Gönderen Konu: Saç ekimi düşünüyorum, tavsiyeleriniz nelerdir ?  (Okunma sayısı 1816 defa)

Kubi42

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi düşünüyorum, tavsiyeleriniz nelerdir ?
« : 02 Aralık 2020, 16:59:49 »
Selamün Aleyküm arkadaşlar, öncelikle yaş 42, saçlarımda dökülme problemi yok, aslında dökülme probleminin çoğunluğunu askerde yaşadım, sonrasında bir şekilde bugüne kadar geldik bu saçla, saçlarım resimlerde göründüğü gibi, konya da yaşıyorum, ankara dan manuel fue olduğu için serdar beyle iletişime geçtim, 3500 greft olacagını söyledi asistanı ve fiyat verdi, ama izin denk getiremedim bu hafta muhtemelen izne çıkacağım, birde ankara da kalma problemini çözersem ve orayı tam olarak bilmediğim için kliniğe yakın otel gibi bir yer bakacağım, ayrıca ankara dan şahin beylede görüştüm onada resim gönderdim, fakat o önden ortalara dogru ekim yaparız dedi ve donörümün iyi olmadığını söyledi, bu yüzden onu es geçtim, şimdi sizlerden tavsiye istiyorum ne yapabilirim, mevcut saçlar zarar görürmü diye sordum serdar beye, görmez dedi, yani şu dönemde pandemi döneminde ne yapabilirm, riski yüksek mi yoksa şuan tam zamanı mı, tavsiyeleriniz ve yorumlarınız nelerdir ?

NOT: Saçlarımı 2 gün yıkamasam eğer çok seyrek görünüyor ?

Kubi42

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimi düşünüyorum, tavsiyeleriniz nelerdir ?
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2020, 17:04:52 »
Buda yine donö bölgeden bir resim

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2020, 17:06:30 »
A.selam Merhaba  , pandemi dönemi ile ilgili bir yorum yapamayacağım tabi ki risk mevcut . Ekime gelecek olursak ( yerinizde olsam ektirmezdim ) Serdar hoca manuel çalışması ve ektiği saçların çıkmasıyla tanıyoruz . Ama kolay bir ekim değil bence bu ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2020, 17:09:48 »
Geçmiş olsun
Vitamin eksikliğiniz var mı
Çünkü dökülme hemen hemen genele yayılmış
Donör bile
Ekim çok riskli olur şimdilik

Kubi42

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2020, 17:13:19 »
Geçmiş olsun
Vitamin eksikliğiniz var mı
Çünkü dökülme hemen hemen genele yayılmış
Donör bile
Ekim çok riskli olur şimdilik

Vitamin eksikliği yok, yaklaşık 1 ay olacak xpecia tablet kullanıyorum

Kubi42

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2020, 17:14:11 »
A.selam Merhaba  , pandemi dönemi ile ilgili bir yorum yapamayacağım tabi ki risk mevcut . Ekime gelecek olursak ( yerinizde olsam ektirmezdim ) Serdar hoca manuel çalışması ve ektiği saçların çıkmasıyla tanıyoruz . Ama kolay bir ekim değil bence bu ...

Yanıt için tşkler, kolay bir ekim değil derken ne yönden ?

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 02 Aralık 2020, 17:52:19 »
Merhaba. 20li yaşlardaki, askerden sonraki  fotoğraflarınız varmı? O zaman ki saçlarınızı görebilirmiyim?

Kubi42

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2020, 18:16:05 »
Merhaba. 20li yaşlardaki, askerden sonraki  fotoğraflarınız varmı? O zaman ki saçlarınızı görebilirmiyim?

Merhaba; O dönemlerden tam net bir fotom yok ama böyle bir fotom mevcut

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 05 Aralık 2020, 22:44:30 »
Merhaba,

Saçlarınız çok ince ve bence ekim için riske atılamayacak kadar güzel. Eğer illa ki ekim yaptırmayı düşünüyorsanız bence bu konuda çok dikkatli bir seçim yapmalısınız çünkü mevcut saçlarınıza zarar verebilirsiniz. Sizin yaptıracağınız işlem sıklaştırma işlemi olabilir. Eğer yaptıracaksanız (ki en azından şu an için önermiyorum) saç çizginizle oynamayın. Açıkçası saç ekiminde saç çizgisini değiştirmeyi pek doğru bulmuyorum. Sizi bambaşka bir insana çevirir.

Bence en azından 6 ay kadar xpecia gibi takviyelerle saç tellerinizi kalınlaştırmaya çalışın. Eğer kullandığınız takviye işe yararsa ekim zahmetine girmeden de mutlu olabilirsiniz.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 08 Aralık 2020, 12:22:53 »
Bu saça öncelikli olarak tepe bölgeye ekim yapılmayacak da nereye yapılacak.Şahin Çelik'in önlerden ortalara doğru ekim yaparız demesi ilginç olmuş.Neden böyle bir şey dedi ki!Kişi belki de öncelikli olarak tepe bölgesinin kapanmasını istiyordur çünkü ön taraf saçlar bir şekilde özellikle uzun olduğunda ön bölgeyi kapatmış gözüküyor. Ankara'da 1 yıl sonra saç ekimi yaptırmayı düşündüğüm 2 ekimciden biri olduğu için ve ben de öncelikli olarak tepe bölgemin kapanmasını istediğim için.(Ön tarafta saçlarım var ve belki sıklaştırma için alınan greflerin 1000-1200'ü ön tarafa ekilebilir.Şahin hocanın cevabı kafamı karıştırdı.Bir de Şahin hoca ile watsaptan iletişime geçilip saçın fotosu atılarak iletişim olanağı var mı?

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 08 Aralık 2020, 19:53:16 »
sadece ön çizgiye 300 greft ekim yaptırsan ve medikal tedaviye yönelsen sorunun çözülür aksi takdirde çoğu yerde yapacağın ekimden dolayı kısa sürede kendi saçınıda kaybedersin üstelik ekilen saçların çıkması çok düşük bir olasılık ancak asmed kalitesinde ekim yapan merkezlerden belki sonuç alabilirsin.
senin gibi olupta ekim yaptırıp sonuç alanlar çoğunlukla kullandıkları ilaçların etkilerini yaşıyorlar bu seni aldatmasın .ekim artı medikal tedavi sende iyi sonuç veriri ama ekilen saç çıkışı olduğu için değil kanlanma artı medikal tedaviden dolayı.

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 08 Aralık 2020, 19:55:22 »

bak bu işte güzel örnek.serdar gökremin instagram hesabına bak tamda seni anlatıyor expecia artı kanlanmanın güzel örnekleri var orda.

Kubi42

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 14 Aralık 2020, 03:27:27 »
bak bu işte güzel örnek.serdar gökremin instagram hesabına bak tamda seni anlatıyor expecia artı kanlanmanın güzel örnekleri var orda.

Serdar gökreme bu resimlerin aynısını gönderdim, hatta göndermeden önce direk serdar beyin whatsabına mevcut saçlar zarar görürmü diye sordum görmez dedi ve beni yıldız hanıma yönlendirdi, bir gün sonrasında yıldız hanıma bu yukardaki mevcut resimlerin aynısını bire bir attım ve yıldız hanımda serdar beye göstereceğini söyledi ve sonra bana dönüş yaptı hemen ve ekime uygun olduğumu belirtti, ama şuanki mevcut durumdan bir türlü gidip ektiremedim. Şuanda günde bir tane olmak üzere expecia tablet kullanıyorum, ikinci kutuya geçtim.

Kubi42

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 14 Aralık 2020, 03:31:05 »
Merhaba,

Saçlarınız çok ince ve bence ekim için riske atılamayacak kadar güzel. Eğer illa ki ekim yaptırmayı düşünüyorsanız bence bu konuda çok dikkatli bir seçim yapmalısınız çünkü mevcut saçlarınıza zarar verebilirsiniz. Sizin yaptıracağınız işlem sıklaştırma işlemi olabilir. Eğer yaptıracaksanız (ki en azından şu an için önermiyorum) saç çizginizle oynamayın. Açıkçası saç ekiminde saç çizgisini değiştirmeyi pek doğru bulmuyorum. Sizi bambaşka bir insana çevirir.

Bence en azından 6 ay kadar xpecia gibi takviyelerle saç tellerinizi kalınlaştırmaya çalışın. Eğer kullandığınız takviye işe yararsa ekim zahmetine girmeden de mutlu olabilirsiniz.

Merhabalar, şuan için ekim yaptırmadım halen ve dediğiniz gibi xpecia tablet kullanıyorum günde bir adet olarak, ikinci kutuya geçtim

Kubi42

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 14 Aralık 2020, 03:40:46 »
Bu saça öncelikli olarak tepe bölgeye ekim yapılmayacak da nereye yapılacak.Şahin Çelik'in önlerden ortalara doğru ekim yaparız demesi ilginç olmuş.Neden böyle bir şey dedi ki!Kişi belki de öncelikli olarak tepe bölgesinin kapanmasını istiyordur çünkü ön taraf saçlar bir şekilde özellikle uzun olduğunda ön bölgeyi kapatmış gözüküyor. Ankara'da 1 yıl sonra saç ekimi yaptırmayı düşündüğüm 2 ekimciden biri olduğu için ve ben de öncelikli olarak tepe bölgemin kapanmasını istediğim için.(Ön tarafta saçlarım var ve belki sıklaştırma için alınan greflerin 1000-1200'ü ön tarafa ekilebilir.Şahin hocanın cevabı kafamı karıştırdı.Bir de Şahin hoca ile watsaptan iletişime geçilip saçın fotosu atılarak iletişim olanağı var mı?

Merhabalar, ben ilk önce şahin beye whatsapptan resim attım ve donör bölgemin iyi olmadığını söyledi oda tam yakından görmem gerek dedi, önden tepeye kadar olan kısma yani ortalarıda kapsıyacak şekilde ekim olur dedi, benim zaten doğuştan gelen bir seyreklik var ve saç rengim açık ve ince telli, ben tepe bölgesine az bir sıklaştırma istiyordum zaten, şahin bey tepe bölgesi ekiminin sonucunun iyi olmayacağını düşündüğü içinmi öyle dedi yoksa kendisinin farklı bir düşüncesimi vardı bilemiyorum ama ben şahin beyin fue çalışmadığını sonradan öğrendim ve zaten ondan vazgeçtim, ekim yaptıracağım zaman sıklaştırma ekimi olacak muhtemelen benim ekimim ve o yüzden manul fue düşünüyorum oda fiyat performans olarak ve ekime uygun olduğumu mevcut saçlarımın zarar görmeyeceğini söylediği için ve bir çok mevcut saçlı ekimlerinin sonuçlarından yola çıkarak şuan için aklımdaki kişi ankara'da Serdar bey

Facebook Twitter Instagram