Gönderen Konu: Saç Analizi ve Klinik Tavsiyesine İhtiyacım Var  (Okunma sayısı 812 defa)

lumier

• Yeni üye
  • *
Öncelikle herkese merhaba. 21 yaşındayım. Şu ana kadar kendimi saç ektirme fikrinden uzak tutsam da artık bu durum fazla gelmeye başladı. Bu konuda size birkaç soru sormak istiyorum.

1- Yaşım gereği ektirmemem gerektiğini, saçlarımın dökülmesinin tamamlanmadığını söyleyenler var. Yine de ekim yaptırsam sonuç kötü mü olur?

2- Fotoğraflarda gördüğünüz gibi bir dökülmem var. Sizce kaç grefte ihtiyacım olacaktır?

3- Donör bölgem bunun için yeterli mi?

4 Bursa’da yaşıyorum. Bursa’da önerebileceğiniz ve çok da pahalı olmayan hekim/klinik var mı?

şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim.

Salvador

• Hero Member
Ynt: Saç Analizi ve Klinik Tavsiyesine İhtiyacım Var
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2020, 18:22:57 »
Öncelikle herkese merhaba. 21 yaşındayım. Şu ana kadar kendimi saç ektirme fikrinden uzak tutsam da artık bu durum fazla gelmeye başladı. Bu konuda size birkaç soru sormak istiyorum.

1- Yaşım gereği ektirmemem gerektiğini, saçlarımın dökülmesinin tamamlanmadığını söyleyenler var. Yine de ekim yaptırsam sonuç kötü mü olur?

2- Fotoğraflarda gördüğünüz gibi bir dökülmem var. Sizce kaç grefte ihtiyacım olacaktır?

3- Donör bölgem bunun için yeterli mi?

4 Bursa’da yaşıyorum. Bursa’da önerebileceğiniz ve çok da pahalı olmayan hekim/klinik var mı?

şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim.
Donor zayıf dökülme devam ediyor minyatür çok saç var finastreid ve biotin takviyesiyle başla 2 yıla güzel sonuç alırsın Ekim yaptırma bosa
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Sarı133

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2020, 18:26:25 »
Saçlarının uzun halli fotorafı varsa atarmisin kısa hali yaniltiyo

lumier

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2020, 18:59:09 »
Saçlarının uzun halli fotorafı varsa atarmisin kısa hali yaniltiyo

çok yakın zamanlı ve detaylı olmasa da bunlar yardımcı olur sanırım

lumier

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2020, 19:02:19 »
Donor zayıf dökülme devam ediyor minyatür çok saç var finastreid ve biotin takviyesiyle başla 2 yıla güzel sonuç alırsın Ekim yaptırma bosa

çok fazla bilgim olmadığı için soruyorum. finastreid için libido problemleri yaptığı söyleniyor. kullandınız mı ya da kullanan herhangi birinde böyle bir yan etkiye şahit oldunuz mu? onun dışında finastreid kullanımı bırakıldıktan sonra kalıcı bir sonuç veriyor mu yoksa sürekli bir kullanıma mı ihtiyaç duyuyor?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2020, 19:03:25 »
forumu araştırıp ekim merkezine kendın karar verıceksin

onun dışında 2 aşamalı ekim düşünmen gerek bır kere de bu kafayı kapatmaya çalışmak hüsranla sonuçlanır ön orta bir tık gerısı de olabılır

1 sene sonra duruma göre tepeyi değerlendirir ikinci ekimi yaptırırsın
Global Moderator

Sarı133

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 19 Ekim 2020, 19:32:19 »
 Bence planlama ve kök alırken dikkat edilmesi lazim formu araştırıp öle tercih et bende öyle yapicam

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Ekim 2020, 21:20:30 »
Hiç düşünmeden Asmede danis bence onlar gerekli bilgiyi verir
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Ekim 2020, 21:55:09 »
medikal tedavi şart hocam ,tek başına ekim  memnun etme olasılığı uzun dönem için zayıf.

DtFurkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 20 Ekim 2020, 17:42:09 »
Hocam ben de 22 yaşındayım 29 ağustos da saç ektirdim.Bizim yaşımızda ekim tavsiye edilmiyor mevcut dökülme devam edeceğinden görüntü bozulabilir çünkü ileride.Ancak ben bu saçsızlığa dayanamadığımdan ektirdim.Önlem olarak 25 gün önce proscara başladım böylece genetik dökülmemi durdurup en azından 2-3 yıl erteleyebilirim diye düşünüyorum (üniversiteyi bitirtse yeter  :D ) bakalım ne kadar tutar tabi etkisini zaman gösterecek.Konumu inceleyip takipte kalmak isterseniz linki aşağıya bırakıyorum.Umarım kafana yatan güzel bir çözüm bulursun sen de

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16067.msg327293#msg327293
Saç ekimim : https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16067.msg327293#msg327293

Takviyeler;
-En başından beri xpecia sabah akşam
-1.aydan itibaren proscar 1/4
-Vichy dercos şampuan
-Vichy dercos serum

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #10 : 21 Ekim 2020, 01:29:19 »
Bu yaşta ektirmek pek doğru olmaz tabi.Ancak karar senin.Ekim yaptiracaksan nerede yaptıracaksan iyi karar ver.Tek bir ekimlede halledilmez saç sorunun.Onun icin iki ekim planlaman gerekir.Ekimden önce ve sonrada medikal tedaviler tavsiye ederim.

lumier

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 22 Ekim 2020, 13:53:01 »
yanıt veren herkese teşekkür ederim şu an iyice araştırıp bilgilenmem gerektiğine karar verdim

Facebook Twitter Instagram