Gönderen Konu: Niasin ve AGA  (Okunma sayısı 1677 defa)

oralminoxidil

• Hero Member
Niasin ve AGA
« : 19 Ocak 2021, 20:04:27 »
niasin b3 vitaminin ani salınan(nikotinik asit) formlarında flush etkisi oluyor , bu flush etkisi kılcal damarların genişlemesi anlamına geliyor  ve yüzde vücutta kızarma olarak görülüyor ,zararlı bir şey değil . yabancı forumlarda kullananlar var da acaba bu forumda daha önce kullanan oldu mu?

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Ynt: Niasin ve AGA
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2021, 20:20:46 »
Bunu çok önceden araştırmıştım yanlış hatırlamıyosam b3 eksiklikği çok seyrek görülürmüş zaten a,d,e,k dışında olduğu için suda çözüyo bu yüzden vücutta depolanamıyo yanlış bilmiyosam eğer . Damar genişletmek için için bunun yerine ginko biloba daha mantıklı şahsen

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2021, 20:29:25 »
Bunu çok önceden araştırmıştım yanlış hatırlamıyosam b3 eksiklikği çok seyrek görülürmüş zaten a,d,e,k dışında olduğu için suda çözüyo bu yüzden vücutta depolanamıyo yanlış bilmiyosam eğer . Damar genişletmek için için bunun yerine ginko biloba daha mantıklı şahsen

zaten türkiyede istediğim türünü bulamadım bir kez daha ülkemin güzel şartları sağolsun yurtdışında 10 liraya tekabül eden şey burda 100 200 lira

eksiklik için değil de ani damar genişletmesini avantaj olarak kullanabilirdik ginko ya da panax ginseng bunun kadar güçlü mü ki

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2021, 20:31:58 »
Kanka niasin suda çözünüyor günlük alınması lazım ama günlük alınması gereken vitaminler arasında olmasına rağmen karaciğerde triptofandan sentezleniyor zaten. Ben eksiklik olacağını sanmam. Ama ben de duymuştum heralde kanlanmayı artırdığını
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2021, 20:35:22 »
Kanka niasin suda çözünüyor günlük alınması lazım ama günlük alınması gereken vitaminler arasında olmasına rağmen karaciğerde triptofandan sentezleniyor zaten. Ben eksiklik olacağını sanmam. Ama ben de duymuştum heralde kanlanmayı artırdığını

eksiklik için değil ya hani bazen vücudunu ateş basar onun daha güçlüsünü sağlıyor ama  saf nikotinik asit formu lazım. haftada 1 2 kullanılabilirdi . her yerde no flush  satıyorlar ben flush etkisi istiyorum belki ;)

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2021, 20:38:28 »
zaten türkiyede istediğim türünü bulamadım bir kez daha ülkemin güzel şartları sağolsun yurtdışında 10 liraya tekabül eden şey burda 100 200 lira

eksiklik için değil de ani damar genişletmesini avantaj olarak kullanabilirdik ginko ya da panax ginseng bunun kadar güçlü mü ki
Tek çare SM04553 :D eksiklik yoksa bi işede yaramaz zaten hocam fazlası vücuttan atılıyo. Ginko falan bundan güclu mudur degil midir bilmiyorum. Şuan tek odaklandığım sm04553 son gelişmelere bakiyorum da yok acaba ne zaman yayınlıcaklar sonuçları

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2021, 20:42:38 »
eksiklik için değil ya hani bazen vücudunu ateş basar onun daha güçlüsünü sağlıyor ama  saf nikotinik asit formu lazım. haftada 1 2 kullanılabilirdi . her yerde no flush  satıyorlar ben flush etkisi istiyorum belki ;)

Nikotinik asit ereksiyondan sorumluydu kanka geçen yıldan hatırlarsın, vardır bağlantısı hatırladım biyokimyadan :d
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 19 Ocak 2021, 20:50:45 »
Nikotinik asit ereksiyondan sorumluydu kanka geçen yıldan hatırlarsın, vardır bağlantısı hatırladım biyokimyadan :d

nitrik oksit de öyle arjinin sitrülin kullanılıyor da bence hiçbiri bunun kadar güçlü değil. yalan oldu gitti bu da

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Ocak 2021, 21:00:14 »
Tek çare SM04553 :D eksiklik yoksa bi işede yaramaz zaten hocam fazlası vücuttan atılıyo. Ginko falan bundan güclu mudur degil midir bilmiyorum. Şuan tek odaklandığım sm04553 son gelişmelere bakiyorum da yok acaba ne zaman yayınlıcaklar sonuçları

sonu 4 xd   mart nisandan önce bir haber çıkmaz gibi o kadar kişiden biri önceden haber sızdırmadı ya etkisiz oldu ya da çok sıkı kurallar var mecbur bekleyeceğiz artık

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 19 Ocak 2021, 21:19:08 »
sonu 4 xd   mart nisandan önce bir haber çıkmaz gibi o kadar kişiden biri önceden haber sızdırmadı ya etkisiz oldu ya da çok sıkı kurallar var mecbur bekleyeceğiz artık
3 4 farketmez işe yarasında alnıma 04554 yazdırıcam :D etkisiz olsa dergide yayınlar miydı ki hocam ağzını hayra aç çok büyük umutlarım var yapma :D

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 19 Ocak 2021, 21:51:39 »
3 4 farketmez işe yarasında alnıma 04554 yazdırıcam :D etkisiz olsa dergide yayınlar miydı ki hocam ağzını hayra aç çok büyük umutlarım var yapma :D

şöyle söyleyim şu an çinden daha güçlü wnt yolağı ilgili şeyler satın alınabiliyor sm de tek başına değil ama diğer tedavilerle mesela dutla çok güçlü olacak diye düşünüyorum bakalım hayırlısı

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 20 Ocak 2021, 00:38:53 »
SM Minoxil kadar etkili olmayacak ama döngü ve yanetki gibi sorunları olmayacak. SM norwood 1-4 arası için kullanılabilir bir ilaç olacak ve yanında ek tedaviye ihtiyacı olacaktır. İlacı kullanıp bırakanlar 4 ay geçmesine rağmen kayıp yaşamamış bu arada. Eğer SM beklediğimiz gibi olmazsa durum kötü çünkü önümuzdeki 10 yıl boyunca etkisi büyük bir tedavi çalışması olmayacak. Bekleyip göreceğiz.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 20 Ocak 2021, 00:50:18 »
SM Minoxil kadar etkili olmayacak ama döngü ve yanetki gibi sorunları olmayacak. SM norwood 1-4 arası için kullanılabilir bir ilaç olacak ve yanında ek tedaviye ihtiyacı olacaktır. İlacı kullanıp bırakanlar 4 ay geçmesine rağmen kayıp yaşamamış bu arada. Eğer SM beklediğimiz gibi olmazsa durum kötü çünkü önümuzdeki 10 yıl boyunca etkisi büyük bir tedavi çalışması olmayacak. Bekleyip göreceğiz.
Hocam teste tabi tutulanlar norwood 3 le 6 arası değil mi ben öyle biliyorum. Tabi 1-4 arası alınan sonuç 5 -6 ya göre daha tatmin edici olur. Ben nedense uzun süreli kullanımda minokstan daha etkin olacağını düşünüyorum osman kibar videoda (çok bir açıklamada yapmadı keşke biraz detay verseydi) kafanıza sürüyosunuz ve saç çıkarıyor diyo bu söze güvenmek istiyorum çünkü alzheimer kanser ilaçları var bu adamların ve ilk çıkacak ilaçlarıda saç için olan olucak eğer fos çıkarsa şirketin bütün prestiji gider ama sizin dediğiniz gibi de olabilir net değil şuanda hiç bir şey ama inşallah beklediğimiz gibi olur sonuçlar bi de tabi piyasaya verilme zamani fiyatı vs de önemli

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 20 Ocak 2021, 00:50:45 »

4 ay değil 45 gündü yaptığı açıklamalara göre başka bir açıklama mi yaptılar yoksa . bir de bu dökülmeme olayına şu an için güvenemiyorum çünkü mevsimsellik olabilir bu olayın içinde. son sonuçlar daha uzun kullanım süreci olduğu için daha açıklayıcı olacaktır tek umudumuz o gerçekten

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 20 Ocak 2021, 01:42:28 »
Hocam teste tabi tutulanlar norwood 3 le 6 arası değil mi ben öyle biliyorum. Tabi 1-4 arası alınan sonuç 5 -6 ya göre daha tatmin edici olur. Ben nedense uzun süreli kullanımda minokstan daha etkin olacağını düşünüyorum osman kibar videoda (çok bir açıklamada yapmadı keşke biraz detay verseydi) kafanıza sürüyosunuz ve saç çıkarıyor diyo bu söze güvenmek istiyorum çünkü alzheimer kanser ilaçları var bu adamların ve ilk çıkacak ilaçlarıda saç için olan olucak eğer fos çıkarsa şirketin bütün prestiji gider ama sizin dediğiniz gibi de olabilir net değil şuanda hiç bir şey ama inşallah beklediğimiz gibi olur sonuçlar bi de tabi piyasaya verilme zamani fiyatı vs de önemli
umarım beklediğimiz gibi olur hocam çünkü piyasada samumed kadar güven ve umut veren bir şirket yok. çoğu araştırmalar faz 2 de kalıp minoxun ceyreği kadar etki gösterememişti. eğer ilaç cıkarsa bizim için çok avantajlı olur çünkü ulaşmamız çok kolay olacak. fiyatı da çok tuzlu olmadığı sürece hepimizi mutlu eder.

Facebook Twitter Instagram