Gönderen Konu: Saçımıza zararsız gibi gozuken ama uzun vadede kellik yapan maddeler nelerdir?  (Okunma sayısı 1615 defa)

emekli kel

• Hero Member
 bizim sülaledede saç dokulmesi yok ama peder ölmeden önce içeri düştü saçlar orda azalmış zaten az gormuştum kendisini baktım sonunda saçlarda seyrelme olmuş ama kel değildi .yanlış hayat bitirio saçı dusunce dokuo endise dokuo.ustu kapalı geciom kotu bişiden değil gencken 10 gun kadar bende kilitlendim 10 gun sonra daha 18 yasında alnım açıldı 10 gunde.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Yani bu konudan cıkaracagımız sonuc  erkeklerin kafada sac tutması   hele hele AGA varsa  cok zor isi gittikce zorlasıyor her turlu sey zaten dokmek icin mana arıyor bu yuzden hep tedavi  etmeliyiz yoksa  sonucu nu biliyorsunuz.
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

onurr39

• Full Member
bizim sülaledede saç dokulmesi yok ama peder ölmeden önce içeri düştü saçlar orda azalmış zaten az gormuştum kendisini baktım sonunda saçlarda seyrelme olmuş ama kel değildi .yanlış hayat bitirio saçı dusunce dokuo endise dokuo.ustu kapalı geciom kotu bişiden değil gencken 10 gun kadar bende kilitlendim 10 gun sonra daha 18 yasında alnım açıldı 10 gunde.

herkese dua ediyorum abi insallah herkes istedigi saca kavusur sacsız olmak insanı kötü hissettiriyor
  • Yaşınız 19

emekli kel

• Hero Member
 amin insallah yanlız stres konusunda şuda var  9 10 arkadasta 10 15 sene kilitlendi 2 sinin dokuldu geri kalanlar 40 50 yas arası lise talebesinden saçlı acılar ağlayana.istediğimiz saça kavusucaksak içerden dısardan dhtyi bloke edicez  tepede minoxla mucadele vercez onde ekimden fayda almaya bakıcaz
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram