Gönderen Konu: Testesteron ve östrojen ilişkisi ?  (Okunma sayısı 1329 defa)

Pit10

• Jr. Member
  • **
Ynt: Testesteron ve östrojen ilişkisi ?
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2021, 13:34:59 »
 Normal duzeyde Testosteron hormonu artinca otomatik dht te artar.

Testosteron Anormal duzeyde artarsa Österojen hormonuna dönüsür.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2021, 17:37:03 »
Benim anladigim vucuda östrojen girdiginde vücut tepki olarak testosteron salgılıyor ve o da dhtye dönüşüyor sonrası dokulme zaten. O yuzden cok tavuk sut tuketmeyin diyolar.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2021, 21:55:06 »
Ben fin kullanıyorum saçım için 2 gunde 1 ve cinko ile b6 vitqmini aliuorum bunlarin testo yuksettigini duydum hem fin hem cinko b6 çok fazla dht salgilarmi bilmiyorum jinomaski den korkuyorum

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2021, 13:36:22 »
Dostum çinko ancak çok yüksek miktarlarda alınırsa testo yükseltiyor diye biliyorum. Şöyle ki vücut geliştirme sporcularındn birisi, 100-150mg civarı aldığını söylemişti youtube’da. Ki bu adamın bulk hali 100-120 kilo falandır. O vücuda göre 150mg alıyor belki.

Ortalama bir insanın günlük ihtiyacı maks 40-50 mg diye okumuştum. Sınırlar içindeysen korkmanı gerektirecek birşey yok. B6 ile testo arasında da bir ilişki var mı bilmiyorum, varsa bile günlük dozajı 3-5 katında almıyorsan bir sorun olmaz.

Rahat ol. :)

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2021, 10:16:46 »
Dostum çinko ancak çok yüksek miktarlarda alınırsa testo yükseltiyor diye biliyorum. Şöyle ki vücut geliştirme sporcularındn birisi, 100-150mg civarı aldığını söylemişti youtube’da. Ki bu adamın bulk hali 100-120 kilo falandır. O vücuda göre 150mg alıyor belki.

Ortalama bir insanın günlük ihtiyacı maks 40-50 mg diye okumuştum. Sınırlar içindeysen korkmanı gerektirecek birşey yok. B6 ile testo arasında da bir ilişki var mı bilmiyorum, varsa bile günlük dozajı 3-5 katında almıyorsan bir sorun olmaz.

Rahat ol. :)
hocam benim aldığım ürün bilgileri şu şekilde sorun olurmu acaba b6 günlük ihtiyaçtan fazla kardinasyon sporcusu olduğum için böyle birşey aldim  toparlanma ve rahat uyku için

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2021, 11:56:13 »
hocam benim aldığım ürün bilgileri şu şekilde sorun olurmu acaba b6 günlük ihtiyaçtan fazla kardinasyon sporcusu olduğum için böyle birşey aldim  toparlanma ve rahat uyku için
Vücut aldığın çinkonun %5ini emer 3 kapsül kullanmanı öneriyor bence gereksiz ve pahalı supplementler onun yerine eczaneden zinco alabilirsin 50mg çinko var içinde ama doktora gidip tahlil yaptır ona göre kullan

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2021, 14:01:00 »
Vücut aldığın çinkonun %5ini emer 3 kapsül kullanmanı öneriyor bence gereksiz ve pahalı supplementler onun yerine eczaneden zinco alabilirsin 50mg çinko var içinde ama doktora gidip tahlil yaptır ona göre kullan
50mglik önce almıştım günlük ihtiyaçtan fazla geliyor zma olarak 65 tl ye 40 günlük aldim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2021, 14:18:26 »
Çinko zehirlenmesi yaşamada.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 18 Temmuz 2021, 20:14:21 »
Çinko zehirlenmesi yaşamada.
50 mgligi bıraktım ne zaman kullansam o gün çok tuhaf hissediyorum

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 18 Temmuz 2021, 22:05:26 »
çinkoyu aç karnına kullanma hocam, ben Allah'a kavusuyordum kullandığım dönemler  :)
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Facebook Twitter Instagram