Gönderen Konu: Saçın analizini ve saç ekimi için önerilerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 791 defa)

M.Y

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar,basliktan da anlayacağınız gibi saç ektirmeyi düşünüyorum ve bu konu hakkında oldukça yeni birisiyim ve pek bilgim de yok açıkçası, araştırmaya yeni başladım.Sacimin fotoğraflarıni sizinle paylaşıyorum değerli yorumlarınızı esirgemez ve tavsiyelerde bulunursanız çok memnun olurum.

31 yaşındayım
25 yaşında seyrelmeye başladı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçın analizini ve saç ekimi için önerilerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2022, 00:07:14 »
Genetik dökülme saçlaron incelerek dökülmüş
Ön çizgin hafif de olsa belli bu ön çizgiden şaşma
Aynı çizgiyi iste oynama belirgin çünkü

2 ekim gerekli

İlk ekim önden ortaya kadar
3 ekim tepe sakal da eklersen iyi olur

Ve ciddi bir genetik dökülmen olduğu için donör bölgende de muhakkak telojen incelme vardır
Dht blocer ilaçları araştırıp kullanabilirsin doktora danışıp ekimi garantiye alırsın

Global Moderator

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2022, 01:06:37 »
kafanda oldukça çok sayıda minyatür saç var bu tüyleri çeşitli tedaviler ile güçlendirebilirsin ama devamlılık sağlamak genelde zor olduğu için ve kullanacağız takviyelerinde yan etkileri düşünülürse en iyisi şansınızı saç ekiminden yana kullanmak olur bana kalırsa .
yalnız saç ekimi yapsanız dahi genede en az yan etkileri olan zararsız tedaviler ile yola devam etmeli yoksa kendi saçını kaybettiğin zaman ekimden olan memnuniyetin epey azalır.
planlama içinse hintel başkanın dediklerine kulak assan iyi olur tabi ekim merkezi tercihide çok önemli hatta her şeyi bırak gerçekten işinde çok iyi olan klinikleri çok detaylı mutlaka araştırmaya başla .yok ben araştırdım aklımda seçenekler var diyorsa burda onlarıda konuşabiliriz  :).

M.Y

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2022, 09:47:44 »
Genetik dökülme saçlaron incelerek dökülmüş
Ön çizgin hafif de olsa belli bu ön çizgiden şaşma
Aynı çizgiyi iste oynama belirgin çünkü

2 ekim gerekli

İlk ekim önden ortaya kadar
3 ekim tepe sakal da eklersen iyi olur

Ve ciddi bir genetik dökülmen olduğu için donör bölgende de muhakkak telojen incelme vardır
Dht blocer ilaçları araştırıp kullanabilirsin doktora danışıp ekimi garantiye alırsın

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkürler. Sormak istediğim bı kaç soru var

1.Sizce nasıl bir yol izlemeliyim
2.Ben Kocaeli'de yaşıyorum İstanbul bölgesi dahil saç ekim merkezi önerebilir misiniz
3.Hastaneden randevu alıp doktora tedavi olmalı mıyım
4. Saç ekimden önce hangi ürünleri kullanmalıyım yada saç ekimden önce kullanılması gerekenlerle alakalı topik varsa yonlerdirebilirsiz

Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2022, 13:14:36 »
Asuman hair ,hakan doğanay yada serkan aygın senin dökülme tipin için uygun ekimciler fiyat olarak daha uygun olsun dersen medeks,akl ve ahmet tosunda tercih edilebilir.
Bence sen kime ektireceksen ektir planlaman yeni bir ön çizgi ve sadece orta bölgeleri sıklaştırma yönünde olsun yani daha önde güzel bir çizgi gerilere ise serpiştirme tarzında çok fazla greft harcamadan yapılacak bir ekim ilerde ikinci bir ekim ihtiyacın olursa en azından donör bölgedede rezerv kalmış olur.
Sonuçta kafanda çok fazla saç olduğu için sık ekim ters tepme ve saç çıkmama ihtimali yüksek olur bunların bilmeden ucuz yerlere sakın kafanı emanet etme yoksa 5000 ekim sonuç fos olduğu gibi donöründende olma ihtimalin yüksek olur.

M.Y

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2022, 15:49:35 »
Tekrardan Merhaba arkadaşlar,

Sizin önerilerinize göre bir ksc saç ekim merkezi ile görüştüm fiyat aldım ama nasıl karar vereceğimi bilemedim.

Medeks, akl, Gold City hair ve rst aesthetic.Forum kurallarını bilmediğim için verilen teklifleri yazmadım.

RST aesthetic sizlerden pek iyi yorumlar duymadım fakat kuzenim güzel sonuç aldığını söyledi.(kendi sehrimde). En uygun fiyat veren merkez ve Saç ekim + 4prp, her ay kontrol sanırım 1 yıl boyunca.

Medeks bana biraz uzak RST'den biraz fazla fiyat verdi saç ekim + 2prp. Kontrol hakkında bişey söyledi.

Gold City hair medeksten 2000tl fazla bir çok belge ve garanti belgesi de veriyor. Anadolu yakasında, saç ekim + 1prp + 4 aylık saç bakım seti acıbadem hastanesi. Kontrol vaad ediyor.

AKL Gold City hair dan 1000tl fazla ve saç ekim + 1prp. Anadolu yakasında.

Arkadaşlar kafam oldukça karıştı, aslında genel olarak istediğim olanı korumak ve önden ortaya doğru sıkılaştırmak sizin öneriniz nedir.

Eğer isterseniz editleyip fiyatları da yazabilirim.
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair

DEMİRBİLEK

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2022, 18:03:06 »
Bu geniş açıklıklar Medeks in  üstesinden geldiği başarı ile sonuç aldığı açıklıklar fiyattan ziyade performans olarak inceleme yapın alan geniş son karar sizin

Facebook Twitter Instagram