Gönderen Konu: Östrojen  (Okunma sayısı 838 defa)

Oskeee

• Jr. Member
  • **
Östrojen
« : 26 Eylül 2020, 13:42:15 »
Merhaba arkadaşlar kadınım erkek tipi saç dökülmem var 27 yaşındayım. Bilmediğim ve doktorlar ilgilenmediği için soruyorum şimdi bu saç dökülmesi testesteronla ve onun dht ile ilişkisiyle bağlantılıysa östrojen seviyesinin arttırılması kadınlarda saç dökülmesi adına fayda sağlar mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Östrojen
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2020, 17:04:47 »
Minoxil+finansterid

Teşkilatın çaylak elamanıyım.Büyüyünce bende abilerim gibi afilli ve cool şekilde konuşucam.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2020, 17:49:45 »
Bence sac dokulme sebebini iyi arastirip ogrenmeniz gerekiyor. Muhtemelen bir dermotologa gittiniz ve o da size erkek tipi dokulme dedi. Ben sahsen Turkiye’deki dermotologlara o konuda guvenmiyorum.
Sac dokulme sebebinizden emin olduktan sonra tedavi yontemlerini arastirirsiniz.
Cunku kadinlarda sac dokulmesinin bircok sebebi olabiliyor. Emin olmaniz gerekir.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2020, 19:15:39 »
Dokulmeniz tip kaç ? 1-2-3 ? Östrojen seviyesi yükseltmek dökülmeyi durdurabilir ama bu seferde yan etki görebilirsiniz ? Demir eksikliği var mı sigara kullanıyor musunuz ? Doktor minoxidil önerdi mi ?

Oskeee

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2020, 19:56:03 »
Dökülme tipim kaç bilmiyorum şakaklardan açılma ön çizgide gerileme tepede seyreklik var. Ferritin değerim sınırda bunun dışında demir çok düşük çıkmadı. Sigara kullanıyorum. Doktor minox önermedi ben sordum kullanayım mı diye kullan dedi

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2020, 20:20:17 »
Dökülme tipim kaç bilmiyorum şakaklardan açılma ön çizgide gerileme tepede seyreklik var. Ferritin değerim sınırda bunun dışında demir çok düşük çıkmadı. Sigara kullanıyorum. Doktor minox önermedi ben sordum kullanayım mı diye kullan dedi

Daha farklı dermotoloji uzmanlarına görünmenizde fayda var erkek tipi dökülme oldukça zor bir mesele kadınlarda tavsiye veripte riske girmek istemiyorum

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Eylül 2020, 20:37:04 »
tabiki fayda sağlar doğum kontrol ilaçları bu yüzden kadınlarda saç dökülmesini durdurmak amaçlıda kullanılabiliyor diye biliyorum.

Oskeee

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 26 Eylül 2020, 21:36:45 »
tabiki fayda sağlar doğum kontrol ilaçları bu yüzden kadınlarda saç dökülmesini durdurmak amaçlıda kullanılabiliyor diye biliyorum.
Oral östrojen olarak doğum kontrol hapı yeterli mi

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 27 Eylül 2020, 15:34:51 »
Oral östrojen olarak doğum kontrol hapı yeterli mi

Bunlar çok sıkıntılı konular. Lütfen ürolog kontrolünde kullanınız.

Facebook Twitter Instagram