Gönderen Konu: Donörüm nasıl? (Psikolojik destek lazım)  (Okunma sayısı 1012 defa)

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donörüm nasıl? (Psikolojik destek lazım)
« : 13 Ağustos 2021, 19:16:31 »
Sizce bu donör üst tarafı komple kapatmaya yeter mi?

Arkadaşlar ekim zamanı yaklaştıkça sanki boşuna ektirecekmişim gibi geliyor. Sanki ekilenler çıkmayacak, çıksa da tatmin etmeyecekmiş gibime geliyor. Donör alanım da gözüme yetersiz gelmeye başladı. Boğuluyorum düşündükçe, vazgeçicem nerdeyse. Yaş 31. Agresif dökülme yok. Daha önce saç ektirip ektirmeden önce aynı şeyleri hissedenler oldu mu? Bana ne önerirsiniz?

« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2021, 20:24:19 Gönderen: srcn90 »
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Qur

• Full Member
Ynt: Donörüm nasıl? (Psikolojik destek lazım)
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2021, 20:57:13 »
Donör iyi. Hepsini kapatmaya çalışma. Ön-orta kısmı kapat şimdilik. İlerde ikinci bir ekimle tepeye yoğunlaşırsın. Sana önerim iyi bir merkez seçtiğine emin ol. Onun dışında başarısızlığı düşünmene gerek yok. İyi bir ekim yapılırsa tatmin edici sonuç alırsın.

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2021, 21:06:06 »
Donör iyi. Hepsini kapatmaya çalışma. Ön-orta kısmı kapat şimdilik. İlerde ikinci bir ekimle tepeye yoğunlaşırsın. Sana önerim iyi bir merkez seçtiğine emin ol. Onun dışında başarısızlığı düşünmene gerek yok. İyi bir ekim yapılırsa tatmin edici sonuç alırsın.

Hocam vertex'le pek işim yok, orası daha yıllarca gider, babamdan biliyorum. Ön ve orta kısım kapansın, önleri havaya kaldırdığımda kendi ayakları üzerinde durabilsin istiyorum saçlarım. DHI ile ekim yaptırıcam, sık ekmelerini ve ön çizgiden başlayarak çoklu greftleri önden geriye doğru ekmelerini isticem. Yani çoklu greftler ön bölgede yoğunlaşacak, arkalara doğru gittikçe tekli greftler aralara sıklaştırma niyetine ekilsin.
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Ağustos 2021, 21:09:13 »
Sigara faktörü var bir de, ekimden 10 gün önce bırakmayı düşünüyorum, yeterli olur mu? Ekimin başarısına etkisi nedir sizce?
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Ağustos 2021, 02:15:15 »
ektireceğiniz yere güveniyorsanız ektirin bence .saç ekimi için ideal bir durumunuz var ayrıca donör bölgede güçlü sayılır.

Rezzak

• Full Member
« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2021, 17:30:12 »
Hocam sigara vs zarar vermez bazı insanlar abartio sadece donur bölgeniz baya küvetli ön ve Orta şeklinde bir planlama + iyi bir merkez bu saçlar efsane olur bu arada medikal tedavilere bı göz gezdirin forumda var kafanıza yatarsa finasterid onerrim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Ağustos 2021, 18:07:50 »
Donör güzel ama saç ekiminizi 2 ekim planlayın
Global Moderator

mehmet koray

• Full Member
  • emphair saç ekimi
« Yanıtla #7 : 13 Aralık 2021, 21:48:50 »
ne yaptın hocam bi karara varabildin mi? 4000-5000 ekilir diye düşünüyorum
  • Ekim Merkezi ismi emphair saç ekimi merkezi
Saç Ekim Konum (Ekim Tarihi: 13 Kasım 2021)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24945.0

Ekildikten sonra şok aşamasında dahi dökülmeyen ve uzamayan saçlar ölü kökler midir? Bu süreci olumlu-olumsuz yaşayan varsa fotoğraflarla bilgilendirirse çok memnun olurum.

Facebook Twitter Instagram