Gönderen Konu: Ekim sonu mevcut saç  (Okunma sayısı 780 defa)

Karahan Girgin

• Full Member
Ekim sonu mevcut saç
« : 25 Ekim 2020, 11:30:08 »
Herkese merhabalar bugün ekim yaptıralı 6.günüm sıklaştırma olarak operasyonu gerçekleştirdim merak ettiğim konu operasyondan sonra her geçen gün mevcut saçlarımda daha fazla bir açılma meydana geliyormuş gibi geliyor operasyonun verdiği darbe sonucu böyle birşey cidden varmıdır yoksa banamı öyle geliyor konunun uzmanlarının desteğini bekliyorum teşekkür ederim:)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim sonu mevcut saç
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2020, 11:41:01 »
Saç ekimi sonrası mevcut saçlar zayıflar nedeni geçirdiğin operasyon ne deniyle kendi saçlarında şoka uğrar kan dolaşımı bozulur vs ince saçların bır kısmı dökülür çıkmaya bilir kendi sağlıklı saçlarında toparlar 4 ay da
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2020, 12:55:20 »
 iyi yer ektiyse cılızlar ölür sağlamlara bişi olmaz.dandik yer ektiyse aralara girdiği her yerdekiler ölür.birde kendi saçlarında gecici dokulme olur onlar gelir toparlar kafa zamanı gelince.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karahan Girgin

• Full Member
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2020, 11:04:43 »
Fotoğrafda olduğu gibi ekim yapılan bölgerin etrafında aktif bir alan var uzamayan fotoğrafta belli oluyor bahsetmek istediğim durum bu :(
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17096.0
Her gece 5000mg biotin 1 kapsül
Her gece b vitamin mix 1 kapsül
2 günde 1 kapsül dvitamin,çinko,demir karışımı

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2020, 16:07:21 »
Aynı durum bendede oldu hocam ekimimde vertex değil on bölge olarak aynı sizin gibi şu an 50.gunumdeyim toparlanmaya başladı hafiften gibi geliyor bana. 3. Ve 4. Ayda iyice toparlar tahminim

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Ekim 2020, 16:13:27 »
Buyrun 49.gunum bugün ilk resim kabuk dökümünden sonra 10.gun yani , ilginç bir şekilde sokdanda Hatri sayılır saç kaldı sanırım. Hala dökülme var ama oldukça azaldı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Ekim 2020, 17:18:16 »
Ekim konusu açman gerekiyor süreç paylaşıcaksan
Global Moderator

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Ekim 2020, 17:26:41 »
Mevcut saçların toparlanması ile ilgili yorum yapmak istedim benimde Ekim yapılan yeri arkası seyrek gelmişti ekimden sonra şu anda hala az geliyor ama toplanıyor onu demek istemiştim

Karahan Girgin

• Full Member
« Yanıtla #8 : 27 Ekim 2020, 20:07:06 »
Teşekkür ederim bilgilendirme için bende öyle düşündüm darbe etkisiyle mevcut saçlardada dökülme acılma oluyor ama ilerde toparlayacağını düşünüyorum sizin ki gibi :)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17096.0
Her gece 5000mg biotin 1 kapsül
Her gece b vitamin mix 1 kapsül
2 günde 1 kapsül dvitamin,çinko,demir karışımı

Facebook Twitter Instagram