Gönderen Konu: Proscar cogu ilactan daha guvenli  (Okunma sayısı 623 defa)

Snowly12

• Hero Member
Proscar cogu ilactan daha guvenli
« : 27 Eylül 2020, 01:38:16 »
Yan etkilerine baktimda cokta ahim sahim yan etkiler degil. Ben psikolojik danismanlik yapiyorum. Benim hastalarim, psikiyatriye sevk edilip,ilac kullanmak istiyorlar genelde. Bazilarida benim ilac yazamayacagimi ogrenince gelmeyi birakiyor. Yani adam konusma, ilac daya bana kafasinda. Millete cinsel libido dususu veya ereksiyon problemi diyince baya tirsiyorlar ama suanda depresyonda olan bir hastaya en sik verilen ilac olan "Rexapin"  Finasteride'in etkilerinin 10 katini barindiriyor. Herkeste dusunmeden kullaniyor. İlacin yan etkisinde su var; "Aciklanamayan ani ölüm."  Saka degil he bildigin prospektusunde, sikligi bilinmeyen olarak geciyor.
Yani bu ilaci kullaniyorlar ama cinsel problem desen adama oooo olmazki falan der :))
Ve evet, cogu antidepresan turu ilacta da cinsel yanetkiler var.

Ve bir psikolog olarak, Finasteride kullanmayi biraktiktan sonra devam eden cinsel bozukluklarin, psikolojik oldugunu dusunuyorum. Boyle surusune bereket hasta var.

Millet prospektusunde Ölebilirsin diyen ilaclari kullaniyor ama yan etkiler cinsel olunca Ohaa be bu ne 😂

Gregor59

• Hero Member
Ynt: Proscar cogu ilactan daha guvenli
« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2020, 01:55:40 »
Yan etkilerine baktimda cokta ahim sahim yan etkiler degil. Ben psikolojik danismanlik yapiyorum. Benim hastalarim, psikiyatriye sevk edilip,ilac kullanmak istiyorlar genelde. Bazilarida benim ilac yazamayacagimi ogrenince gelmeyi birakiyor. Yani adam konusma, ilac daya bana kafasinda. Millete cinsel libido dususu veya ereksiyon problemi diyince baya tirsiyorlar ama suanda depresyonda olan bir hastaya en sik verilen ilac olan "Rexapin"  Finasteride'in etkilerinin 10 katini barindiriyor. Herkeste dusunmeden kullaniyor. İlacin yan etkisinde su var; "Aciklanamayan ani ölüm."  Saka degil he bildigin prospektusunde, sikligi bilinmeyen olarak geciyor.
Yani bu ilaci kullaniyorlar ama cinsel problem desen adama oooo olmazki falan der :))
Ve evet, cogu antidepresan turu ilacta da cinsel yanetkiler var.

Ve bir psikolog olarak, Finasteride kullanmayi biraktiktan sonra devam eden cinsel bozukluklarin, psikolojik oldugunu dusunuyorum. Boyle surusune bereket hasta var.

Millet prospektusunde Ölebilirsin diyen ilaclari kullaniyor ama yan etkiler cinsel olunca Ohaa be bu ne 😂

Rexapin ve misol kullanıyorum. Misolun da yan etkilerinden biri kanser.

Paxera kullandım yıllarca yan etkisi açıklanamayan ani ve ölümdü.

Çünkü göre ilaca göre çok daha güvenli rposcar

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2020, 02:18:56 »
Rexapin ve misol kullanıyorum. Misolun da yan etkilerinden biri kanser.

Paxera kullandım yıllarca yan etkisi açıklanamayan ani ve ölümdü.

Çünkü göre ilaca göre çok daha güvenli rposcar

Hocam bırakmanızı tavsiye ederim. Ama bu tarz ilaçları bırakmasıda zor.

« Son Düzenleme: 27 Eylül 2020, 16:49:44 Gönderen: Snowly12 »
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2020, 20:13:14 »
Proscar 1/4 kullanımımda 3. ayı geride bıraktım ve şuan sorun yok bakalım inşallah böyle devam eder

Facebook Twitter Instagram