Gönderen Konu: saç ekimi düşünüyorum fikirlerinizi alabilir miyim?  (Okunma sayısı 761 defa)

dhipnotik

• Yeni üye
  • *
Merhaba yıllardır saç ektirmek istiyordum bir türlü kısmet olmadı o sürede açılmalarım arttı. Sanırım bu yıl son bir daha da düşünmeyeceğim. 3 merkez ile görüştüm 1 i hariç çoğu 2. ekim gerekebilir ilk etapta yüzde 50 60 kapanır ön bölge sık yapılır tepeler seyrek dendi. Fotodaki çizim daha olumlu konuşan merkezin gelişigüzel alanı göstermek için çizimidir. Son iki foto 4 yıl önceki hal(dökülme oranı için attım). Saç yapım ince. Fikirleriniz benim için önemli şimdiden teşekkürler.

halu80

• Sr. Member
Ynt: saç ekimi düşünüyorum fikirlerinizi alabilir miyim?
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2021, 19:43:53 »
Hangisi bir ekim yeterli dedi?

dhipnotik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2021, 11:05:59 »
Yeterliden ziyade çoğunu kapatırız,ekilenin çıkma ve görüntünün durumuna göre(tepe biraz açık ta kalsa rahatsız etmezse) gerek kalmayabilir gibi daha olumlu konuştular.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2021, 11:42:15 »
Çok fazla minyatür saç var kafanda kısaca saç gelişimi zor olabilir ekilen saçların bu durumda beslenip çıkması zorlaşıyor.

Donör de dökülüyor gibi?
Global Moderator

dhipnotik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2021, 08:53:22 »
Evet donör kısım daha yukaridaydi. Ama dökülme şu an durdu gibi. Ekim sonrası bahsettiğinizin minyatür saçlar ekimin başarısına engel mi olur yoksa onların da güçlenme şansı var mıdır? Ve tabi siz ekimi önerir misiniz bu durumda? Teşekkürler

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2021, 10:22:26 »
Bu durumda tek ekimle vertex beklentisine girmek veya kapanır demek hayalcilik olur . Çizdiğiniz ön çizgi elinizde olan donöre göre çok aşağıda . Mevcut saç çizginiz kaybolmamış durumda onun 1 cm gerisinden geriye doğru bir ekim olabilir. Belki 2. ekim sakal destekli bir sıklaşıtırma olabilir. Yaşınız gençse donör incelmiş duruyor ekimi önermem şuan için .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

dhipnotik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2021, 16:31:24 »
Üstad yaş 40. Evet benim de vertexin kapanmasina dair beklentim yok ama önlerden arkaya doğru seyrelen ekimde o uyumun iyi olup olmayacağı kaygilandiriyor.

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2021, 16:39:42 »
Kısa tut saçlarını, boşver ekimi. Ben ektirdim 40 yaşımda, ama beni mutlu etmedi saçlar çıktığı halde. Açıklığımız aynıydı.
Büyük ihtimalle ikinci bir ekim düşünmem gerekiyor planlamayı yanlış yaptığım için veya merkez doğru dürüst bilgilendirmediği için.

Eğer yinede düşünüyorsan HLC yle görüş veyahut Özlem Biçerle. HLC sakal desteğile ekip kapatabilir. Özlem Biçerde ikiye böler ekimi, ön hattınızı fazla ileriden almaz.

Birde medikal tedaviye bakın doktor kontrolünde.

dhipnotik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2021, 09:37:17 »
Üzüldüm hocam .Var mı öncesi sonrası bir fotonuz karşılaştırmak için .Mümkünse tabi

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Kasım 2021, 18:46:55 »
Yok ama burda bir kaç resim ön hattımdan paylaştım:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24176.30

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 10 Kasım 2021, 22:34:06 »
 medikal ve 2 ekim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram