Gönderen Konu: magnezyum yağı kullananlar ve maserat yağ (soğuk demlenmiş yağlar) meraklılarına  (Okunma sayısı 593 defa)

slade23

• Hero Member
maserasyon (soğuk demleme) konusuyla ilgili videolar izlerken kimyager bir abimize denk geldim özellikle benim gibi magnezyum yağı fiyatları konusundan muzdarip olanlara gelsin :)

maserat yağlar ile ilgili videosu da doğal tedaviyi benimseyen kardeşlerime gelsin.

« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2022, 17:04:37 Gönderen: slade23 »
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

orientis

• Hero Member
hocam bu biberiye ve nane yağından hangisi daha etkili?

ikinci olarak nane yaprağını bildiğimiz yemeklerde kullanandığımız naneyi kaynatarak kullanıyorum.doğru mu?

tedavim;

1-dermaroller ile saç derisine tahribat
2-kaynamış nane ve defne yaprağı suyunu sprey şişe ile saçlarına uygula
3-ardından biberiye yağı ile masaj yapıp 2 saat beklet

nasıl sence?
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

slade23

• Hero Member
hocam bu biberiye ve nane yağından hangisi daha etkili?

ikinci olarak nane yaprağını bildiğimiz yemeklerde kullanandığımız naneyi kaynatarak kullanıyorum.doğru mu?

tedavim;

1-dermaroller ile saç derisine tahribat
2-kaynamış nane ve defne yaprağı suyunu sprey şişe ile saçlarına uygula
3-ardından biberiye yağı ile masaj yapıp 2 saat beklet

nasıl sence?

kardeşim senin saçın hatırladığım kadarıyla çok iyi durumdaydı maşallah. o yüzden sade tedavin de saçlarına canlılık katıyorsa ve dökülme geri çekilme yoksa devam et. baktın saçlarında pek fark yok bu tedavileri bile uygulama boşuna kendine eziyet etme.

sıcak demleme ile sprey yapma benim yaptığım ve üstümde tecrübe ettiğim bir şey değil o yüzden yorum yapamayacağım. yağ olarak da biberiye, nane ve lavanta kullanıyorum.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

orientis

• Hero Member
kardeşim senin saçın hatırladığım kadarıyla çok iyi durumdaydı maşallah. o yüzden sade tedavin de saçlarına canlılık katıyorsa ve dökülme geri çekilme yoksa devam et. baktın saçlarında pek fark yok bu tedavileri bile uygulama boşuna kendine eziyet etme.

sıcak demleme ile sprey yapma benim yaptığım ve üstümde tecrübe ettiğim bir şey değil o yüzden yorum yapamayacağım. yağ olarak da biberiye, nane ve lavanta kullanıyorum.

Ben de seyreklik falan yok ama şakaklar geriliyor olabilir.şakaklarım 1.5-2 yıldır hemen hemen aynı durumda fakat emin olamadığım için tedavileri de bırakmak istemiyorum
en azından içimi rahatlatıyor

teşekkürler

• Yaşınız 20

slade23

• Hero Member
Ben de seyreklik falan yok ama şakaklar geriliyor olabilir.şakaklarım 1.5-2 yıldır hemen hemen aynı durumda fakat emin olamadığım için tedavileri de bırakmak istemiyorum
en azından içimi rahatlatıyor

teşekkürler

Kardeşim seninki kusura bakma da biraz evham maşallah şahane saçın var. inşallah hep böyle kalır ve kalacak gibi de duruyor. sen yağ kullan nane yağı kekik yağı filan gerginliği alır insanı rahatlatır :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

orientis

• Hero Member
Kardeşim seninki kusura bakma da biraz evham maşallah şahane saçın var. inşallah hep böyle kalır ve kalacak gibi de duruyor. sen yağ kullan nane yağı kekik yağı filan gerginliği alır insanı rahatlatır :)

abi bir kere o saç dökülmesi stresine yakalandığın zaman onu zihninden atmak zor oluyor.
sen de tedavinden çok başarılı bi geri dönüş aldın.tebrik ederim

saç kalitesi de çok iyi.acaba önlere ekim yaptırmayı düşünüyor musun ?
  • Yaşınız 20

slade23

• Hero Member
abi bir kere o saç dökülmesi stresine yakalandığın zaman onu zihninden atmak zor oluyor.
sen de tedavinden çok başarılı bi geri dönüş aldın.tebrik ederim

saç kalitesi de çok iyi.acaba önlere ekim yaptırmayı düşünüyor musun ?

Aynen kardeşim kellik illeti kafanın dışından kafanın içine geçince tedavisi yok zihinsel olarak takıntılı bir hale geliyorsun. ben aşmaya çalıştım beceremedim geri saplandım bataklığa :)

Teşekkür ederim elhamdülillah güzel gidiyor tedavim. ekim düşünüyorum bir yandan cesaret edemiyorum diğer yandan ön çizgini öne çekmeyiz derse Hakan hoca (tek düşündüğüm klinik ahd) o zaman moralim bozulur. şakaklar için de o zahmete girmem. bilemiyorum ekim konusu çok karışık bende gerek var mı olması gerekir mi gibi vicdani ve İslami sorgularım da var yani karman çorman anlayacağın bakalım hayırlısı :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram