Gönderen Konu: Saç ekimi sonu  (Okunma sayısı 573 defa)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Saç ekimi sonu
« : 28 Mayıs 2022, 20:49:09 »
Arkadaşlar saç ekimi yaptiriken tepeyi şakakarı çekiyorsunuz saç ekimi sürecinde sürekli yakından çekiyorsunuz saç ekimi tamamlanınca boydan uzaktan foto atıyorsunuz instaya attiklarinizi atıyorsunuz  yeni Ekim yapan arkadaşlardan ricam lütfen saç ekimi tamamlandığında objektif fotolar atın fonleyip topikleyip spreyleyip uzaktan foto atmayın.

titanic5

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi sonu
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2022, 09:31:10 »
Arabada fotoğraf atanlar da var :D

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2022, 09:57:31 »
Arabada fotoğraf atanlar da var :D
Ya tamam böylede atainlar ama iş bitince tam objektif şekilde foto at onlarida bakın uzaktan böyle arabada böyle diye atsınlar 80 konu incelediysem 60 ı böyle objektif olan çok az yani heralde o kadar eziyet çektim seyrek tüy gibi duran halini atacak değilim diye düşünüyorlar
  • Yaşınız 25

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2022, 12:01:30 »
Şu forumda binlerce aradığınız kriterlere uyan paylaşımlar yapan arkadaşlar var. Gerçeği yansıtmadığını düşündüğünüz paylaşımları görmezden gelebilirsiniz.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2022, 12:44:01 »
O kişiler kendilerini kandırıyorlar
O şekilde ki paylaşımları gülüp geçiyorum, tabi tecrübesiz kişiler için cok aldatıcı.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2022, 13:50:17 »
Bazı arkadaşlar kötü yorum alıp moralinin bozulmaması için öyle yapıyor :) tabi sonuçta bu bir şeyleri değiştirmiyor

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 29 Mayıs 2022, 14:48:43 »
Bazı arkadaşlar kötü yorum alıp moralinin bozulmaması için öyle yapıyor :) tabi sonuçta bu bir şeyleri değiştirmiyor

Kötü yorum gelse ne olacak ki? Sonuç neyse odur yani

İnstagram Before/After fotoğraflarına da ben çok inanmıyorum. Forum var neyse ki

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 30 Mayıs 2022, 04:26:01 »
Şu forumda binlerce aradığınız kriterlere uyan paylaşımlar yapan arkadaşlar var. Gerçeği yansıtmadığını düşündüğünüz paylaşımları görmezden gelebilirsiniz.
Malesef benim dediğim türde paylaşım çok fazla o yüzden böyle bir şey yazdım 6. Aya kadar yakın çekim ışık altı fotolar 8. Ayda boydan fotolarw dönüşüyor  mesela YouTube matdominance saçı çok hoş güzel gözüküyor lakin hepsi  spre ly topik ve ışık keşke öyle gözükse ama değil malesef
  • Yaşınız 25

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 30 Mayıs 2022, 18:13:00 »
Malesef benim dediğim türde paylaşım çok fazla o yüzden böyle bir şey yazdım 6. Aya kadar yakın çekim ışık altı fotolar 8. Ayda boydan fotolarw dönüşüyor  mesela YouTube matdominance saçı çok hoş güzel gözüküyor lakin hepsi  spre ly topik ve ışık keşke öyle gözükse ama değil malesef

Fotoğrafta ışık konusu çok önemli harbiden

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 30 Mayıs 2022, 18:57:05 »
Ben asıl konu açıp sonlandırmayanlara kızıyorum,aradan aylar geçmiş bir şey paylaşmıyorlar ama ne hikmetse forumda çevrimiçi oluyorlar.Yahu kardeşim bi bilgi ver,sen bu forumdan faydalandın mı faydalandın,kötüyse bile sonuç 'arkadaşlar memnun kalmadım' yaz foto da atma canın sıkkınsa ama yardımcı ol insanlara.Bakıyorsun merkezin 8 ekim konusu var 4 ü başarılı sonuçlanmış diğer 4 ünün akibeti belli değil,e millet başarı oranı yüksek yer arıyor zaten diğer 4ü başarılıysa merkez %100 başarılı olur,değilse %50 ve büyük fark yani.
Ben hatta bazı paylaşım yapmayanların iyi niyetli olmadığını düşünüyorum,yani 'ben yandım,onlar da yansın' der gibi.
  • Yaşınız 31

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 30 Mayıs 2022, 19:23:26 »
Harbiden sonuçlanmayan biri sürü ekim konusu var. Hepsi soru işareti o konuların

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 30 Mayıs 2022, 21:33:06 »
Adı şanı  duyulmamış dandik merkezlerde ektirenlerin alayı karanlık foto atıyor dikkat edin.
Ucuza ektirdim ama harika sonuç aldım minvalinde resimler.Come overmı ararsın ,ters ışıkmı ararsın hepsi var.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 30 Mayıs 2022, 21:56:33 »
Adı şanı  duyulmamış dandik merkezlerde ektirenlerin alayı karanlık foto atıyor dikkat edin.
Ucuza ektirdim ama harika sonuç aldım minvalinde resimler.Come overmı ararsın ,ters ışıkmı ararsın hepsi var.
Adı şanı duyulmamış merkezler mühim değil..15-20-25 binlik merkezlerin de yeterli sonucu yok o daha vahim..adam ucuz merkezleri zaten eliyor,belli merkezleri takip ediyor sonuçları tarıyor lakin konu yarım kalmış,adam şimdi bu merkezi tercih etsin mi,yoksa etmesin mi? Zaten iyi sonuç almak için bütçeyi arttırmış,titiz davranmış bolca araştırmış ama done bulamıyor.Bu daha sinir bozucu bi durum.
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram