Gönderen Konu: Proscar kullanımı hakkında  (Okunma sayısı 226 defa)

JustADream

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Proscar kullanımı hakkında
« : 12 Kasım 2020, 13:01:40 »
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 3 senedir proscar kullanıyorum saçlarım cok ince telli 3 senelik kullanımıma rağmen cok etkili bi sonuc olmadı düzenlide kullandım yalnızca test amaclı 3 ay bıraktım ve aradaki fark pek etkili olmadı yan etki olarak ne lanettirki yüzümü balon gibi yaptı bu durumdan cok şikayetçiyim simdi haftada 4 gün kullanıma başlıcam tecrübeli arladaşlardan tavsiye bekliyorum bende gercekten öyle çok etki göstermedi saçlarda sizdeki etkiler ve kullanım şekilleri nelerdir acaba ?

Hwoarang7

• Sr. Member
Ynt: Proscar kullanımı hakkında
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2020, 13:22:16 »
Haftada kaç kere kullanıyorsun ki , proscar her gün aynı saatte alınır. Sen şimdi haftada 4 e çıkaracam diyorsun anladığım kadarıyla dahada az alıyordun etkisi olmaz tabiki DHT günlük salgılanıyor

JustADream

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2020, 13:30:39 »
Hergün kullanıyordum ben bi konuda görmüştüm hafta 4 gün kullanımı daha etkiliymil ondan sordum

Kıvanç Saçlıtuğ

• Full Member
« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2020, 14:06:19 »
Hergün kullanıyordum ben bi konuda görmüştüm hafta 4 gün kullanımı daha etkiliymil ondan sordum
Gün aşırı kullanmak işe yarayabilir. Ama daha etkili nerden çıktı yok öyle birşey. Bu sevdadan vazgeç dostum üç yıldır etki göremediysen göremessin şimdiden sonrada.

Dionx

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 22 Kasım 2020, 05:43:36 »
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 3 senedir proscar kullanıyorum saçlarım cok ince telli 3 senelik kullanımıma rağmen cok etkili bi sonuc olmadı düzenlide kullandım yalnızca test amaclı 3 ay bıraktım ve aradaki fark pek etkili olmadı yan etki olarak ne lanettirki yüzümü balon gibi yaptı bu durumdan cok şikayetçiyim simdi haftada 4 gün kullanıma başlıcam tecrübeli arladaşlardan tavsiye bekliyorum bende gercekten öyle çok etki göstermedi saçlarda sizdeki etkiler ve kullanım şekilleri nelerdir acaba ?

Balon gibi olmasi kilo alimindanmi yoksa Ödem mi yapti?

Facebook Twitter Instagram