ekimi Gibi Olacak, Ama profesyonel yerler Yine ekim yapabilir size, Ama dedigim gibi Sakal desteğine ihtiyacınız Olur Bence.. Yine Bu attığınız Resimleri Bir kaç ekim merkezine Whatsap tan gönderin bilgi alın.. Çünkü merkezlerin İşlemleri Farklı oluyor.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

kadirakd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2020, 14:23:49 »
Gorüştüğüm merkezden gelen 2. mesaj: Biz minimum greft sayısı verebiliriz size. Çünkü saçınız ın yapısı, teniniz, kanama durumunuz greft sayısını belir.
Minimum 3000 greft hedefliyoruz ama cildiniz ve Donör alanınızın gücüne göre maksimum işlem yapılır. En son 3000 dediğimiz hastamıza 4600 greft ekildi Unique Slit Fue tekniği ile. Sizinde donör alanınız dan ne çıkar bilemiyoruz. Şu an ticari kaygı ile size yalan söyleyemem
Biz müşteri kazancı için gerçeklikten uzak bilgi vermiyoruz efendim. Traşlı olan 2000 TL düşer

verdikleri fiyat traşsız 9500 TL traşlı 7500 TL. açıkcası benim bilmek istediğim traş işlemi, sonucu etkiler mi diye yoksa arasındakı farkı vermek uzun süre saçsız gezmekten daha mantıklı benim için.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Eylül 2020, 14:24:24 »
Forumda traşsız ekimler var, garip duruyor. Neden dersen şöyleki mevcut saç uzamaya devam ediyor, formunda, ekilen saç şekilsiz formsuz kalıyor, 1 seneyi alıyor form alıp mevcut saça karışması. Bu süreçte garip duruyor kafa ve saç şekli. Zaten aralara da girmek lazım senin açıklıkta, traşsız ekim hüsran olur. Ektir uzatırsın gene ne olacak.

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Eylül 2020, 14:58:17 »
Öncelikle önemli olan, Merkezin size açık alanın kaç greftle kapanabileceğini ön görmesi, ama verdikleri cevapda bu yok, yani sizin açıklığınız en önemlisi bu zaten açık alan kaç greftle kapanabilirse hedef o olmalı, yoksa 3.000 çıkarıp 4.000 lik yeri kapatamazlar yani biz size net söyleyemeyiz falan riskli olur, yani 4.000 se kapanacak bölge, sizin merkezin açık alana bakıp, sonra donörü inceleyip tamam açık alan 4.000 le kapanır ve biz bu donörden o 4.000 i lokal olarak çıkarırız şeklinde söylemesi lazım, Traş işlemi, Sonucu Amatör bi merkezde %40, Sürekli bu lokal traşlı ekim işi yapan profesyonellerde en fazla %10-15 etkiler bence, O'da sizin açınızdan Psikolojik olarak değer.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Eylül 2020, 17:17:04 »
Traşsız ekim sizd göre değil hata yapmayın
Global Moderator

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2020, 18:16:44 »
Traşsız ekim ben tavsiye etmiyorum . Ekmesi dert sökmesi dert. Bakımı ayrı dert.
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 23 Eylül 2020, 19:09:19 »
ense mecbur traş edildikten sonra apaçi gibi gezmektense bence üç numara gezmek daha iyidir.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 23 Eylül 2020, 20:53:55 »
Hocam traşsız ekim yarım yamalak bi ekim olur böyle bir hataya düşmeyin tertemiz 3 numaraya vurulmuş bi kafa üzerinde çalışma ile saçlı birbirini gölgeleyen saçlar ekim yapan kişinin sağlıklı her yeri görerek ekim yapması arasında dağlar kadar fark var bi kere yapılıyor ekim zaten kesin gitsin hocam hata edersiniz yaparım diyen ekim merkezi de risk alıyor demektir belki traşsız ekim yapmak istediğiniz için kulağınıza şirin geliyor olabilir ama yapmayın etmeyin !!!
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

kadirakd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 30 Eylül 2020, 16:33:32 »
Traşsız ekim sizd göre değil hata yapmayın

Serkan Ayginin clinigine gittim bana sadece on tarafa 2600 greft ekelim arkalara ilac tedavisi yapalim arka kisimlara ekim yaparsak o saclar zarar gorur dediler. bu ne derece dogru? satis stratejisi mi acaba hani once onu ekelim sonra arka icinde tekrar gelsin! baska hicbir yer boyle birsey soylemedi bana hatta Asuman hanim baya ilgilendi o bile soylemedi. Bilgisi olan yardim edebilir mi acaba?

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 30 Eylül 2020, 17:03:40 »
Trassiz ekim olmaz. Size olmaz. 300-500 greft degil en az 4k greft lazim. Zaten daha kotu duruyor traslidan
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram