Gönderen Konu: HERKESİN Bİ KAFADAN İLAÇ KULLANMASI  (Okunma sayısı 820 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: HERKESİN Bİ KAFADAN İLAÇ KULLANMASI
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2020, 19:38:26 »
Anlayamadığınız nokta herkes aynı yan etkiler görmüyor. Yan etki yaşayan insanlar sanıyorki herkes aynı yan etkileri görüyor ama foruma bunları açıklamıyor. Ben finasterid kullanıyorum neden yan etki görsem buraya yazmayayım. Zaten suratımı kimse görmüyor, beni kimse tanımıyor. Tanısa bile yan etkiyi ben göze almışsam kim ne karışabilir. Haklı olduğunuz nokta doktora danışmadan kafadan genç yaşta anlık psikoloji ile prostat ilaçlarını kullananlar var. Belki ileri de pişman olacak kişiler bu genç arkadaşlar.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2020, 19:44:31 »
Tamam da bundan sana ne? Ve evet devam et vitamin hapı ve yağlarla 15 yıl korursun saçını. 😂
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2020, 21:22:03 »
Tamam da bundan sana ne? Ve evet devam et vitamin hapı ve yağlarla 15 yıl korursun saçını. 😂

15 yıl  korursa iyi valla 35 yaşına gelirim zaten coluk cocuk olmuş olur salarım kendimi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2020, 21:44:23 »
 zararını bilmeden diyorsun fda diye birsey var.mahallenin bakkalı vermedi bu onayı.yuzlerce dunyanın en baba profu 1.onay 2.5 sene 2.5 onay 2.5 sene 5 senede onay veriyor fda.oyle rastgele değil ilaç.tabi geneldede millet yan etki gordum deyip  bırakıyor bırakıncada yan etki geciyor bir arkadasta gordum yan etki gecmediğini.vitamin bakım yağı falan saçı pek korumaz.şu onemli bakım yağını surunce daha sonra deriyi iyi temizle iyi yıka belli sure sonra 3 saat olur genelde bu sure ilaçlarda bakım yağında bilmiom.gozeneklerden yağ çıkmazsa tıkanırsa saçı dokersin.iyi arındır temizle deriyi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2020, 22:02:22 »
Herkesin kendi tercihi

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2020, 23:45:32 »
zararını bilmeden diyorsun fda diye birsey var.mahallenin bakkalı vermedi bu onayı.yuzlerce dunyanın en baba profu 1.onay 2.5 sene 2.5 onay 2.5 sene 5 senede onay veriyor fda.oyle rastgele değil ilaç.tabi geneldede millet yan etki gordum deyip  bırakıyor bırakıncada yan etki geciyor bir arkadasta gordum yan etki gecmediğini.vitamin bakım yağı falan saçı pek korumaz.şu onemli bakım yağını surunce daha sonra deriyi iyi temizle iyi yıka belli sure sonra 3 saat olur genelde bu sure ilaçlarda bakım yağında bilmiom.gozeneklerden yağ çıkmazsa tıkanırsa saçı dokersin.iyi arındır temizle deriyi.

eyvallah proscarım

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 25 Ekim 2020, 23:46:41 »
Herkesin kendi tercihi
başkan fikrimi belirttim. Yani saç için hormonlardan da olmak ne biliyim. zaten saçı karşı cins beğensin diye yapmıyor muyuz?
ben şahsen onun için yapıyorum.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 25 Ekim 2020, 23:53:04 »

ben 6-12 saat arası bekletiyorum genelde. Dediğin gibi temizleme olayı çok onemli

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 26 Ekim 2020, 09:51:20 »
 bende kendimin tek amacının karsı tarafın beğenmesi olduğunu dusunurdum saç olayında.bazen bomboş yere gidiom.2 saat oturmaya kafa dinlenemeye.her zaman olduğu gibi 15 dk bir sarı lacivert tarağı çıakrtıp saçı tarıom.ee 2 saat kimse gormicek .alışkanlıkmı oda değil.saçlar dağınık tip iyi olmuyor kimse gormeyeceği takdirde gene iyi gozukmek istiom.2 saat kimseninde gormeyeceği kesin.demekki kendine saygıda varmış işin ucunda
 ayrıca baskan sende bir hava sezinleniyor.sanki kotulukler yaptım ALLAH saç sorunu ile cezamı verdi gibi...yada kırmızı kart gorup hayattan devre dısı bırakılmış gibi hissedion kendini.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 26 Ekim 2020, 10:52:00 »
bende kendimin tek amacının karsı tarafın beğenmesi olduğunu dusunurdum saç olayında.bazen bomboş yere gidiom.2 saat oturmaya kafa dinlenemeye.her zaman olduğu gibi 15 dk bir sarı lacivert tarağı çıakrtıp saçı tarıom.ee 2 saat kimse gormicek .alışkanlıkmı oda değil.saçlar dağınık tip iyi olmuyor kimse gormeyeceği takdirde gene iyi gozukmek istiom.2 saat kimseninde gormeyeceği kesin.demekki kendine saygıda varmış işin ucunda
 ayrıca baskan sende bir hava sezinleniyor.sanki kotulukler yaptım ALLAH saç sorunu ile cezamı verdi gibi...yada kırmızı kart gorup hayattan devre dısı bırakılmış gibi hissedion kendini.

Usta senin sezgiler çok güçlü. Beni tanıyor musun ne yapıyorsun :D
Birinci söylediğin doğru olabilir :D

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 26 Ekim 2020, 15:38:10 »
 malesef olumsuz her konuda paromonal şekilde sezgilerim gucludur.hayırlı hiçbirseyide bilemem.hep negatif kotu şeleri bilirim ustam.

Facebook Twitter Instagram