Gönderen Konu: Ekimden sonra bu takviyeler uygun mu?  (Okunma sayısı 731 defa)

Kelek89

• Yeni üye
  • *
Ekimden sonra bu takviyeler uygun mu?
« : 04 Kasım 2020, 21:07:44 »
Ekim sonrası için takviye düşünüyorum

Bayadır Proscar 1/4 ve Biotin kullanıyorum zaten şimdi buna ekim süresince 6 ay boyunca şu yazdıklarımı eklemek istiyorum sizce uygun mu yani birbirlerine zıt birşey olup da yan etki oluşturacak birşey var mı? Mesela K2 ve Arjinin gibi bunlar uyumludur dimi? Mesela Coraspin ve Arjinin veya Balık yağı aynı anda uygun değil galiba emin olmamakla beraber. Ekim merkezi Coraspin verirse ve çok uzun süre kullandırmaz ise onun yerine Arginine düşündüm. Birde K2 ve Arjinin aynı anda sorun olmaz dimi?

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Ekimden sonra bu takviyeler uygun mu?
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2020, 21:10:59 »
Hicbirine gerek yok proscar yeterli. Cok istiyorsan biotin de ekleyebilirsin ama ona bile gerek yok
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Kelek89

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2020, 21:13:14 »
Ekimi riske atamam 2. bir ekim şansım olmayabilir. En iyi sonucu almam için takviyeleri birbirine uyumsuz olmadığı sürece kullanmak istiyorum. Araştırdıklarım da bunlar zaten

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2020, 21:18:41 »
Istedigini al ekim dogru yapilmadi mi ise yaramaz. Yada dogru ekimle sifir takviye ayni sonucu alirsin. Takviye alinca cikmayacak saci cikarmiyor.
Burda anahtar proscar, gerisi hikaye tamamen.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Kelek89

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2020, 21:21:31 »
Tamam ben çok işe yarayacağını düşünüyorum

Bu yazdıklarım hakkında bilgisi olan var mı? Birbirlerine bir uyumsuzlukları var mı mesela orada yazdığım Coraspin-Arjinin örneği gibi ve uzun süreli 6-9 ay arası kullanıma uygunmudur?

Karahan Girgin

• Full Member
« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2020, 21:40:38 »
Ben ekim yaptırdım herhangi bir takviye kullanmıyorum, ne kadar fark yaratabilir
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17096.0
Her gece 5000mg biotin 1 kapsül
Her gece b vitamin mix 1 kapsül
2 günde 1 kapsül dvitamin,çinko,demir karışımı

Barbarez

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 04 Kasım 2020, 23:45:47 »
Tamam ben çok işe yarayacağını düşünüyorum

Bu yazdıklarım hakkında bilgisi olan var mı? Birbirlerine bir uyumsuzlukları var mı mesela orada yazdığım Coraspin-Arjinin örneği gibi ve uzun süreli 6-9 ay arası kullanıma uygunmudur?

Coraspin ve arjinin ikiside kan akışını hızlandırır, ikisini birlikte kullanmaman lazım. İkisinide kullanmış biri olarak uygulaman şu şekilde olsun kabuk dökümünden sonra bir ay coraspin kullan. Bittiğinde arginine geçebilirsin. Arjinin libido seviyesinde artışa neden olabilir buda proscarın yan etkilerini en aza indirebilir.

Kelek89

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 05 Kasım 2020, 00:43:03 »
Coraspin ve arjinin ikiside kan akışını hızlandırır, ikisini birlikte kullanmaman lazım. İkisinide kullanmış biri olarak uygulaman şu şekilde olsun kabuk dökümünden sonra bir ay coraspin kullan. Bittiğinde arginine geçebilirsin. Arjinin libido seviyesinde artışa neden olabilir buda proscarın yan etkilerini en aza indirebilir.

Bir limit var mı hocam bunları kullanımda. Mesela ekim süreci bitene kadar hiç aksatmadan kullansam sıkıntı olmaz dimi?

Facebook Twitter Instagram