Gönderen Konu: Saçım için karışım Yağlar  (Okunma sayısı 1052 defa)

Drkobra3563

• Jr. Member
  • **
Saçım için karışım Yağlar
« : 07 Ekim 2020, 14:53:03 »
Merhabalar  öncelikle şunu belirtmeliyimki lutfen o yaglar yaramaz sana kurtarmaz gibi yorumlar almak istemiyorum ben bunu denemek istiyorum oyuzden sadece soracagim soruya yardimci olursaniz cok mutlu olurum
.
.
.
.
Ben bir yag karisimiyla dermaroller  kullanmak istiyorum ve bu yaglar
Biberiye  jobobo isirgan nane  yaglarini karistirip surmeyi dusunuyorum buna ek  hint sarimsak cam terebenti  e vitamini b bitamini  gibi ekstralar var   sizce en iyi en oz yaglar hangileridir genetige care olmadigini bende biliyorum ama bu yaglarin az da olsa yarari vardir illaki ve bu yaglarin en etkilisi hangisidir 

Buna ek olarak   ne oranda bi karisim yapmaliyim hangisini az veya cok koymaliyim ve kafamda kac saat bekletmeliyim   

Gregor59

• Hero Member
Ynt: Yağlar
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2020, 15:56:50 »
Bosuna ugras verirsin

Drkobra3563

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2020, 16:44:08 »
Bosuna ugras verirsin
İlk yazdigimi okumadin heralde 😂

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2020, 18:05:21 »
İlk yazdigimi okumadin heralde 😂
Nane okaliptüs magnezyum yağını kullan kafi vitamin olarak ise e vitamini kullanabilirsin topikal olarak
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Ekim 2020, 18:10:57 »
Madem denemek istiyorsun, olumsuz yorum istemiyorsun hepsini karistir sur bakalim noluyor yada olmuyor:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2020, 18:19:15 »
Nane yağını çok övüyolardı Bi ara ama kullanmadığım için bilmiyorum. Çörek otu yağı kullanmıştım Bi ara saç tellerini kalınlaştıeıyo tavsiye ederim. Bemiks evigen  Bi işe yaramıyo diğerlerini bilmiyorum

baysaçınız

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2020, 20:53:35 »
nane, çörek otu, sarımsak yeter aslında. Naneyi tek kullanmak veya sarımsağı tek kullanmak kafayı baya bi yakıyor. Bende bu üçlüyü denemek istiyorum. Hatta tek başına sarımsak suyunu çıkartıp doğal olarak kullanmayı düşünüyorum. Youtube da bana gel sarımsak sac çıkarma dalan yazsan karşına cika r sanırım. Adam uzun süredir kullanıyor faydasını gördüğünü söylüyor. Altındaki yorumlarda da ölümsüz yorum görmedim sayılır. Eskiden finasterid yokken minoksidil yokken ne kullanıyorlardı atalarımız. Hepsi sarımsak sarımsak derlerdi. Hatta günümüzde bile sarımsağı çörek otunu bi hayli tavsiye edenler var. Bence o adamı da izleyip kararını ver. En azından 6 ay denemen lazım fayda görmek için. 15, 20 gün bırakıp vazgeçme. Bende deneyecem hazır kışta geldi sayılır.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2020, 21:25:12 »
nane, çörek otu, sarımsak yeter aslında. Naneyi tek kullanmak veya sarımsağı tek kullanmak kafayı baya bi yakıyor. Bende bu üçlüyü denemek istiyorum. Hatta tek başına sarımsak suyunu çıkartıp doğal olarak kullanmayı düşünüyorum. Youtube da bana gel sarımsak sac çıkarma dalan yazsan karşına cika r sanırım. Adam uzun süredir kullanıyor faydasını gördüğünü söylüyor. Altındaki yorumlarda da ölümsüz yorum görmedim sayılır. Eskiden finasterid yokken minoksidil yokken ne kullanıyorlardı atalarımız. Hepsi sarımsak sarımsak derlerdi. Hatta günümüzde bile sarımsağı çörek otunu bi hayli tavsiye edenler var. Bence o adamı da izleyip kararını ver. En azından 6 ay denemen lazım fayda görmek için. 15, 20 gün bırakıp vazgeçme. Bende deneyecem hazır kışta geldi sayılır.
O "bana gel" Kanalın sahibinn saçları Ekim sarımsakla saç çıkardım diye dolaşıyo  :D

Drkobra3563

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 08 Ekim 2020, 22:06:39 »
Nane okaliptüs magnezyum yağını kullan kafi vitamin olarak ise e vitamini kullanabilirsin topikal olarak
  cam terebenti ve isirganda demistin abi onceden onlari da ekliyimi ?

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 08 Ekim 2020, 22:12:21 »
  cam terebenti ve isirganda demistin abi onceden onlari da ekliyimi ?
Cam terebenti koku yapıyor onu ekleme daha iyi o yüzden çıkart ısırgan da bilemiyorum olmasa da olur diye düşünüyorum

Drkobra3563

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 08 Ekim 2020, 22:39:37 »
Cam terebenti koku yapıyor onu ekleme daha iyi o yüzden çıkart ısırgan da bilemiyorum olmasa da olur diye düşünüyorum
tamamdir abi  peki bunlari orani falan dikkat etmelimiyom bide kac saat bekletmeliyim
Cam terebenti sadece koku yapiosa  sikinti olmaz saci tekrar 3 vurdum cok bi ise yaramicaksa digerleri yeterliyse almiyim zaten

Drkobra3563

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 08 Ekim 2020, 22:42:38 »
ha bide son olarak sarimsak yagi  ekliyimi baska soeum yok söz 😂 onceden onuda demistin

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 08 Ekim 2020, 22:53:23 »
ha bide son olarak sarimsak yagi  ekliyimi baska soeum yok söz 😂 onceden onuda demistin
Kardeşim koku beni baymaz dersen sarımsakla ekle cam  terebenti de bunları bence boşver yerlerine e vitamini ve Hint yağı ekle tabi bunları bir günde saçına bocalama günlere bölerek kullan bir gün bir kombin diğer gün diğer kombin ya da sabah akşam olacak şekilde

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 10 Ekim 2020, 01:53:52 »
Kardeşim ben saçlarıma ustura ile kesip 13 yağ ile 6-7 ay düzenli sürüp belki fayda eder diye çok çabaladım ama sonuç aynı dökülme devamke

Facebook Twitter Instagram