Gönderen Konu: ekim sonrası prp yaptırmak istemiyorum  (Okunma sayısı 375 defa)

Eren Yavuz

• Full Member
ekim sonrası prp yaptırmak istemiyorum
« : 17 Ocak 2023, 15:04:46 »
arkadaslar herkese selam 10 ocakta akl klinikte sac ekimi yaptırdım suan ki gidişattan gayet memnunum ama bana ekimden 1 ay sonra prp tedavisi uygulayacaklarını söylediler yalnız ben ekim sırasında aşırı derece acı hissettiğim için tekrar bi işlem yaptırmak istemiyorum bu nedenle prp tedavisini yaptırmasam çok ekstra bişey kaybetmiş olurmuyum ? teşekkürler

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ekim sonrası prp yaptırmak istemiyorum
« Yanıtla #1 : 17 Ocak 2023, 15:37:17 »
titreşim cihazıyla prp yaptırıyorum ve acı hissetmiyorum. iyi araştırın o şekilde yapan bir yer bulabilirsiniz. ben bir dermatolog buldum acısız yapıyor

Eren Yavuz

• Full Member
« Yanıtla #2 : 17 Ocak 2023, 16:28:29 »
titreşim cihazıyla prp yaptırıyorum ve acı hissetmiyorum. iyi araştırın o şekilde yapan bir yer bulabilirsiniz. ben bir dermatolog buldum acısız yapıyor

bu dediğim olay sac ektirdiğim icin onların hediyesi olan prp paketiydi ama dediğiniz gibi dışarıda acısız olan varsa onuda araştırırım teşekkürler
  • Ekim Tarihi: 01.10.2023
  • Ekim Merkezi ismi akl klinik
  • Greft Miktarı 4250
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi booster set , coraspin

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Ocak 2023, 16:45:15 »
ekim merkezleri bunu bilmiyor mu yoksa bilip de mi yapmıyor anlamıyorum. araştırırsanız illaki bulursunuz. en kısa yolu telefon açıp sormak ama steril bir yer olmasını da göz önünde bulundurun

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Ocak 2023, 17:23:25 »
Prp boş işlem işe yaradı diyeni duymadım

adenoviral

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2023, 07:50:39 »
arkadaslar herkese selam 10 ocakta akl klinikte sac ekimi yaptırdım suan ki gidişattan gayet memnunum ama bana ekimden 1 ay sonra prp tedavisi uygulayacaklarını söylediler yalnız ben ekim sırasında aşırı derece acı hissettiğim için tekrar bi işlem yaptırmak istemiyorum bu nedenle prp tedavisini yaptırmasam çok ekstra bişey kaybetmiş olurmuyum ? teşekkürler
1 ayda saclar dokuldugu icin ister istemez gidiceksin ilk 2 hafta super duruyor 1 ayin sonuna dogru yolunmus tavuk gibi oluyosun o yuzden prp paketini al .. birde kafa derisi hala uyusuk oldugu icun bende hic acima olmadi prp sirasinda zaten soyledikleri ilk 3 prp de cok aci yok sonrakilerde olur demislerdi...

Facebook Twitter Instagram