Gönderen Konu: FİNASTERİD SERBEST TESTOSTERON  (Okunma sayısı 3012 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: FİNASTERİD SERBEST TESTOSTERON
« Yanıtla #15 : 12 Kasım 2020, 21:48:41 »

hocam teşekkürler yorumunuz için o zaman bende 1.5 ile başlıyım saçların yolunmaması için çünkü saçlar biraz daha uzun attığım fotoğrafdan sizde yolunma ya da kopma yaptı mı dermaroller

Valla ben de olduysa bile hiç umursamadım açıkcası. Sağlıklı saç teli kopsa bile tekrar uzayacağı için hiç sorun etmem.

Dermastamp in o açıdan daha iyi olduğu söyleniyor ama bilemiyorum. Hangisi aklına yatıyorsa onu kullan, haftada bir uygularken kaç saç teli kopabilir ki? Pek sorun olacağını düşünmüyorum.

terrible

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #16 : 12 Kasım 2020, 23:39:08 »
Valla ben de olduysa bile hiç umursamadım açıkcası. Sağlıklı saç teli kopsa bile tekrar uzayacağı için hiç sorun etmem.

Dermastamp in o açıdan daha iyi olduğu söyleniyor ama bilemiyorum. Hangisi aklına yatıyorsa onu kullan, haftada bir uygularken kaç saç teli kopabilir ki? Pek sorun olacağını düşünmüyorum.
anladım hocam teşekkür ederim

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 12 Kasım 2020, 23:56:31 »
Saçların uzunsa dermaroller olmaz takılır dolanır ayar olursun 😁 dermastamp kullan ayarlı olanları var 0, 25 - 3.00 mm arası. Veya 1,5 mm kullanabilirsin. 1,5 altı işe yaramıyor gibi

terrible

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 13 Kasım 2020, 23:09:46 »
Saçların uzunsa dermaroller olmaz takılır dolanır ayar olursun 😁 dermastamp kullan ayarlı olanları var 0, 25 - 3.00 mm arası. Veya 1,5 mm kullanabilirsin. 1,5 altı işe yaramıyor gibi

anladım hocam teşekkürler

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 28 Kasım 2023, 18:07:47 »
neden 1.5 altı işe yaramıyoki tam uzunluğu değişiyo sadece

Facebook Twitter Instagram