Gönderen Konu: Bu dönörden kaç greft çıkar?  (Okunma sayısı 631 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Bu dönörden kaç greft çıkar?
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2020, 14:47:49 »
 bide donorun traşlı kısa kesilmiş resmi olsaydı uzun aldatabilio
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2020, 14:53:53 »
donor uzunken kafa karıştırabılıyo dostum, onun haricinde de 4 bin rahat çıkar zaten, ne donorler den 4 bin alınıyor.
eğer 2. ekim de gerekiyorsa ilk ekim sonrası donor toparladıktan sonra 2.ekim için tahmin edilenden daha fazla alım yapılabiliyor.
örnek veriyorum ilk ekim 4 bin alındı , 2. ekim de taş çatlasın (donoru fazla yıpratmama adına) 1500-2.000 anca çıkar denilse de ilk ekimin ardından geçen sürede donor toparladıktan sonra 2. ekim de bi bakıyosun 3 bin almışlar ve gene de fazla göze batmıyor.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2020, 15:01:36 »
bide donorun traşlı kısa kesilmiş resmi olsaydı uzun aldatabilio

3 numaramı misal
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2020, 15:02:00 »
donor uzunken kafa karıştırabılıyo dostum, onun haricinde de 4 bin rahat çıkar zaten, ne donorler den 4 bin alınıyor.
eğer 2. ekim de gerekiyorsa ilk ekim sonrası donor toparladıktan sonra 2.ekim için tahmin edilenden daha fazla alım yapılabiliyor.
örnek veriyorum ilk ekim 4 bin alındı , 2. ekim de taş çatlasın (donoru fazla yıpratmama adına) 1500-2.000 anca çıkar denilse de ilk ekimin ardından geçen sürede donor toparladıktan sonra 2. ekim de bi bakıyosun 3 bin almışlar ve gene de fazla göze batmıyor.

Anladım hocam teşekkürler
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2020, 15:09:44 »
 kısa olsa iyi olur tabi.4 bin üzerinde çıkar diyordum ben sağlam bir alımla homojen ama heryer kullanılarak tabi kısa hali daha fikir sonuc verir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2020, 19:44:11 »
10 bin bile çıksa ne fark eder dostum, zaten iyi planlama yapan merkezlerin çoğunun ektiği greft sayısı belli.

Facebook Twitter Instagram