Gönderen Konu: Magnezyum yağı  (Okunma sayısı 397 defa)

bohemian

• Hero Member
Magnezyum yağı
« : 20 Temmuz 2022, 20:34:28 »
Arkadaslar magnezyum yagi aldim. Ilk kullanimda 30 40 fistan fazla kullanmisimdir her yere gelsin diye. Sonra cok sert masaj yaptim 1 saat dinleniyim dedim basim acayip agridi. Cok fazla sıkmaktan dolayi olabilir mi bu? Kullanan arkadaslar kac fis kullaniyor nerelere sıkıyor ve masajdan sonra kafayi duruluyor musunuz?

slade23

• Hero Member
Ynt: Magnezyum yağı
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2022, 20:44:45 »
Arkadaslar magnezyum yagi aldim. Ilk kullanimda 30 40 fistan fazla kullanmisimdir her yere gelsin diye. Sonra cok sert masaj yaptim 1 saat dinleniyim dedim basim acayip agridi. Cok fazla sıkmaktan dolayi olabilir mi bu? Kullanan arkadaslar kac fis kullaniyor nerelere sıkıyor ve masajdan sonra kafayi duruluyor musunuz?

30-40 fıs yağmur gibi kafandan inmesi lazım kardeşim nasıl becerdin kafanda durdurmayı :) abartmadan 8-10 fıs sık heryerini ıslat yarım saat durdur kurula. Baş ağrısı değil de yanma yapar genelde
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2022, 21:58:34 »
30 40 ne yuh bahçemi suluyon?
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2022, 22:16:19 »
Masaji kendi kendime tam yapamiyorum kardeşime yaptiriyim dedim sıktı da sıktı spreyi :D magnezyum zehirlenmesi yaşıyorum sandım (oyle bisey varsa) hemen dusa girip duruladim sonra
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Facebook Twitter Instagram