Gönderen Konu: Saç ektireceğim sonuç alır mıyım?  (Okunma sayısı 606 defa)

justinkeyz

• Yeni üye
  • *
Saç ektireceğim sonuç alır mıyım?
« : 27 Şubat 2021, 13:54:27 »
Merhabalar,

Forumu bir süredir takip ediyordum. Pandemi sürecinde evde olduğumuz bu zamanları ekim için bir fırsat olarak gördüm ve bu düşüncemi artık gerçekleştirmeye karar verdim. Bu süreçte de hem forumdan faydalanmak hem de sonraki süreçte başkalarını da bilgilendirmek adına bugün üye oldum. Yaşım 23, son zamanlarda dökülmem duraksamış olsa da dökülme 4 yıldır var.

2 seçeneğim var şuan. Serkan Aygın Clinic ve Asuman Hair. İkisiyle de whatsapp üzerinden konuşup fotoğraf atarak iletişime geçtim.

- Serkan Aygın ön bölge için 3600 greft'lik + tepe bölgesi için de muayene sırasında karar verilecek şeklinde bir plan yaptı.

- Asuman Hanım da 3500-4000 greft arası bir ekim yapabileceğini iletti. Yeni bir ön çizgi, ön şakak ve tepe ekimi olacağını da söyledi.

Forumda gördüğüm kadarıyla iki merkez de başarılı sonuçlar alıyor. Fotoğraflarımı paylaşıyor olacağım deneyimli arkadaşlar fikirlerini de belirtebilirse çok sevinirim. Saçımı ektirdikten sonra da serüvenimi ayrıca paylaşacağım.

Ekim sonrası bakımları konusunda da kararsızlığım var. Forumda da konusu çok dönüyor finasterid ve minoxil'in. Bir çok yorum okusam da hala içime sinmiyor ve kararsız kalıyorum. Henüz 23 yaşındayım ve sağlıklı bir beslenme program da var. O yüzden bu saçları ekim sonrası korumanın daha az riskli bir yolu yok mudur? Asuman hanım bitkisel takviyelerle de götürebileceğimi söyledi aslında.

Şimdiden teşekkür ediyorum. Hepimizin sağlıklı sonuçlar alabilmesi dileğiyle...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektireceğim sonuç alır mıyım?
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2021, 14:15:29 »
selamlar öncelik olarak ekime uygun olduğunuzu belirteyim özellikle ön ve orta bölüm

saydığınız ekimciler de ayırt etmeden başarılı işler yapan merkezler  bu durumda siz size uygun olana karar verin

benim fikrim tepe bölgesını ikinci bir ekime bırakarak tepe ye yakın yere kadan ön bölgeden başlayıp bir ekim ve medikal tedavi ile ekimi desteklemeniz yönünde

çünkü kafanızda genel bir icelme söz konusu adım adım gitmek gerekir graftleri akıllıca kulllanalım

Global Moderator

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2021, 16:01:33 »
bencede ekime son derece uygun bir dökülme tipiniz var kesinlikle ekimi öneriyorum  |-onayisareti-|

justinkeyz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2021, 16:10:44 »
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Merkezi belirledikten sonra süreci ilgili başlıkta paylaşırım. |-onayisareti-|

Ekim sonrası hakkında tavsiyelerde bulunmak isteyenler de olursa tavsiyelere açığım  ;)
  • Ekim Tarihi: 03.03.2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 3600
  • Yaşınız 23

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2021, 22:23:17 »
Dostum benimde yaşım 23 bende senin gibi Asuman hanım ve serkan aygın arasında kalmıştım 10 15 gün kadar düşündüm hangisini tercih etsem diye serkan aygın ağır bastı bende  randevu aldım 16 kasıma önümde askerlik süreci olduğu için Eylül Ekim ayları gibi randevu alamayacağımı söyledim şimdiden yazdırdım 16 kasıma

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2021, 22:28:12 »
finasterin kullanma bence onun yerine xpecia başla ,minoxil yerinede evocapil sprey başla inan bana aynı sonucu alırsın ve en azından hiç olmazsa ciddi yan etki görme olasılığın çok düşük olur.

Facebook Twitter Instagram