Gönderen Konu: Üniversite okumak zaman kaybı mı ? Videosu nasıl olmuş ?  (Okunma sayısı 568 defa)

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Ynt: Üniversite okumak zaman kaybı mı ? Videosu nasıl olmuş ?
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2021, 21:30:06 »
 Cok begendim guzel ama  diplomada onemli          okumak bos lakin  diploma bence bos degil  bu yuzden okumalıyız baska care yok ya baslamayacaksın bu iillete  yada sonunu getireceksin
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2021, 23:10:58 »
"Egitim almazsak, egitim almis kimseleri ciddiye almak gibi korkunc bir hatayla bas basa kaliriz."

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Ocak 2021, 23:23:04 »
"Egitim almazsak, egitim almis kimseleri ciddiye almak gibi korkunc bir hatayla bas basa kaliriz."
  Bu gondermeleri  birine ozellikleme yaptın davut aleyhusselam   ucu acık laflar etmesen guzel olurdu   Okumak unuversiye okumak anlaına gelmez hayatı okumak lazımdır ben unuversitelerin verdigi ders sistemine karsıyım  tıp haric  kalite standartları yok zaman kaybı cok cıktıgında birde 30 bin borclu cıkıyorsun unuveristeden  kalite olmayan yerden  borclu cıkmak biraz koydu bana gecmis zamanda bu yuzden biraz kayıp olarak goruyorum   
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2021, 02:12:56 »
  Bu gondermeleri  birine ozellikleme yaptın davut aleyhusselam   ucu acık laflar etmesen guzel olurdu   Okumak unuversiye okumak anlaına gelmez hayatı okumak lazımdır ben unuversitelerin verdigi ders sistemine karsıyım  tıp haric  kalite standartları yok zaman kaybı cok cıktıgında birde 30 bin borclu cıkıyorsun unuveristeden  kalite olmayan yerden  borclu cıkmak biraz koydu bana gecmis zamanda bu yuzden biraz kayıp olarak goruyorum
Yok sizin yorumu post attiktan sobra okumustum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2021, 08:55:02 »
 iyi bir üninin iyi bir bölümünü bitirmedikten sonra cacık.anca düz bitirdiysen tanıdığın falan olcak zaten tanıdığında varsa her turlu parlarsın.adam liseyi bitirio kala kala gidio birde bir üni kazanıo yoldan geceni okutursan ne beklidun sistemi kafası calısanı okutucan çalışmayan meslek lisesine.o zaman bu kadar işsizlik olmaz.herkesi okutmak doğru değil.eğitim calıskanlık ve zeka ister.ama tembelde aptalda okursa o zaman haliyle manası kalmıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram