Gönderen Konu: Ekim olacağım bana fikir verin lütfen  (Okunma sayısı 897 defa)

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
Ekim olacağım bana fikir verin lütfen
« : 08 Ekim 2020, 21:55:03 »
Herkesin gecesi güzel olsun bu sayfayı kuran ve akıl eden adamın saçı olmasa yakışıklı bence  ;D
Arkadaşlar ve abilerim yaşım 25 saç ekimi düşünüyorum batmandayım bütçem 5 bin TL , yaşam hastanesi dr Sait cana ektirmeyi düşünüyorum çünkü bu bütçeye en iyi özeni onlar bana gösterdi.... şimdi ekim kararı vermeden nelere dikkat etmem gerek ne yapmam gerek ? Cevaplarınız için çok teşekkür ederim not: vertex bölgemde gidici baya 2. Ekim olacak şekilde hareket edeceğim

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
Ynt: Ekim olacağım bana fikir verin lütfen
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2020, 21:56:30 »
Buda önden fotoğrafım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2020, 17:26:07 »
Bu saç şu an için ekime uygun değil

Çok fazla incelmiş saçın var çok hızlı kaybedersin kendi saçlarını önce 1 sene finasterid araştır kullan

Ekimciye gelince fiyat olarak değil örneklerle kaliteli bir yer seç bahsettin merkezin ekimleri var araştır    emin ol öyle karar ver ve sürekli aynı konuyu açma lütfen 1 konu aç her şeyi orada paylaş
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2020, 17:36:01 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2020, 20:42:00 »
Sacli bolgeye su haliyle ekim yaparsan cogunu kaybedersin bir sure fin kullanmani tavsiye ederim once sonra iyi bir yerde yaptir yaptiracaksan
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2020, 21:24:46 »
Senin kafa ekimlik değil dostum onu kafandan sil ... Senin olay finasterid senin saçların ilacı devâsı finasterid iyi araştır ..
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 10 Ekim 2020, 02:50:33 »
Bu saç şu an için ekime uygun değil

Çok fazla incelmiş saçın var çok hızlı kaybedersin kendi saçlarını önce 1 sene finasterid araştır kullan

Ekimciye gelince fiyat olarak değil örneklerle kaliteli bir yer seç bahsettin merkezin ekimleri var araştır    emin ol öyle karar ver ve sürekli aynı konuyu açma lütfen 1 konu aç her şeyi orada paylaş

Hintell yorumun için teşekkür ederim yağlanınca çok seyrek görünüyor bakma öyle olduğuna..
Attığım fotoğrafta 2-3 gün yıkamadığım zaman böyle görünüyor

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 10 Ekim 2020, 03:02:25 »
Senin kafa ekimlik değil dostum onu kafandan sil ... Senin olay finasterid senin saçların ilacı devâsı finasterid iyi araştır ..

Yağlanınca çok seyrek görünüyor Hemen yukarı Bakın paylaştım

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 10 Ekim 2020, 05:25:03 »
Dostum yağlanacak saç kalmamış ki ekim olmaz bu kafaya medikal tedavilere bir göz at. (finasterid, iğneleme, konozol gibi.)
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Ekim 2020, 07:16:10 »
Herkesin gecesi güzel olsun bu sayfayı kuran ve akıl eden adamın saçı olmasa yakışıklı bence  ;D
Arkadaşlar ve abilerim yaşım 25 saç ekimi düşünüyorum batmandayım bütçem 5 bin TL , yaşam hastanesi dr Sait cana ektirmeyi düşünüyorum çünkü bu bütçeye en iyi özeni onlar bana gösterdi.... şimdi ekim kararı vermeden nelere dikkat etmem gerek ne yapmam gerek ? Cevaplarınız için çok teşekkür ederim not: vertex bölgemde gidici baya 2. Ekim olacak şekilde hareket edeceğim
Bu saçın şifası avodart
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #9 : 10 Ekim 2020, 11:12:59 »
Şuan için tek kullanacağın finansterid.Ekim yaptirirsan mevcut olan saçları kaybedersin.Seyrelmis zaten

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 10 Ekim 2020, 12:52:56 »
Saçlarım ekimden nasıl neden zarar alır ? Kanal açılarak mı alır ? Yoksa beslenemez mi saçlar ?

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 10 Ekim 2020, 12:58:51 »
Ahh ahh yıllarca araştırma yaptım hiçbirşey bulamadım taki bu sayfaya denk gelene kadar neler neler aldım ama hepsi boştu.... şimdi zamanım var ekime karar verdim siz değerli dostlar olmaz diyorsunuz arada kaldım  :(

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 10 Ekim 2020, 15:43:21 »
Ekim yaparsan mevcut sacların gider diyenlere bir sorum var. Ekim yapmazsa o mevcuttaki tüycükler kalacak mı kafada? Ekim konusuna gelirsek. Bekle kafandakiler 1 seneye komple gitsin sonra ektir. Kafa şeklin bu arada çok dezavantaj, çekiç kafa şekli

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 10 Ekim 2020, 15:49:36 »
Ekim yaparsan mevcut sacların gider diyenlere bir sorum var. Ekim yapmazsa o mevcuttaki tüycükler kalacak mı kafada? Ekim konusuna gelirsek. Bekle kafandakiler 1 seneye komple gitsin sonra ektir. Kafa şeklin bu arada çok dezavantaj, çekiç kafa şekli

Öyleyse şimdide ekim yapabilirim üstteki arkadaşlar ekimle kaybedebilirsin o zayıf saçları dedi. Sende dedin biraz gitsinler sonra yap diye 😂 sonuç aynı olacak sanırım 😂

Facebook Twitter Instagram