Gönderen Konu: Saç Ekimi Öncesi İlaç ve takviye kullanımı.  (Okunma sayısı 736 defa)

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
Saç Ekimi Öncesi İlaç ve takviye kullanımı.
« : 14 Aralık 2020, 16:37:15 »
Herkese merhaba öncelikle,foruma dün akşam saatlerinde kayıt oldum.yaşım 27.Saç ekimi için 2 senedir araştırma halindeyim,fakat burası büyük bir kilometre taşı olacak şahsım adına ve ekim düşünenler için.bu ortamın yaratılmasında emeği geçen herkese teşekkürler :)2021 ocak ayı sonu ve şubat ayı başında ekim düşünüyorum.lokasyon olarak aydındayım pandemi nedeniyle.istanbulda ikamet ediyorum fakat izmir yakınlık ve ekim öncesi ve sonrası için büyük konfor olacak(ailemin yanında olmam nedeniyle ve ekim sonrası beslenme)yardımınızı isteyeceğim 2 sorum olacak.

-ekim öncesi kullanmam gereken ilaç takviye vs öneriniz var mı?(bırakmam gereken alışkanlıklarda varsa eğer)
-izmir için tavsiye edebileceğiniz klinik ve ya doktor var mı?

şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için :)

(ekleme gereği duydum)düzenli kullandığım takviyeler;
-imutor kompleks beta glukan 200 mg(yılın 4 ayı kış mevsiminde)
-solgar folacin folik asit 400 mcg
-solgar b12 1000 mcg
-ayrıca kullandığım wellness ürünü karışık vitamin desteği var içinde.burada okduğum ve tecrübe ettiğim kadarıyla biotin önemli o da sadece 1 tabletinde 50 mcg.

baldLion

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimi Öncesi İlaç ve takviye kullanımı.
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2020, 21:07:44 »
Ekim öncesi durumunu görmeden kimse sana ilaç tavsiyesinde bulunamaz dostum .
İzmir içinse bir tek sibel ulusanın adı geçiyor onun haricinde düzgün bir yer pek göremedik malesef.

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
Ynt: Saç Ekimi Öncesi İlaç ve takviye kullanımı.
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2020, 22:18:01 »
evet yeni yeni adapte oluyorum :) haklısınız fotoğraf yükleyeceğim en kısa zamanda.
-60 gün Xpecia(şuan Perfectil)
-120den itibaren Rogaine Foam %5
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

Facebook Twitter Instagram