Gönderen Konu: Nacizane Fikirlerinizi Alabilir miyim?  (Okunma sayısı 843 defa)

Onur O?ul

• Yeni üye
  • *
Nacizane Fikirlerinizi Alabilir miyim?
« : 20 Ekim 2021, 11:33:05 »
Merhaba,
Herkese iyi forumlar.
Öncelikle "Nerede ektirmeliyim?" araştırmasından önce, "Sizce nasıl olur?" sorusuna yoğunlaşıp ekim için sizlerin nacizane fikirlerinizi almak istedim. Çok büyük beklentim yok. Yani şöyle; Sımsıkı olsun, gür olsun, boşluk kalmasın vs gibi beklentilerim yok. Arka tepe yani vertex diye tabir edilen kısım için ekim olacağını düşünmüyorum. Donör bölgem bence ön ve ortaya kadar ancak yeter gibi. Açık bölgem biraz fazla. Sakallarım sık ve kalın. Belki o bölgeden takviye yapılabilinir diye düşünüyorum. Yani en azından şuan ki görüntüden daha iyi bir görüntüye sahip olabilir miyim sorusuna cevap arıyorum aslında. Sigara kullanmıyorum. 30 yaşındayım. Herhangi bir ilaç kullanmıyorum. Nacizane fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum  :)

Kaiba

• Full Member
Ynt: Nacizane Fikirlerinizi Alabilir miyim?
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2021, 12:24:40 »
Medeks Serkan aydın gibi kurumlar çok greftle dönorü hasarlayıp güzel sonuçlar alıyor tek ekimle tüm kafayı denememi yapayım dersen öneririm. Senin kellik  durumuna Asuman hanım,asmed veya Serkan Aygın ekimleri uygun değil memnun etmez.

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2021, 12:38:06 »
Serkan aygın sakal destekli 2 ekim planlamasıyla başarılı sonuç alınabilir ama forumu incelersen bu tür açıklıklarda tatmin etmeyen görüntülerde ortaya çıkabiliyor yani kararını ekimleri inceleyip kendin vermelisin.

Sea

• Full Member
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2021, 13:01:57 »
Medikal destek ve dogru bir ön çizgi ile ön profil için tek ekim sonucunda güzel bir sonuç alabilirsiniz. Orta arka bolgedeki saçlar da telogen faza girmiş.onlarin da dokulmesinden sonra yeterli donör kalırsa sakal destekli ikinci bir ekimle ilk ekimin muhtemel seyrek bolgelerine ve vertexe girilebilir. Tabii ki bu zahmetli sürece girip girmeme kararı size kalmış.

Onur O?ul

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2021, 13:43:38 »
Medikal destek ve dogru bir ön çizgi ile ön profil için tek ekim sonucunda güzel bir sonuç alabilirsiniz. Orta arka bolgedeki saçlar da telogen faza girmiş.onlarin da dokulmesinden sonra yeterli donör kalırsa sakal destekli ikinci bir ekimle ilk ekimin muhtemel seyrek bolgelerine ve vertexe girilebilir. Tabii ki bu zahmetli sürece girip girmeme kararı size kalmış.

Cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim. Medikal destek'ten kastınız ek takviyeler değil mi? Ekim öncesinde mesela kullanılması gerekir mi?

Onur O?ul

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2021, 13:45:15 »
Serkan aygın sakal destekli 2 ekim planlamasıyla başarılı sonuç alınabilir ama forumu incelersen bu tür açıklıklarda tatmin etmeyen görüntülerde ortaya çıkabiliyor yani kararını ekimleri inceleyip kendin vermelisin.

Teşekkür ederim, kararımı verdiğim anda ekim içinde nerede ekeceğim konusunda detaylı araştırmaya gireceğim.
Yani en azından ne kadar tatmin etmese de, şimdikinden daha iyi görüneceği kanısındayım aslında...

Onur O?ul

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2021, 13:46:58 »
Medeks Serkan aydın gibi kurumlar çok greftle dönorü hasarlayıp güzel sonuçlar alıyor tek ekimle tüm kafayı denememi yapayım dersen öneririm. Senin kellik  durumuna Asuman hanım,asmed veya Serkan Aygın ekimleri uygun değil memnun etmez.

İlginiz için teşekkür ederim, her önerinizi dikkate alacağım :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2021, 14:39:47 »
 donorde guclu değil klasik önden ortaya kadar olan ekimler var sokaklarda gormuşsundur onlardan olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sea

• Full Member
« Yanıtla #8 : 20 Ekim 2021, 18:17:06 »
Cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim. Medikal destek'ten kastınız ek takviyeler değil mi? Ekim öncesinde mesela kullanılması gerekir mi?

Ekim öncesi medikal destek alarak donörün kalitesini arttırmayı isteyebilirsiniz. Bu da kuvvetle muhtemel ekimin başarısına katkı sağlar.

taner27

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 20 Ekim 2021, 18:25:47 »
Merhaba,
Herkese iyi forumlar.
Öncelikle "Nerede ektirmeliyim?" araştırmasından önce, "Sizce nasıl olur?" sorusuna yoğunlaşıp ekim için sizlerin nacizane fikirlerinizi almak istedim. Çok büyük beklentim yok. Yani şöyle; Sımsıkı olsun, gür olsun, boşluk kalmasın vs gibi beklentilerim yok. Arka tepe yani vertex diye tabir edilen kısım için ekim olacağını düşünmüyorum. Donör bölgem bence ön ve ortaya kadar ancak yeter gibi. Açık bölgem biraz fazla. Sakallarım sık ve kalın. Belki o bölgeden takviye yapılabilinir diye düşünüyorum. Yani en azından şuan ki görüntüden daha iyi bir görüntüye sahip olabilir miyim sorusuna cevap arıyorum aslında. Sigara kullanmıyorum. 30 yaşındayım. Herhangi bir ilaç kullanmıyorum. Nacizane fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum  :)
2 seanslık işlem olduğu tartışılmaz fakat tek seanSta ben bı işi bitirmek istiyırum dersen favorim Medeks bu denli açıklıklarda forumda yaptıkları işler mevcut yüksek Greft ile ama son donemde onlarda pek riske atmıyor gözlemlediğim kadarı ile ...
  • Ekim Tarihi: 16.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks hair center

Onur O?ul

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 21 Ekim 2021, 09:55:33 »
Ekim öncesi medikal destek alarak donörün kalitesini arttırmayı isteyebilirsiniz. Bu da kuvvetle muhtemel ekimin başarısına katkı sağlar.

Peki önerebileceğiniz bir ürün vb. var mıdır? Araştırıp başlayayım

americano

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Ekim 2021, 10:07:43 »
senin acikliginda iyi sonuc alan kisilerin konularini incele derim :) Benim acikligim daha farkli ondan aklima senin icin biri gelmiyor. Ancak forumda bu aciklikta iyi sonuclar hatirliyorum

Onur O?ul

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 21 Ekim 2021, 10:08:55 »
senin acikliginda iyi sonuc alan kisilerin konularini incele derim :) Benim acikligim daha farkli ondan aklima senin icin biri gelmiyor. Ancak forumda bu aciklikta iyi sonuclar hatirliyorum

Teşekkür ederim hocam, gün içerisinde inceleyeceğim detaylıca :)

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 21 Ekim 2021, 11:11:31 »
Hocam medikal tedaviden kasıt finasterid . Bunu araştırın.

Zaten olaya oldukça bilinçli yaklaşıyorsunuz. Eğer ilk ekimde ön ortaya girip, arkaya girilmediği planlama sizin için de uygunsa, en mantıklı planlama bu olur. İlinci ekimde sıklaştırma ve vertexe girilir. Yüksek kapatılcık olmasa da biraz saç olması oranın görüntüsünü de toparlar bence. Zaten önceki mesajlarda da arkadaşlar benzer tavsiyeleri vermişler.

Bence ekim öncesi bir süre finas kullanarak donörü biraz kuvvetlendirerek ekime girmeniz, ekm sonrasın da bir süre devam etmeniz sonucunuza olumlu katkı sağlayacağını düşünüyorum.

Onur O?ul

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 21 Ekim 2021, 11:23:58 »
Hocam medikal tedaviden kasıt finasterid . Bunu araştırın.

Zaten olaya oldukça bilinçli yaklaşıyorsunuz. Eğer ilk ekimde ön ortaya girip, arkaya girilmediği planlama sizin için de uygunsa, en mantıklı planlama bu olur. İlinci ekimde sıklaştırma ve vertexe girilir. Yüksek kapatılcık olmasa da biraz saç olması oranın görüntüsünü de toparlar bence. Zaten önceki mesajlarda da arkadaşlar benzer tavsiyeleri vermişler.

Bence ekim öncesi bir süre finas kullanarak donörü biraz kuvvetlendirerek ekime girmeniz, ekm sonrasın da bir süre devam etmeniz sonucunuza olumlu katkı sağlayacağını düşünüyorum.

İlginiz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Yani benim fikrim sizin de bahsettiğiniz gibi ilk aşamada ön ve ortaya işlem. Gerçi işin uzman kişileri daha doğru karar verecektir mutlaka. Dediğim gibi çok yüksek bir beklentim yok zaten, ama şuan ki durumdan daha iyi olabileceği düşüncesindeyim. Sizlerinde fikirleri bu konuda yol gösterici oluyor. Bahsettiğiniz finasterid'i araştıracağım. Çok teşekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram