Gönderen Konu: Donörüm hakkında fikirlerinizi alabilir miyim?  (Okunma sayısı 776 defa)

Neo

• Yeni üye
  • *
Donörüm hakkında fikirlerinizi alabilir miyim?
« : 19 Aralık 2020, 16:48:15 »
Herkese iyi günler, benim donör bana hayat boyu toplam kaç bin greft verebilir sizce arkadaşlar. İlk 2 ekimde toplam 6000, yıllar sonra yaptıracağım başka bir ekimde de 1000-1500 verse ve sakal+göğüs desteği ile de kellik derdinden kurtulurum diye düşüniyorum.

Yanlar çok sık değil, ancak arkadaki saçlar sağlam ve sık duruyor. Şahin çelikte arka donör fena görünmüyor dedi fotoğraf yolladığımda. 2021'de ilk ekimi şahin çelik'e yaptırmayı düşünüyorum.

Not: finasterid kullanmayı düşünmüyorum.

fb8206

• Yeni üye
  • *
Ynt: Donörüm hakkında fikirlerinizi alabilir miyim?
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2020, 17:15:51 »
Tek seansta 5000 üzeri ekim yapan yerler var iyi planlamda yeterli olabilir. 2 seans yapıp boşa para vermene gerek kalmaz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2020, 17:48:33 »
 donor guzel.sakaldanda alınır.finasteridlede destekle bence ekimi.donor sakal finasterid derken kapatırsın gibime geliyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Neo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2020, 04:38:39 »
Tek ekimle iyi bir şekilde kapanacağını sanmıyorum hocam bu derecede kelliğin, en az 2 ekim düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2020, 05:08:46 Gönderen: Neo »
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2020, 13:41:31 »
selamlar donör iyi ama açıklığın fazla tek ekimle kapatmak olmaz bunu kafana yerleştir

iki ekim planla kafanı 2 ye böle

1 ekim yarısına diger ekim arka yarısına

1 sene arayla 2 ekim
Global Moderator

Neo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2020, 16:29:59 »
Hintell çok teşekkür ederim, senin görüşlerin benim için önemli.
Bu arada bir şey merak ediyorum, fotoğraftan bakarak tabii anlaşılmaz ama, bazı kişilerin donör kapasitesi 7500 civarı olabiliyor. Sizin benim donörümde gördüğünüz kapasite nedir?
5-6 yıl içinde bana 7000-7500 greft verebilecek bir donör potansiyel var mı sizce? Göğüs, sakal vb. Greftleri hariç. sadece ense donörü anlamımda.
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2020, 16:31:25 »
Hintell çok teşekkür ederim, senin görüşlerin benim için önemli.
Bu arada bir şey merak ediyorum, fotoğraftan bakarak tabii anlaşılmaz ama, bazı kişilerin donör kapasitesi 7500 civarı olabiliyor. Sizin benim donörümde gördüğünüz kapasite nedir?
5-6 yıl içinde bana 7000-7500 greft verebilecek bir donör potansiyel var mı sizce? Göğüs, sakal vb. Greftleri hariç. sadece ense donörü anlamımda.

kapasite alıma göre değişir manuel alım 7500

mikro alım 6000 zorlanır
Global Moderator

Neo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2020, 17:06:40 »
Hmm, şahin çelik manuel yapmıyor diye biliyorum. Ama serdar gökrem ankara'da manuel yapıyor. Fiyatlarıda birbirine yakın.
Sizce şahin çelik mi, serdar gökrem mi?
Sizin dediğinize göre manuel ekimden daha fazla greft alınıyor, serdar gökrem bir adım önde gibi o zaman. Ki manuel başlı başına micromotor'dan iyi zaten.
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2020, 17:10:39 »
Hmm, şahin çelik manuel yapmıyor diye biliyorum. Ama serdar gökrem ankara'da manuel yapıyor. Fiyatlarıda birbirine yakın.
Sizce şahin çelik mi, serdar gökrem mi?
Sizin dediğinize göre manuel ekimden daha fazla greft alınıyor, serdar gökrem bir adım önde gibi o zaman. Ki manuel başlı başına micromotor'dan iyi zaten.

şahin çelik başarılı bir ekimci bunun kararını sen vermelisin
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram