Gönderen Konu: Sizce iyi sonuç alır mıyım  (Okunma sayısı 842 defa)

Deathboy

• Jr. Member
  • **
Sizce iyi sonuç alır mıyım
« : 01 Aralık 2020, 22:14:36 »
Merhaba arkadaşlar estemy klinikte saç ekimine karar verdim. Sizce nasıl olur ekime uygun muyum? Kararımdan sonra merkezin birkaç başarısız ekimine denk geldim sizlerin görüşünü merak ediyorum.

Salvador

• Hero Member
Ynt: Sizce iyi sonuç alır mıyım
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2020, 22:17:18 »
Merhaba arkadaşlar estemy klinikte saç ekimine karar verdim. Sizce nasıl olur ekime uygun muyum? Kararımdan sonra merkezin birkaç başarısız ekimine denk geldim sizlerin görüşünü merak ediyorum.
Aman aman zaten saç durumunuz kötü tek atımlık kursununuz var sakin ha bilinmedik yerlerde yaptirmayin
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Deathboy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2020, 22:26:51 »
Hasan akil de yaptırıyorum

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2020, 22:38:09 »
Bana göre ekim yaptırmaya uygunsunuz. Her merkezin başarılı ve başarısız sonuçları var. Bu riskin farkında olarak ekim yaptırın derim. Forumda ekim merkezlerinin konuları var, bir araştırın bence. Hasan Akil'in de bildiğim kadarıyla sonuçları var forumda. Ana ekranda "ara" bölümü var oraya direkt merkezin adını yazarak da sonuçları görebilirsiniz. Şimdiden bol şanş...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Tkbcn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2020, 01:43:05 »
Ben de orayı araştırıyorum aklımdaki birkaç yerden. Önceki konular hisar hastanesi diye geçiyor hep, ekip aynı ekip mi bilmiyorum ama son zamanlarda Ataşehir deki merkezde Ekim yaptıran yok herhalde 🤔

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2020, 02:42:17 »
ekıme uygunsunuz hocam
Global Moderator

Deathboy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 02 Aralık 2020, 09:29:49 »
Teşekkürler yorumlarınız için

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2020, 09:52:25 »
Ben de orayı araştırıyorum aklımdaki birkaç yerden. Önceki konular hisar hastanesi diye geçiyor hep, ekip aynı ekip mi bilmiyorum ama son zamanlarda Ataşehir deki merkezde Ekim yaptıran yok herhalde 🤔

Yanlış anlaşılmasın ben Hasan Akil'da ekim yaptırın diye demedim, siz yazmıştınız ekimleri kontrol edin diye yazdım. Ben yerinizde olsam forumda saç ekimi sonuçları bölümünde açılan konuları incelerdim. Bir çok tercih edilen merkezleri kendiniz görürsünüz zaten. Saç ekim fiyatları bölümünde de bütçenize uygun merkezi seçersiniz...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram