Gönderen Konu: DÖKÜLME İÇİN ŞAMPUAN TAVSİYE  (Okunma sayısı 139 defa)

khomur

• Full Member
DÖKÜLME İÇİN ŞAMPUAN TAVSİYE
« : 30 Eylül 2020, 12:38:47 »
Konuyu başka bir bölümde açtım ama geri dönüş olmadığı için yeniden açıyorum. Saçlarımın her yerinde dökülme var yani ense ve faul üstü bile çok dayanıksızlaştı son 1.5 ayda. Ayrıca benim saçta egzama da var. Şimdi genetik falan diyebilirsiniz ama ensenin bu kadar dayanıksız olması çok garip ondan şampuanla da bir ilgisi olduğunu düşünüyorum. Zaten şampuandan 1 ay sonra başladı dökülme. Neyse ben hem egzamamı tetiklemeyecek hem de dökülmeyi azaltacak bir şampuan arıyorum tabii her şampuan herkeste işe yaramaz. Ben Elidorun Detox Ferahlığını almayı düşünüyorum hem egzamayı tetiklemiyormuş. Dökülmeyi de belki azaltır diye düşündüm ne bilim elidorun ürünleri falan öyle dökmüyor pek. Yazarsanız sevinirim ne yapayım sizce.

khomur

• Full Member
Ynt: DÖKÜLME İÇİN ŞAMPUAN TAVSİYE
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2020, 13:01:09 »
Yazan arkadaşlar yok mu

Virtüöz

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2020, 15:13:09 »
Şampuanlar saç dökülmesinde işe yaramaz.Ama kalitesizse döker.Sen egzamana uygun şampuan seç.Ben şimdi birçok şampuan önerebilirim fakat mesuliyet kabul etmek istemiyorum.
Style of my hair

DHT Blocker : Hergün 2 Kez Xpecia Men Tablet

Hair Supporting : Hergün 2 Kez Remolent Forte Plus

Supporting Plus : Haftada 1 Dermaroller + Lavanta-Isırgan-Sinemaki

Shampoo : OGX Biotin & Collagen

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

remain calm

• Newbie
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2020, 21:11:11 »
aylar önce cildiye doktoru mantar tedavim için ketoral şampuan vermişti. şampuanı biraz araştırdıktan sonra egzamaya da iyi gelebildiğini okumuştum ki benim de hem mantar sorunumu hem de kafamda kendimi bildim bileli var olan sivilceleri gidermişti fakat 4. aydan sonra saçlarım çok fazla dökülmeye başladığı için -belki de mevsimseldir bilemiyorum- bıraktım şampuanı. sen yine de bir bak pahalı bir şey değil zaten denemekten zarar görmezsin

Facebook Twitter Instagram