Gönderen Konu: Kendinize bu eziyeti yapmayın! Yağlar otlar hepsi ZAMAN KAYBI  (Okunma sayısı 5222 defa)

Gregor59

• Hero Member
Abi tek çözümü finans/dutas işte ya ne yağı ne iyotu ne masajı?

Hiç gördünüz mü min dut fin kullanmadan masajla yağla saçını gürleştiren geri çıkaran? Yapmayın bu eziyeti kendinize.

2 yol var ya cesaret edip 15-20 sene fin kullanıp gençlik be orta yaşlarınızı saçlı geçireceksiniz. Sonra zaten çocuklarınız üniversiteye başlıyor olur. O zaman da yemişler saçı çıkıp kız tavlayacak haliniz yok.

Diğer yolu da kelliği kabullenip tamamen unutup kazıyıp hayata devam etmek.

Etmeyin kendinize bu eziyeti yok yağlar yok tuzlar falan.

Birkaç sene evvel kemik iliği falan kafasına süren birini görmüştüm diğer forumda. Kafaya Boğa spermi sürmeyi düşünenler mi dersin,  sarımsak sürüp at gibi kokan mı dersin… Beler yapıyorsunuz kendinize böyle.

Ya mavi hapı yutun ya da kel kalın. Bu kadar başka yok. Min bile uzun senelere sürdürülecek iş değil.

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Kendinize bu eziyeti yapmayın! Yağlar otlar hepsi ZAMAN KAYBI
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2021, 22:28:58 »
çoğunlukla hak veriyorum ama sadece masajla ilerleme kaydeden çok kişi gördüm

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2021, 01:04:34 »
Yağla otla bu iş hallolsaydı Dünya da kel olmazdı zaten.Dediğin şey doğru ama fin-dut da mucizevi şeyler değil.Herkeste aynı etkiyi yaratmıyor
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Dark

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2021, 08:48:23 »
3 ay masaj yaptım sonuc 0 2 ay sürmediğim yağ kalmadı sonuc 0 miracle,seti,ru vs kulandım onlardada cok kısa bi etki gördüm sonra basa donduk. en son mavi suya basladım 1 senedir tatmin eder sekilde saclarım yerinde gerci biraz dökülsede :)

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Haziran 2021, 10:56:59 »
Konu sahibi arkadaşa hak veriyorum. Bu işin çözümü cesaret, yani finasteride veya dutasteride.

Finasteride için çok farklı yorumlar var; kimi kullanıp bırakınca daha kötü döküldüğünü söylüyor, kimi öyle bir şey olmadığını söylüyor. Sizin gözlemleriniz nedir?

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #5 : 18 Haziran 2021, 13:03:56 »
Kesinlikle katılıyorum bir yanda yan etkileri bir yanda kazanımları düşünüp karar vermek gerekiyor başka tüelğvolacak iş değil

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Haziran 2021, 13:25:28 »
Ben katılmıyorum.Tek çözüm min, fin veya dut değil.Kendim kullandığım halde bunu söylüyorum.Genelde yağ veya masaj yapanlar çok uzun süre devam ettirmiyor.Sıkılıp bırakıyor.Çünkü fin ve min çok daha kısa sürüyor ardına bakmıyorsun.Doğada bunun çözümü olduğuna inanıyorum.Sadece doğru tedaviyi doğru şekilde uygulayamadığımızdan hüsranla sonuçlanıyor.Evet tam bir eziyet burayada hak veriyorum.Ama işe yaramaz şeylerde değil.Dermaroller bile sıkıyor belli süre sonra ama azimle yapanların güzel sonuçları oluyor.Şöyle düşünün sarımsağı kafada bekletmek 3 saat diyelim kokusunun geçmeside farz edelim 1 hafta.Adam fikir yürütüyor ya ben bunu sürekli kullanıp kokacağıma min sürerim hergün 2 dk daha mantıklı.Yani ikiside aynı kapıya çıkıyor.Birisi meşakatli yoldan tedavi diğeri basit yoldan.Fakat süreklilik açısından atıyorum 1 sene sonunda iki türlüde kazanmışsın.Dht blokera gelirsemde doğada gene bununda çözümü var.Kabak çekirdeği, saw palmetto, yeşil çay, kafein vesayre hepsini bir arada kullanınca finle aynı sonuç elde edilebilir.Amma velakin kim uğraşcak hergün aynı şeyleri almakla dimi? Fini atıyorsun tek seferde iş bitiyor.Yağlar zaten saç tellerini güzelleştirmeye ve hızlı uzatmaya yarıyor.Serum şeklinde olursa o zaman kökler tarafından emilebilir.Diyelimki adamın saçı kuru hindistan cevizi yağı iyi bir nemlendiricidir.Kuru saçta kırılma çok görülür.Hoşta durmaz.Parlak ve canlı görünüm için yağlar faydalıdır.Bazı yağlarsa kan akışını hızlandırır.Hatta içine acı biber atımı iş yapar.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #7 : 18 Haziran 2021, 20:24:45 »
küçük erkenekime bunu yapamam
  • Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

nickless

• Full Member
« Yanıtla #8 : 18 Haziran 2021, 23:13:36 »
Masaj işe yarar

nickless

• Full Member
« Yanıtla #9 : 18 Haziran 2021, 23:17:46 »
Bu konularda antiandrojen ve kafa derisinde kanlanmayı sağlayan ne varsa işe yarar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 18 Haziran 2021, 23:21:35 »
 ot yağ en fazla arındırılmazsa gozenekleri tıkar saçı doker hep soledik gerek yok diye.masaj boş değil ama abartmamak gerek .fin dutta fin yüzde 38 dut yüzde 55 baskılar saçlı deride hormonu.2.5 mg dut içsen yüzde 82 baskılar.yüzde 100 baskılasa bile yeni saç çıkarcak diye bişi yok hiçbir sey supermen değil yeri geliyor ektiren defalarca kere ektiriyor ektirip ilaç kullananda ektiriyor sonraki seneler.ama en mantıklısı ilaç yetmediği yerde ekim ilaca bir ömür devam.kırılma noktası hersey kodlanmış genetik dokulmenin agresifliğinde bitiyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #11 : 19 Haziran 2021, 22:43:21 »
çoğunlukla hak veriyorum ama sadece masajla ilerleme kaydeden çok kişi gördüm

masajdanda bayağı kişinin şakaklarının geri çekildiğini duydum hocam doğru yapmak lazım
Rogaine Foam Minoxidil %5 - Akşamları
Finasterid 1MG - Günlük
Dermaroller 1 MM - Haftada 1
Vitamin Takviyeleri- Günlük
Life Changing

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #12 : 19 Haziran 2021, 22:43:54 »
saw palmettoda işe yaramıyor
Finasterid 1MG - Günlük
Life Changing

Kemal88

• Full Member
Finasterid 1MG - Günlük
Life Changing

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 20 Haziran 2021, 13:51:38 »
Lavanta yağının minox kadar etki ettiği makale var. Nane yağının minoxtan daha çok etki ettiği makale var. Burada en büyük sıkıntı bu yağların saf hallerinin temini ve uygulama zorluğu. Tedavi devamlılığı için tabiki bir tablet yutmak daha kolay ve sonucunda sadece ilaç tedavisi etkili olmuş gibi bir sonuç çıkıyor.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Facebook Twitter Instagram