Gönderen Konu: Ankarada Sac ekimi dusunuyorum, sizce uygun mu ve yer tavsiyeleriniz  (Okunma sayısı 617 defa)

emres

• Yeni üye
  • *
Selamlar,
Artık "Oo saclar gitmis keh keh"  esprilerinden sıkıldım ve sac ektirmeyi düşünüyorum  :)

Ankaradayım ve durum asagidaki fotograflardaki gibi. Yasim 34, 18 yasimda sadece ondeki ben i gorebilirken 4 sene sonra bir arkadaki ben de gözüküyordu, yani 20 yasimda beri saclarim dokukuyor ama 30dan sonra biraz daha hizlandi..

Simdiye kadar muhammed ozghan hoca ile görüştüm,  aslinda bana guven verdi fakat forumda cok iyi anilmiyor.

Agirlikli sahin celk oneriliyor, açıkçası kendisi doktor olmadığından kafamda soru isareti var, ama kendisi ile de gorusecegim.

Kimi doktor kesin 2 seans diyor, kimi tek seansta halli olur diyor..

Sizce ekime uygun muyum, olasi bir kötü sonuc su anki durumdan daha kötü olur mu bilemiyorum.. :)

Vio

• Full Member
Ynt: Ankarada Sac ekimi dusunuyorum, sizce uygun mu ve yer tavsiyeleriniz
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2021, 10:11:57 »
Saç ekimi el meziyetidir yetenek ve sabır işidir doktor hemşire att farketmez forumda 1-2 doktor harici isminin önünde doç prof yazan doktorların ekimleri fos , Şahin çelik asuman akgül bu insanlar hemşire ektiği saç çıkıyor fiyatta 5/1 bu arada.. Donör çok iyi değil , tamamen kapanır mı bilmiyorum ama ön ortayı halledebilirsin iyi bir merkezde
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2021, 11:14:25 »
Doktor olması süper saç ekimi yapar anlamına gelmez. Hiç bir doktor Tıp eğitimi alırken saç ekimi öğrenmez sağlıkçılar gibi yaparak öğrenir araştırarak.
Ve yeteneği varsa başarılı olur.

Bunun dışında bu kafa tek ekimle kapanmaz
Zaten bu kafayı çok iyi sekilde kapatacak güçte bir donör bölgeniz de yok gibi
2 ekim sakal destekli

Şahin çelikle görüşün derim bilgi alın dürüst sekilde size anlatır ne olması gerektiğini
Global Moderator

emres

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 31 Ağustos 2021, 11:45:13 »
Merhaba, görüşeceğim kendisiyle de.
Tabi ki diploma yapmiyor isi, zaten doktora da gidilse esas zanaati yapan teknisyen arkadaslar, ancak yine de olasi baska bir duruma karsi ilk anda insanin icinden doktor olmasi geciyor.

Sahin bey e foto gondermistim, 4000 kusur greft ile olabilir ama tepe noktasina yakindan bakmam gerek demisti yuzyuze de gorusup gelisme olursa buraya yazacagim..

Bilgileriniz icin tesekkurler..

halu80

• Sr. Member
Simdiki halinizdem memnun musunuz? Simdi ön taraflara ektirirsiniz, vertex acik kalir. Ileride yine bir ekim gerekecek vertexe. Bence yanlari kisa tutun ve böyle devam edin. Millet konusur sadece, ah saclarin dökülmüs filan. Bosverin onlarin dediklerini, kendinizle böyle barisik olun.
Ben yaptirdim, benim acikligim sizinkinden cok daha azdi, ama millet su yakismiyor bu yakismiyor diye kendimi sonunda ekimde buldum. Simdi de niye bu ise girdim diyorum.
Dedigim gibi bu saca iki ekim gerekecek ve donörün tüm berbat olacak.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İşi diploma yapmıyor ama bu bir ameliyat arkadaşlar doktor tartışmasız avantajdır... Ekiminize gelince sizin donörünüz açıklığa yetmeyecektir. Ön ve orta kısma ekim düşünürseniz Ankarada doktor olanlardan HLC var . Daha düşük bütçeli doktor Serdar gökrem , doktor olmayan Şahin Çelik var . Muttalip ve Kaan pekiner bu saça ekim yapmaz bu sebeple saymadım .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram