Gönderen Konu: Xpecia ve Bacak kılları ilişkisi  (Okunma sayısı 752 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Xpecia ve Bacak kılları ilişkisi
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2021, 10:31:29 »
Xpecia başladığımdan beri bacak kıllarım yarısı olması gereken uzunlukta ama diğer yarısı 1-2mm boyunda kalmış durumda.
Ne yapmam gerekiyor veya bir fikri olan var mı?

Xpecia ile alakalı degil. 1-2 ay şort giy kendine gelir. Dar pantolon yaz aylarında yapar öyle şeyler:)

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2021, 01:38:43 »
Xpecia ile alakalı degil. 1-2 ay şort giy kendine gelir. Dar pantolon yaz aylarında yapar öyle şeyler:)
Olabilir hocam. Siyah dar pantolon çok giyiyorum ondan olabilir.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2021, 14:35:45 »
Reis xpecia kullanıyorum 3 aydır başlamadan önce aman aman bir dokulmem yoktu ama saçım cansizdi son 1.5 aydır efsane bir dökülme yaşıyorum aynı zamanda ketakonozol şampuan kullanıyorum haftada 2 olmak üzere dökülen saçlar arasında tüy şeklini alanda var normal saçlarda var bu bir önce dökme sonra cikarmami yoksa agrasif ddonemdemiyim sizce
  • Yaşınız 25

Ahmet Bahtiyar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2022, 21:25:38 »
Merhaba 3 haftadır bende xpecia kullanıyorum bacak kilari bolge bölge dokuldu siz sorunun cevabını bulabildinizmi

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2022, 22:37:37 »
Aile hekimi 2 merhem 1 sprey yazmıştı 3-4 ay gibi sürede düzeldi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 04 Ocak 2022, 23:29:37 »
 dmitri sampuanı bırak bence.xpeciadan yan etkiler duydum ama saçımı doktu diye duymadım.belkide genetik dokulmen agresifleşti.bazı insanlarda kullandığın sampuan dokulme yapabiliyor.

Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram