Gönderen Konu: Saç ektirecem ama kazıklanmak istemiyorum  (Okunma sayısı 1291 defa)

Hasan Uysal

• Yeni üye
  • *
Saç ektirecem ama kazıklanmak istemiyorum
« : 13 Ekim 2020, 23:03:29 »
Arkadaşlar merhaba

Bugün saç ekimi için bir görüşme gerçekleştirdim. Fotoğrafları ekliyorum. 2 seansta kapanır dedi ancak maddi ve iş hayatımdan dolayı 2 seans yaptıramıcam. Tek seansta alabildiğimiz maksimum grefti alırız denildi. 3 bin ila 3500 arası. Sizce daha fazla alınabilinir mi? ( Fiyat 5 seans prp dahil 3500 tl fue tekniği ) fotoları ekliyorum

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Saç ektirecem ama kazıklanmak istemiyorum
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2020, 02:07:11 »
Açık alan çok geniş bir ekimle sağlıklı bir sonuç alman zor. Birer yıl arayla iki ekim yaptırmalısın. O fiyata ekim yapan yerlerden şüphe duyarım bu zamanda. Ekim merkezi neresi isim verirsen forumda yönlendirici yorumlar alırsın.

Hasan Uysal

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2020, 09:22:40 »
Tümüyle arka tarafın kapanması gibi bir beklentim yok aslında. Tepe tarafı açık kalabilir ancak 3500 greftle ön taraf kapanır mı? İsim vermek ne kadsr doğru bilemiyorum ancak arkadaşım da aynı uerde ekim yaptırdı sonuç güzel oldu. Ünlü bit hastane diyebilirim

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2020, 13:58:27 »
 Form aktif paylaşılan konuları   yorumları  incele   acele  etme  pirinç  giderken evdeki bulgurdan olmayın     her  söylenen  her gördüğün  inanma  sosyal  medya form doğru yer bulursun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2020, 14:03:39 »
Kafan tek ekimle kapanmaz öncelik olarak ön ve orta 1 sene sonra duruma göre 2 ekim tepe için.

Forumu araştır kararını öyle ver
Global Moderator

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Ekim 2020, 14:04:57 »
Tümüyle arka tarafın kapanması gibi bir beklentim yok aslında. Tepe tarafı açık kalabilir ancak 3500 greftle ön taraf kapanır mı? İsim vermek ne kadsr doğru bilemiyorum ancak arkadaşım da aynı uerde ekim yaptırdı sonuç güzel oldu. Ünlü bit hastane diyebilirim
Bu forumda arkadaşının ekimini örnek alarak aynı yerde ekim yaptırıp hüsrana uğrayan çok oldu bakabilirsin forumdan. Ekim yerinin ismini yardımcı olmak adına soruyoruz bu senin sorun yaşamaman adına önemli karar senin bizlere getirisi yok. 

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 14 Ekim 2020, 14:53:14 »
Hocam kafa yapınız geniş , tek sefer de 3 bin greft ile kapanması çok ama çok zor bu kafanın.
Kaldı ki illa ki fire olacaktır saçta , minimum fire verse bile bence yetersiz olur , en doğrusu 2 Ekim planlamak hem daha sağlıklı hem de fire sayını düşünerek hareket etmek gerek sonuçta ensede ki greftler sayılı sonsuz değil.
Forum da çok örnek var , biraz araştırarak kime Ekim yaptıracağınıza karar verebilirsiniz öyle sağdan soldan dolma bilgilerle hareket etmeyin hele hele instagram da öncesi sonrası fotolara inanmayın elbette gerçekler de var ama bi çoğu fake fotolar.
Saç Ekim işi ciddi bir iş , zamanım yok diye fedakarlık yapmazsanız sonrasında sizi cok daha uğraştır ve mağdur  olursunuz haberiniz olsun.
Güzel planlama ile Ekim yapın , üç beş kuruş daha harcayın , bir kaç gün daha fazla zaman harcayın ama kafanız rahat etsin önemli olan bu.

Hasan Uysal

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2020, 21:50:16 »
Aynen hocam veriğiniz bilgiler çok doğru. Ben de tek ekimle istediğim sonucu alamayacağımı anladım. İdare edecek seviye bile yetersiz kalabilir. İkinci ekim içinde hem iş olarsk hem maddi olarak yapamayacağım için kaderime razı olup vazgeçtim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 25 Ekim 2020, 10:41:27 »
 en mantıklısını yapmışsın.ileride sade bir ön çizgi ekimi  ve az arkası ekilicek şekilde ekim yaptırabilirsin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram