Gönderen Konu: Alopexy sprey,Vichy veya Phyto serum.  (Okunma sayısı 882 defa)

_CHN_

• Yeni üye
  • *
Alopexy sprey,Vichy veya Phyto serum.
« : 04 Kasım 2020, 12:10:53 »
Arkadaşlar merhaba. Saçlar ince telli ve kronik dökülme var. Solgar biotin ve Saw palmetto kullanmaya başladım. Bunların yanına Phyto,vichy serumlarından yada Alopexy sprey hangisini önerirsiniz? Farklı önerilerde olabilir?  Kronik dökülme var. Kan değerlerinde sorun yok.

Kelbey

• Sr. Member
Ynt: Alopexy sprey,Vichy veya Phyto serum.
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2020, 12:46:08 »
Saç durumuna göre antiandrojen finastreid veya topikal olarak ru58841
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

_CHN_

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2020, 13:07:53 »
Ru58841 bulmak zor olmuyor mu? Duymuştum onuda. Ayrıca onuda Minoxil vb. Spreylere karıştırıp kullanın diyorlar.

x3587

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2020, 13:09:01 »
Arkadaşlar merhaba. Saçlar ince telli ve kronik dökülme var. Solgar biotin ve Saw palmetto kullanmaya başladım. Bunların yanına Phyto,vichy serumlarından yada Alopexy sprey hangisini önerirsiniz? Farklı önerilerde olabilir?  Kronik dökülme var. Kan değerlerinde sorun yok.

Merhaba. Serum olarak vichy nin dercos aminexil ürününü kullanmıştım ince telli saçları fark edilir derecede kalınlaştırıyor ama  dökülme konusunda çok etkisi olmadı. Dökülme konusunda fayda gördüğüm tek ürün rogaine %5 losyondu oda maalesef çok zor bulunuyor artık

_CHN_

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2020, 15:51:30 »
Saç durumuna göre antiandrojen finastreid veya topikal olarak ru58841
Siz ru58841 nasıl temin ediyorsunuz? Bulunması zor.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2020, 22:24:47 »
Siz ru58841 nasıl temin ediyorsunuz? Bulunması zor.

From China. Veya başka bir forumdaki admin getirtip, satışını yapıyor. Ufak bi google'lama ile bulursunuz.

Minoksidil, Ru dan net çok çok çok daha etkili bir etkendir.

Minoksidil losyon için ise, ben kullanmamakla birlikte Alopexy'nin kalitesinin, minoxil forte 'a göre daha iyi olduğunu söylüyor arkadaşlar.
Ben rogaine foam kullanıyorum, memnunum. Ama tedariği biraz zor ve masraflı meretin.

O sebeple alopexy daha makul olur diye düşünüyorum. Rogaine kullanma şansım kalmadığı durumda, ilk olarak bunu kullanmayı düşünüuorum şahsen.

Facebook Twitter Instagram