Anket

Coronanın kendiliğinden gelişen bir hastalık olduğuna inanıyormusunuz?

Evet corona kendiliğinden gelişen bir hastalık
8 (40%)
Hayır corona laboratuvarda üretilmiş yeni dünya düzeni için piyasaya salınmış bir kurgu
12 (60%)

Toplam Oy Verenler: 20

Gönderen Konu: Coronanın kendiliğinden gelişen bir hastalık olduğuna inanıyormusunuz?  (Okunma sayısı 735 defa)

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Valla okuduğumuz kadarıyla, yapılan çalışmalar virüsün üretilmediğini önceden de var olduğunu yazıyor, ama dünya nüfusunu 500 milyonun altında tutma planını da okumuştum, bu korona' nın üretilmediğini, ancak bir laboratuvar ortamında protein vb maddelerle güçlendirildiğini okudum tabi hangi bilgiler doğru kim bilebilir..

Ama bence nüfus düzenlemesi için bu planı yapanlar için en iyi yöntem, biyolojik savaş olabilir, çünkü kimseye savaş açmıyorsun, silahla bombayla öldürmüyorsun kendiliğinden bulaşıp yayılıp yok ediyor, bence bunlar başlangıç, asıl nüfus planlaması için, korona hiçbir şey, çok yetersiz ve basit kalır, kıyametten önce insan eliyle yapılacak bir kıyamet planı var bence.. ??? :o
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
 virüsü zaten 19 yıllıkmı neydi kaç yıllık corona uzmanınada sormuştular bir ropartajda yazıda yazıyordu.virus zaten var .birde ne o oyle aşı bulununca  virus kendini yeniliyormuş kitleye bağışıklık kazandırcaklar virus bunuda yeniyormuş.eee arastırsınlar virus bunları mutasyona uğrayıp yeniyorsa gecmiştede bu virus bu kadar sık mutasyona uğruyormuşmu?bu hacı abimiz ?ilk once ağır corona idi sonra piyasaya gelen yani şu andaki hafif tipti.eskidende ağır hafifmi oluyormuş.bazı 3 kağıt oyunlarında once ağırla korkuturlar arkadan hafifini yaparlar.buda normal veya duzmece olabilir ama sahsi gorusum kesinlikle hersey kurgu tabi benim gorusum
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2020, 08:35:27 Gönderen: proscar »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Leonidas

• Hero Member
Peki bi soru, bilmediğim için soruyorum.
Bu planı yapanlara bulaşmama gibi bi durumu var mı ?
Yani dünya nüfusunu azaltmaya çalışan tayfaya işlemiyor mu virüs ? Ya bu planı yapanlar da yakalanırsa mesela?

emekli kel

• Hero Member
 sahsi gorusum minareyi çalan kılıfını onceden hazırlar.ortalığı karıstıran nasıl karıstırdığını bildiği için kaçmasınıda bilir diye dusunuyorum.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
Dünya nüfusu yaşlanıyor, emeklilerin yükünden hastalık masraflarından, kronik hastaların masraflarından kurtulmak için bir oyun dönüyor gibi. 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
inanmıyorum labaratuar ortamında üretilen bir virüs

küresel güçler kısaca kapitalizm kan kaybetmeye başladı

bu plan 20 yıllık bır plan ve bu gün devreye sokuldu

panık ve korku tekrar bu karanlık  güçleri kaybettikleri gücü yerıne getırecek

zaten yakında dijital paraya gecirecekler

senın ne aldığın ne yaptığını kontrol altında tutacaklar
Global Moderator

• Hero Member
Bu linkteki videoyu izledim 2005'te Sylvia Bowne İsminde Amerikalı medyum psişik bir kadının yazdığı kitapta 2020 lerde şeklinde başlayan bu kısım var ama sadece bir virüs ten bahsetmiyor direk bugünleri anlatıyor.. :o

• Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

• Hero Member
Ben PDF olarak bulmuştum, PDF olarak buraya Ek dosya şeklinde Altta yüklüyorum, isteyen indirip Okuyabilir.. bu alttaki kısımlar dikkatimi çekmişti, başka çok şey var daha kitapta, Bu kitabın içinden bazı alıntılar;

2020, buna ek olarak:• 2018 yılı civarında dünya çapında sismik aktivite volkanlar ve depremler döküntüsü. Sonuç atmosferik toz, 2020' lerin başlarında felaketli ürün başarısızlıkları.• Muson şiddetine yaklaşan yağmurlar

Kuzey ve Güney Amerika'nın doğu sahilleri 2025.• 2025 ve 2030 arasında dramatik gelgit dalgaları vurulacak Uzak Doğu ve Florida.Florida tsunamileri benzeri görülmemiş bir kasırga sürüsü sonucu,

Yaklaşık 2026'da bir dizi güçlü tsunami çarpacak Japonya'ya.
Bu büyük okyanusun sonucu olarak rahatsızlık, yeni bir kara kütlesi ortaya çıkacak Hawaii Adaları.•

2029 yılı meteor yağmuru döküntülerini başlatacak ve bazılarının Dünya'ya belirsiz geri dönüşüçöplük ve enkaz alanımızda terk ettiğimiz araştırmaları. Neyse ki, çok daha fazla hasar topografyamızda ve bitki yaşamımızda yapılacaktır. insan ve hayvan yaşamımız.•

2050 yılından önce kesinliklebüyük volkanik ve yeraltı rahatsızlıklarının ardından Atlantik ve Hint okyanuslarında, Atlantis Lemurya sualtından muhteşem bir şekilde yükselecek mezarlar

2020 yılı ABD başkanlığının sona ermesini vehükümetin yürütme organı. Diyelim ki Amerikan halkı sonunda o zamandan bıkacak ve
söyledi. Yasama organı esasenaerodinamik ile yürütme organının sorumluluklarıseçilmiş temsilcilerin organı, her birinden eşit sayıdadevlet, basitçe bilinecek yeni yasama organını oluşturuyor..

Gelecek Doksan İki Yılİlginç bir yüzyıl olacak, kesinlikleyükselen yüksekler ve ezici alçaklar, parlak gelişmeler vekaçınılmaz adımlar geriye, çalkantılı kaos ve neredeysegün sonuna kadar geri sayım olarak benzeri görülmemiş bir barış ilerler.

İlk sırada neler olduğuna dair bir döküme başlamadan öncekırk iki yıl ve bu yüzyılın son elli yılışimdimize ve geleceğimize dikkat etmek istiyorumbaşkan adayları.

2008-2020 yılları arasında kalp krizi geçirerek görevde oturan bir cumhurbaşkanı görmek. başkanlığı üstlenen başkan yardımcısı dünyayı sersemletecek

Kuzey Kore'ye savaş ilan etme niyetini aslında sahip olduklarına dair doğru inancının ışığı kitle imha silahlarının. Toplanma çabalarıbu bildirge için kongre ve uluslararası desteksavaş son derece başarısız olacak ve muazzam alarm ve görevinden önce suikaste kurban gidecek biter..

Dünyada doğan kıt olacak ve sonunda nüfusgünler önemli ölçüde azalacak.İşte iyi haber: ilk elli yıl boyunca yirmi birinci yüzyılda, bazılarının sonunu göreceğiz en sinsi hastalıklar ve çağımızın sıkıntıları.

Yüksek derecede bağımlılık yapan ilaçlar enjekte edilerek kanser yok edileceközellikle kanserli hücrelerin çekirdeklerine sonuçta kanserli hücrelerin tüketilmesi ve bağımlılıklarını tatmin etmek için kendilerini yok etmek.Bir keresindebu tedavi şeklinin en az birsadece deneysel ise, bir avuç istisnai onkolog..

Bir sentetik ürünün geliştirilmesi sayesinde en geç 2020 İnsan kulak zarını mükemmel bir şekilde kopyalayan malzeme, göreceğiz sağırlığın sanal sonu.Yirmi birinci yüzyılın en önemli tıbbından biriatılımlar sentetik kan mükemmelliği olacak Yaklaşık 2025.

Evrensel tipte olacak,beslenme ve bağışıklık sistemi takviyeleri ve kolaycaher zaman güvenli, sağlıklı olacak,kan nakli için bol miktarda kan temini. Sağlık için gerçekten korkunç olan kötü haber,yüzyılın ikinci yarısında geç saatlere kadarbundan sonra birkaç sayfayı tartışacağız.

Gerçektenilk yarıdaki endişe verici gelişmeler çok ağır basacak az önce tarif ettiğim ilerlemelerle

Gün gelecek her ATM'ye küçük iris tarama cihazları takıldığında makine, yazar kasa, kamu binası ve havaalanı standart, iki kat etkili güvenlik önlemi. Diyelim ki örneğin, birisinin ATM kartınızı çalmayı başardığı ve PIN numarası. ATM makinesi nakit para vermeyi reddedecek iris tarayıcı bir saniyeden daha kısa süredeelinde bir sahtekâr var. Ama neredeyse tatmin edici,anında hem sessiz alarm hem de veritabanı uyarılır ve

Polis içerideki hırsızın kimliğini bilecekhırsızlık girişimi anları.Veritabanlarının en karmaşık ve çığır açan geleceğimiz, ses veritabanı olacak 2025 yılına kadar mükemmel ve tam uluslararası kullanımda. Bu veritabanıo kadar yüksek hassasiyette olacak ki, herzift, ton, ritim, lehçe ve sayısız diğer küçük detaybir gün

Dünya üzerindeki her sesine kadar filtre olursa olsun, parmak izi kadar belirgin sentezleyiciler ve diğer ses değiştirme cihazları kullanılır.Şimdi, tüm bu veritabanlarının birleşik güçlerini, bilgi hemen her havaalanına aktarılır, tren istasyon, otobüs deposu, araç kiralama şirketi, otel ve motel, banka Ve

ATM makinesi, restoran ve lokanta ve marketbir suçlu kaçarken tüm dünyada bir çocuk kaçırıldı veya kayıp şahıs davası açıldı. Veri tabanıalıcılar kamu binalarında yaygın olacak vegüvenlik kamerası olarak işletmeler bugün ve hukukBir parmak izi, avuç içi baskı, elle / yandan baskı, iris “baskı” veya ses “baskı”alıcı tarafından tanınır.Bu dizi koordine küresel çabalar eklendi bir John Walsh'un

Amerika'nın En Çok Arananları'nın uluslararası versiyonu, haftanın yedi günü, günde yirmi dört saat yayınlanacak kendi kar amacı gütmeyen uydu kanalı, bilgi yayınıher kaçak ve her kayıp kişi ve çocuk içindünyanın her köşesinde sayısız milyonlarca seyirci.. vb..
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2020, 01:03:19 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
Peki bi soru, bilmediğim için soruyorum.
Bu planı yapanlara bulaşmama gibi bi durumu var mı ?
Yani dünya nüfusunu azaltmaya çalışan tayfaya işlemiyor mu virüs ? Ya bu planı yapanlar da yakalanırsa mesela?
İntihar bombacılığı kafası sanırım
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

emekli kel

• Hero Member
 internette buyuk şehirlerin bazı noktalarını canlı yayımlayan siteler var.oralara bakarsanız şehir merkezlerindeki kalabalığı gorurseniz zaten bu coronanın ne kadar devam ediceğini anlarsınız.10 yıldır asalak suriyelilere bakanlar zamanında ekonomi elden gider deyip sağlamına 10 gun tam kısıtlama yapamadılar.10 gun insanları evde oturtup bakamadılar. boyle yarım yamalak cozumlerle yarım yamalak ilerliyoruz.

Facebook Twitter Instagram