Gönderen Konu: Sakal, vücut kılları  (Okunma sayısı 3662 defa)

onurr39

• Full Member
Sakal, vücut kılları
« : 19 Ocak 2021, 09:24:53 »
abilerim kardeslerim gunaydin, 19 yasindayim  sakalım olsun istiyorum fakat sakalım varla yok arasi ince ve uzamıyor.

Tavsiyeleriniz neler?

biri sakalli halim photoshoplu digeride ciplak halim :D

2.sorum; saçlarım nw1.5 2 gibi sizce xpecia almali miyim? sakal gelisimini olumsuz etkiler mi? finasın kötü etkilediğini duydum o yüzden 21-22 yaslarinda almayi dusunuyorum.  göğüslerimde siyah tek kıl yok yardim edin. babam boyle degildi kıllıydi ayni sekilde abimde oyle sakali falan cok guzel cizgisi ama benim oyle degil.

son olarak; abim 22-23 yaslarinda kelmis babamda sanirim 26-30 arasi nw3 gibi gözüküyor fotograf ekte, babam dayisindan almis kelligi bende onun yolundan ilerliyorum sanırım. Saçlarım artık eskisi gibi değil sönük ve hacimsiz görünüyor.

Degerli yorumlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

onurr39

• Full Member
Ynt: Sakal, vücut kılları
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2021, 14:35:59 »
yardimci olucak kimse yokmu :(
  • Yaşınız 19

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2021, 14:40:02 »
abilerim kardeslerim gunaydin, 19 yasindayim  sakalım olsun istiyorum fakat sakalım varla yok arasi ince ve uzamıyor.

Tavsiyeleriniz neler?

biri sakalli halim photoshoplu digeride ciplak halim :D

2.sorum; saçlarım nw1.5 2 gibi sizce xpecia almali miyim? sakal gelisimini olumsuz etkiler mi? finasın kötü etkilediğini duydum o yüzden 21-22 yaslarinda almayi dusunuyorum.  göğüslerimde siyah tek kıl yok yardim edin. babam boyle degildi kıllıydi ayni sekilde abimde oyle sakali falan cok guzel cizgisi ama benim oyle degil.

son olarak; abim 22-23 yaslarinda kelmis babamda sanirim 26-30 arasi nw3 gibi gözüküyor fotograf ekte, babam dayisindan almis kelligi bende onun yolundan ilerliyorum sanırım. Saçlarım artık eskisi gibi değil sönük ve hacimsiz görünüyor.

Degerli yorumlariniz icin simdiden tesekkur ederim.
Kardesim sakalın 10 numara     hala gelisimin var dahada gur olacak sakal 22 23e kadar oturmaya baslıyor sac konusuna gelince gunde xpecia 2 tablet al gercekten 23 24 e kadar iyi koruma saglar sana ........ ondan sonra gel konusuruz.
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2021, 14:51:07 »
valla reis bence sakal yakışmamış böyle daha iyi gibi :)

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2021, 14:56:41 »
Çene yapına göre sakal olmamış bence de. Sakal uzatmadan kullanırsın daha iyi olur
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2021, 14:57:27 »
Minoxidil kullanabilirsin sakal için saç gibi bırakınca dökülme yok ama belli bir süre istikrarlı olman lazım. Nemlendirici de kullanman gerekir minoxidil yüzde kuruma yapar çünkü. Güneşe çıkacağın zamanlarda güneş kremi kullanman gerekir. Bazı kişiler sadece geceleri bazıları ise günde iki kez uyguluyor.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2021, 15:04:09 »
Baban kosemi?  Eger baban koseyse cikmaz sakallarin eger degilse, er gec cikacak.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #7 : 19 Ocak 2021, 15:30:34 »
Baban kosemi?  Eger baban koseyse cikmaz sakallarin eger degilse, er gec cikacak.
degil abi kose sakali falan vardi
  • Yaşınız 19

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #8 : 19 Ocak 2021, 15:31:30 »
Çene yapına göre sakal olmamış bence de. Sakal uzatmadan kullanırsın daha iyi olur
abi shop ya ondan kotu duruyor yinede istiyorum cene yapim koseli oldugu icin hos durur gibime geliyor
  • Yaşınız 19

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #9 : 19 Ocak 2021, 15:32:38 »
Kardesim sakalın 10 numara     hala gelisimin var dahada gur olacak sakal 22 23e kadar oturmaya baslıyor sac konusuna gelince gunde xpecia 2 tablet al gercekten 23 24 e kadar iyi koruma saglar sana ........ ondan sonra gel konusuruz.

abi sakalım yok ki gördüğün fotoğraflar shop :D  xpecianin sakal gelisimine herhangi bi yan etkisi varmi?
  • Yaşınız 19

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #10 : 19 Ocak 2021, 15:33:55 »
valla reis bence sakal yakışmamış böyle daha iyi gibi :)

abi babam 30 yasindaymis bu fotoda sanirim burada norwood kac gibi görünüyor babam
  • Yaşınız 19

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 19 Ocak 2021, 15:35:20 »
abi sakalım yok ki gördüğün fotoğraflar shop :D  xpecianin sakal gelisimine herhangi bi yan etkisi varmi?

senin saçın dökülmez istersen günde 1 tane iç için  rahat etsin ve destek olsun diye . sakal gelişimini etkilemez ve yaşın daha küçük,  emin ol sakal bu hayatta en az dert edilecek şey

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 19 Ocak 2021, 15:35:34 »
Lan o fotoshopmuuuuuu allaha anlamadım ama o kadar sakalın varsa dert etme   gelisir 25 lere kadar seninde sakal cıkar gur olur olmasa 30 da yine epey bir sakala sahip olursun       yav xpecia sac  icin saccc           sakala etkisi olmaz olumsuz etkisi olmasa sukret.....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #13 : 19 Ocak 2021, 15:44:20 »
senin saçın dökülmez istersen günde 1 tane iç için  rahat etsin ve destek olsun diye . sakal gelişimini etkilemez ve yaşın daha küçük,  emin ol sakal bu hayatta en az dert edilecek şey

abi sirf cenem yapili diyemi böyle diyorsun. sen yorum atinca cok mutlu oluyorum cok motive ediyorsun bütün yorumlarini tek tek inceledim allah insallah herkesi istedigi saca kavusturur
  • Yaşınız 19

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #14 : 19 Ocak 2021, 15:46:15 »
Lan o fotoshopmuuuuuu allaha anlamadım ama o kadar sakalın varsa dert etme   gelisir 25 lere kadar seninde sakal cıkar gur olur olmasa 30 da yine epey bir sakala sahip olursun       yav xpecia sac  icin saccc           sakala etkisi olmaz olumsuz etkisi olmasa sukret.....
hahahaha shop abi evet keske boyle olsa ama cizgisi vs hersey ayni sadece siyah degil :((   kizlar sakalli daha cok seviyormus 😂
  • Yaşınız 19

Facebook Twitter Instagram