Gönderen Konu: Serkan Aygın 4000 greft ile temmuz sonu randevu  (Okunma sayısı 2255 defa)

Hardox

• Yeni üye
  • *
Serkan Aygın 4000 greft ile temmuz sonu randevu
« : 13 Temmuz 2021, 16:04:25 »
Serkan Aygın'dan 4000 greft (3500 ön/500 arka)telefondan goruserek temmuz sonu randevu aldım...çok kaygiliyim...doğru bir tercih mi?başarılı olur mu?gibi korkular var icimde...yaşım 31. Tecrübeli arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var..teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aygın 4000 greft ile temmuz sonu randevu
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2021, 16:06:13 »
iyi bir tercih yapmışsın ama kaygılı sekılde ekıme gitme hem merkezi tedirgin edersin hemde hayrı olmaz

kendi salarını da güçkendirsen iyi olur başarılı bır sonuç için
Global Moderator

Hardox

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2021, 16:10:07 »
iyi bir tercih yapmışsın ama kaygılı sekılde ekıme gitme hem merkezi tedirgin edersin hemde hayrı olmaz

kendi salarını da güçkendirsen iyi olur başarılı bır sonuç için

Hintell başkan ekim sonrası sana çok ihtiyacım olacak...yorumun beni çok mutlu etti..serkan aygın hakkında olumsuz yorumlarda gördüm ama asuman hair ile araisnda gitgel yaptim.. Serkan hoca daha bi guvenl verici geldi..bu kafada saç çıkar mı?":-)

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2021, 18:48:26 »
Acikligin guzel donorun cok kliteli, kesinlikle basarili olmamasi icin hicbir sebep yok.
Bu arada asuman hanimin on cizgi temple tasarimi dogalligi cok daha iyi serkan aygina gore bence
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Hardox

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2021, 19:38:13 »
Acikligin guzel donorun cok kliteli, kesinlikle basarili olmamasi icin hicbir sebep yok.
Bu arada asuman hanimin on cizgi temple tasarimi dogalligi cok daha iyi serkan aygina gore bence

Hocam asuman hanım randevuyu cok ileri bir tarihe verdi açıkçası işime gelmedi..zira izin surem kısıtlı..serkan bey daha musait geldi.insallah güzel sonuçlanır

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Temmuz 2021, 20:39:10 »
Ne olursa olsun bu halinizden daha iyi olacağı kesin. Bu şekilde motive edebilirsiniz kendinizi. Merkez de gayet iyi bir merkez can sıkmayın.

Hardox

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 13 Temmuz 2021, 21:18:12 »
Ne olursa olsun bu halinizden daha iyi olacağı kesin. Bu şekilde motive edebilirsiniz kendinizi. Merkez de gayet iyi bir merkez can sıkmayın.

Teşekkürler...sizin ekiminiz gayet güzel olmuş..sizin ki kadar iyi bi ekim olur inşallah

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Temmuz 2021, 21:30:18 »
Hintell başkan ekim sonrası sana çok ihtiyacım olacak...yorumun beni çok mutlu etti..serkan aygın hakkında olumsuz yorumlarda gördüm ama asuman hair ile araisnda gitgel yaptim.. Serkan hoca daha bi guvenl verici geldi..bu kafada saç çıkar mı?":-)

Ekimleri başarılı serkan hocanın rica ederim kardeşim tabiki konunu bekliyoruz hayırlı olsun
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram