Gönderen Konu: Saç ekimi olurmu  (Okunma sayısı 1205 defa)

Mehmetttt0p

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi olurmu
« : 27 Aralık 2020, 18:22:27 »
İlk önce herkeze merhaba formu hep inceledim doğru yönlendirmeler oluyo ben 18 yaşındayım ve 19 a gircem ve saç ekitirmek istiyorum yaşım genç amaa şakaklar açık ön bölgede ve üst tarafta problem ler yor şakkaklarda tüyler var şakak kısmına ekim düşünüyorum now hair time merkezine görüşleriniz nasıl yaşım genç ama sadece şakkaklarda sıkıntı var

Mehmetttt0p

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimi olurmu
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2020, 18:23:53 »
Lütfen fotoğraf yüklemeyemiyorum bilgisayar dan giriyorum sizce olmalımıyım
  • Yaşınız 19

Mehmetttt0p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2020, 18:34:19 »
Hintell özellikle senin önerin benim için önemli pazartesi kliniğe gitmeyi düşünüyorum bide ekilen saçlar dökülürmü ekildikden sonra
  • Yaşınız 19

Mehmetttt0p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2020, 19:49:15 »
Lütfen görüşlerinizi gitmeden önce söyleyin veya gitmeden önce takviye vs gibi şeyler
  • Yaşınız 19

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2020, 19:50:39 »
 ektirirsin ama olan uzun vadede nasıl koruncak.finasteride yasın musait değil bu yasta hava civa şeler zayıf şeler kullanabilirsin onlar ne kadar korucak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mehmetttt0p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 27 Aralık 2020, 22:20:22 »
Her eken finasteride kullanmak zorundamı hayrı ben ekim yapan kişilere bakıyorum kullanan var kullanmayan var bide yaşım hep aynı kalcak hali yokki
  • Yaşınız 19

Mehmetttt0p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2020, 22:22:37 »
Bide ben anlamadım herkez finasteride diyip duruyor anlamıyorum millete saç ekimini çare olarak söylüyo bende söylüyorum finasteride saç ekimi çare olarak buluyorum
  • Yaşınız 19

Mehmetttt0p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 27 Aralık 2020, 22:31:18 »
Ve Fin zorunluluk değil prp gibi şeyler de var uzun vadeli korumak için
  • Yaşınız 19

Mehmetttt0p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Aralık 2020, 11:32:31 »
Now hair time merkezi hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ve hintell
  • Yaşınız 19

Mehmetttt0p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 28 Aralık 2020, 18:09:06 »
Kimsenin önerisi yokmu oysaki ne umutlarla forma girmiştim
  • Yaşınız 19

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 28 Aralık 2020, 18:16:50 »
L
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2020, 13:32:18 Gönderen: kafamdakentseldönüşümler »

Mehmetttt0p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 29 Aralık 2020, 00:07:06 »
Fotoğraf yüklemeyemiyorum diye söledim telefonum kırık 1 nerde açıklık olduğunu da söledim dikkatli okursan sevinirim telefonum sıkıntılı olmasa zaten atarım kusura bakma dediğim gibi şakkak gidici dedğim gibi
  • Yaşınız 19

Mehmetttt0p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 29 Aralık 2020, 00:17:39 »
Bide now hair time kliniği nasıl sizce hintel özellikle senin görüşün klinkle ilgili nedir
  • Yaşınız 19

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 29 Aralık 2020, 02:00:44 »
Fotoğraf yüklemeyemiyorum diye söledim telefonum kırık 1 nerde açıklık olduğunu da söledim dikkatli okursan sevinirim telefonum sıkıntılı olmasa zaten atarım kusura bakma dediğim gibi şakkak gidici dedğim gibi
Mazeretlerin olsada kimse foto görmeden ekim için hiç bir şey söyleyemez malesef şakaklar gidici demişsin ama zaten sırf bu yüzden kimse bu yaşta sana ekim önermez ancak kısmi kel olmuşsundur artık dayanamıyorsundur o zaman belki önerirler ama bu anlattığın saç tarifine göre kimse sana saç ekimi onermez hatta 30 yaşında yine önermez ki hiç bir doktorda öyle bir saça ekim yapmaz yapan birini bulursanda yazık edersin saçına ilk önce alternatif tedavilerle saçını korumalısın doktora gittin mi o ne diyor kesin genetik mi bi kan değerlerine baksınlar zaten doktor sana en uygun tedaviyi söylicektir ama minoks falan verirse hiç bulaşma zaten fin gibi ilaçlara hiç ama hiç bulaşma zaten gelişim dönemindesin dht senin için çok önemli bir hormon kendi başına tedaviler uygulama doktor gözetiminde uygula doktora gittiğinde herşeyi sor kafana takılan verdiği ilaçlarıda sor döngü olaylarını sor ve kafana takma

Mehmetttt0p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 29 Aralık 2020, 11:36:34 »
Ne mazareti ya ne diyosun yav bu yaşta neden olmasın ekim olması için 30 yaşında mı olması lazım insanın gençliğinde olmazsa hiç olmasın ki benim dediğim gibidir belirttim gibi saç dökülmesi olan lara ekim yapan yerler var formdada var youtube dada var
  • Yaşınız 19

Facebook Twitter Instagram