Gönderen Konu: Proscar kullanımı ve bi gariplik  (Okunma sayısı 474 defa)

bnck

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Proscar kullanımı ve bi gariplik
« : 30 Aralık 2023, 16:09:13 »
Arkadaşlar herkese iyi forumlar yaklaşık 3aydır proscar kullanıyorum beslenmeme dikkat ediyorum günde 2litre su tüketiyorum en az ama son bir aydır kendimi veremli gibi çok yorgun hissediyorum sabahları yataktan kalkarken. Sabahları erken saatlerde işlerim olduğunda bu yorgunluğu dert etmiyorum sanırım çünkü kalkamamazlık olmuyor ama diğer günler aşırı tembelleşiyorum bugün gece 2de yatmama rağmen saat dörtte uyandım anca kendime geldim de diyemem yataktan kalktıktan sonra beş on dk bu mağrurluk devam ediyor sizce bu yan etki proscar sayesinde midir üçe bölüp alıyorum

Kerimm34

• Hero Member
Ynt: Proscar kullanımı ve bi gariplik
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2023, 21:13:57 »
keşke yaşınıda yazsaydın yaşa bağlı olarak proscarın yan etkileri değişebiliyor .sorununun proscardan kaynaklandığını düşünüyorsan bir ara ver istersen bakalım sorun devam edecekmi ayrıca ben şahsen böyle bir yan etki proscardan kaynaklı daha önce hiç duymadım.

bnck

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2023, 21:22:36 »
28 yaşındayım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2023, 21:24:14 »
 depresif yapabiliyor onun  etkisi olabilir.olmayabilirde.3 e bolup içme 5 e bol.etkiyi nerdeyse hiç arttırmaz 3 e bolmen yanetkiyi arttırır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

bnck

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2023, 21:26:54 »
Üstadım teşekkür ederim, 10 gün sonra ekim yaptırıyorum medektsde henüz tarafıma talimat gelmedi bırakmam gerekmiyor di mi belli bir süre önce

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2023, 21:44:53 »
 gerekmiyor rica
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram