Gönderen Konu: 1 veya 2 yıl sonra Ekim düşünüyorum fotolu  (Okunma sayısı 1163 defa)

claynt

• Jr. Member
  • **
1 veya 2 yıl sonra Ekim düşünüyorum fotolu
« : 30 Aralık 2020, 21:27:35 »
Arkadaşlar 17 yaşından beri dökülüyor 22 yaşındayım 1 veya 2 yıl sonra Ekim düşünüyorum öneriniz var mıdır

Arenamad böyle yazdı bu arada

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: 1 veya 2 yıl sonra Ekim düşünüyorum fotolu
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2020, 21:34:52 »
ekilen saç ömürlüktür ha iyiymiş :)

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2020, 22:08:08 »
  1 2 sene daha saçlarını koru bloker losyon dermoller falan finasterid haric saçını korumaya calısanların yaptıklarını yap 1 2 sene sonra hem finasteride basla hem ektir ama kaliteli bir yer olsun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2020, 22:20:10 »
Doğru düzgün cümle kuramayan,Türkçeyi katlederek mesaj yazan,anlatım bozukluklarıyla dolu bir açıklama yapan bir merkez saç ekimini nasıl layıkıyla yapacak çok şüpheliyim...Bedavaya bile Ekim yaptirmayacağım bir merkez...

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2020, 00:27:15 »
Ekilen  saç  ömürlük  diyen  merkez  ismi  nedir dostum?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2020, 01:00:04 »
Saç ekimine uygunsun ama tepeye girme gerek yok oraya kendini hazır hissettiğinde yaptırırsın
Global Moderator

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2020, 01:30:46 »
 Koray erdoğan ekilen saçların 8 9 sene sonra %10 %15 lik bir azalma olabileceğini söylemişti ömürlük değil yani gitgide seyrelicek.

« Son Düzenleme: 31 Aralık 2020, 02:02:35 Gönderen: Hintell »
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #7 : 31 Aralık 2020, 04:16:44 »
Ön ve orta bölgede giden gitmiş, 1-2 yılda çok değişiklik olmaz zaten 2 planlamalık bir saç bu.
Hiç bekleme, ön ve orta bölgeye ektir ve ilerleyen zamanlarda vertex dökülünce de 2.ekim.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 31 Aralık 2020, 04:21:04 »
Ben senin yerinde olsam ön ve ortaya ektirirdim tamamen kel olsamda iki seans ile ekim yaptırmak daha mantıklı zaten . Ön ve ortaya bir ekim yaptır ilerde tepeyede el atılır açılırsa ama şu an gereksiz. Finasterid düşün bence tepe ve vertex için belki seni tamamen kurtarır veya uzun süre idare edebilir. Sorduğun firma arenamedde ekim yaptırma hem maximum greft ile çalışıyor hemde donör bölgeyi kötü kullanıyor. Yaşın genç maximum greft kullanan merkezlerden uzak dur. Serkan aygın veya Asuman hanıma bakabilirsin bütçene uygunsa değilse bile birikim yap , elimizdeki donör miktarı kısıtlı ve önemli bir estetik ameliyat olacaksın. İyi yerde ol.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #9 : 31 Aralık 2020, 16:30:32 »
ekiminden ziyade donörün daha önemli .
yani yasin genc ama ekime uygunsun cünkü pek birsey kalmamis biraz tüy kalmis.

ilerki yaslarinda sorun olmamasi icin benim önerim, simdi sadece ön bölge ve ortaya dogru 1 ekim yaptirmak. o ömürlük dediklerinede bakma hicbirsey ömürlük degil .
35 yas gibide hem ön ve tepede seyrelme olursa ekimle birlikte sIkIlastirma yapmis olursun.

önemli olan dogru dr, merkezi secmen donör bölgenden sorun yasamadan .

claynt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 01 Ocak 2021, 20:08:52 »
Arkadaşlar Koray hoca çok mu pahalı ortalama fiyatını bilen var mi ben Denizli de yaşıyorum  burda bildiğim tek hoca Özgür Nalbant iyi midir önerir misiniz? Bide tek endişe ettiğim ekimden sonra iler de 5 numara falan takılırsam o donör bölge belli ediyor mu kendini?

Finasterid kullanmaktan çekiniyorum yanetkilerinden dolayı ne dersiniz denesem mi?
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2021, 20:15:16 Gönderen: claynt »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 01 Ocak 2021, 22:01:19 »
 tabiki her drun iyi kotu ekimleri var ama özgür nalbant iyidir.belli etmez donor.finasterid sana kalmış senin yasında olup kullananan arkadaslarla konus
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 01 Ocak 2021, 22:31:29 »
Arkadaşlar Koray hoca çok mu pahalı ortalama fiyatını bilen var mi ben Denizli de yaşıyorum  burda bildiğim tek hoca Özgür Nalbant iyi midir önerir misiniz? Bide tek endişe ettiğim ekimden sonra iler de 5 numara falan takılırsam o donör bölge belli ediyor mu kendini?

Finasterid kullanmaktan çekiniyorum yanetkilerinden dolayı ne dersiniz denesem mi?
3 numara kestirdim ve belli olmuyordu ama garantiye almak istersen 5 numara kestir. Finasterid kullanıyorum bir yan etkisi yok 23 yaşındayım , yan etki görürsen de bırakınca %99 geçer. İlk 1 ay içinde spermde sıvılaşma ya da  testis ağrısı olabilir.

claynt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 01 Ocak 2021, 23:13:52 »
Finasterid sadece olanı mi koruyor peki yeni tüylenme yapıyor mu?

Facebook Twitter Instagram