Gönderen Konu: Asuman Hair Transplant - 29.10.2020 - 4300 Greft Saç Ekimi - 29 Yaş  (Okunma sayısı 3886 defa)

gumuskartal

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba

Öncelikle sitedeki emeğe geçen herkese teşekkürler. Araştırmalarım sonucunda Asuman hanımda ekim yaptırmaya karar verdim.

Kendisine ve ekibi gerçekten çok özenli çalışıyor bu yüzden aldığım hizmetten memnunum diyebilirim. Operasyon 9 da başladı ve yaklaşık 14 saat sürdü. Malesef donör bölgemdeki döner kısım onları biraz uğraştırmış ve saç alımı planlanandan üzün sürdü

Kanal açımını Asuman hanım kendisi yaptı fakat saç alımı ve ekim sırasında da çoğu zaman katkı sağladı ekibine ve sürekli kontrol ediyordu.

Operasyon genel olarak ağrısız geçti, sadece anestezinin etkisini kaybettiği zamanlarda çok az acı oldu diyebilirim ki zaten sürekli anestezi yapıyorlardı

Tek sıkıntı, yıkama yapılan ikinci gün hastaneden çıkarken yağmurdan kafam ıslanmasın diye acele ettim ve arabaya binerken kafamın tepe kısmını arabaya çarptım :(
fakat hemen Asuman hanıma kontrol ettirdim ve gerekli düzenlemeleri yaptı, umarım çok kaybım olmaz :)

Operasyon sonrası alınması gereken antibiyotik, krem vs dışında başladığım ilaçlar

Xpecia        - Sabah Akşam
Biotin 5mg  - 1 kere
Alopexy %5 deri spreyi (minoxidil)  - 20.günden itibaren

Ekim Öncesi

gumuskartal

• Yeni üye
  • *
Ekim sonrası 3. gün

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Hayırlı olsun, çok sık ve temiz bir ekim olmuş, kazasız belasız, iyi süreçler Dilerim Bol şans.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Çesut Mevik

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun süper duruyor

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun  temiz Ekim .planlama  güzel.

222

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun. Şakaklar da dolmuş taşmış. Çok iyi görünüyor.

Siddhartha

• Hero Member
Donor kaliteli, bu ekim sizi cok mutlu eder
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

gsmustygs

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun kardeş. bence iyi sonuç alırsın kendine iyi bakarsan. Donör çok iyi çünkü.

asewes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Esmer Saç kalın tel sık ekim en başarılı sonuçları bu tarz saçlar alıyor gördüğüm kadarı ile başarılı olur bence de
Saç ekimim Asuman Hair 4500 greft 30.10.2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16815.0
Kullandığım takviyeler Xpecia, Solgar Biotin 1000mg , Sawpoo Şampuan, Alopexy t sprey

gumuskartal

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar

Güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim  :) :)  Umarım hepimiz başarılı sonuçlara ulaşırız

İşlerimin yoğunluğundan düzenli gönderi paylaşamadım fakat fotoğraflar çekmiştim. Sürecin takibinin anlaşılır olması açısından geçmiş günlerdeki fotoğrafları paylaşıyorum

1. Hafta Kabuk Dökümü

gumuskartal

• Yeni üye
  • *
14. gün

gumuskartal

• Yeni üye
  • *
39. Gün

Sanırım 20. günden itibaren şok dökülme başladı. Her duşta baya bir miktar saç geliyor elime

Ayrıca donör bölgesinden fotoğraf paylaşmadığımı farkettim. Su an tepe kısmının altında az bir açıklık gözüküyor donör bölgede ama sanırım zamanla toparlar o da

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
MaşAllah, Süreç güzel gidiyor, ön çizgi ve şakakların çok sık olacağı belli zaten, vertex zaten ekilen greftle kapanır, Bol sabırlar Dilerim.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Selimpusat

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saçınız nerdeyse benimkine çok yakın, sakak kısmım sizinki kadar geride değil ama dökülme devam ediyor. Genel anlamda sizinkine çok yakın. Dökülme devam ettiği için de ekim için bir türlü karar veremiyorum. Asuman hanım mevcut saçlarınızı korumak için birşey önerdi mi? Mevcut saçlarinizda dökülme devam ediyor mu?  Ekiminiz çok güzel, sonucunuz da güzel olur umarım.

gumuskartal

• Yeni üye
  • *
Hocam saçınız nerdeyse benimkine çok yakın, sakak kısmım sizinki kadar geride değil ama dökülme devam ediyor. Genel anlamda sizinkine çok yakın. Dökülme devam ettiği için de ekim için bir türlü karar veremiyorum. Asuman hanım mevcut saçlarınızı korumak için birşey önerdi mi? Mevcut saçlarinizda dökülme devam ediyor mu?  Ekiminiz çok güzel, sonucunuz da güzel olur umarım.

Evet saç dökülmem devam ediyor çok hızlı olmasada. Babam tamamen kel o yüzden büyük ihtimalle benimde orta taraflar zamanla seyrelmeye başlayacaktır.

Ben daha fazla bekleyemedim açıkcası, bu yaşlarda saçımız olmayacaksa, ne zaman olsun  :) :)

Şu anda sadece ekim sonrası önerilen ilaçları kullanıyorum. Xpecia, Biotin ve minoxdil. Fakat mevcut saçlarımı korumakla ilgili bir görüş almadım Asuman hanımdan, ama sorup cevabını yazarım buraya

Facebook Twitter Instagram